mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 20:08 
Cytuj  
wyslalem PMke, ale odpisal, ze teraz zajmuje sie polityka i nie ma czasu na pierdoly. Poza tym mowi, ze nie kopie sie lezacego.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 20:17 
Cytuj  
to jak już skończy debatować z Putinem i Obamą nad dalszymi losami świata to niech zajmie stanowisko w sprawie FPSów na konsole.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 20:22 
Cytuj  
moze wyslij mu PMke


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 20:53 
Cytuj  
highlanderowi teorie sie juz skonczyly, wiec moze w koncu postanowil, ze jednak zamiast pierdolic na forum 24/7, w koncu w cos pogra :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 18:30 
Cytuj  
Pooglądałem troche streamu na twitchu w najlepszej jakości. Ogólnie gra wygląda bardzo ładnie (i tak jak mówiłem, kolorystycznie mnie rozpierdala, cudo), ale na max power i opad szczęki przyjdzie poczekać do Final Fantasy XV, Uncharted, lub czegoś od Rockstara ew Destiny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 09:38 
Cytuj  
inFamous SS skonczończony. Przejście dobrej strony na normalu na 100% (wszystkie odłamki, dystrykty zajęte etc.) zajęło mi mniej więcej 15h.
Graficznie naprawdę robi wrażenie, ale jeśli chodzi o gameplay to oprócz usunięcia irytujących typów misji, to stary, dobry infamous.
Nowe moce są miłą odmianą, ale połowa ataków jest taka sama we wszystkich z drobnymi modyfikacjami - słaby strzał w mocy X ma zwolnienie, w mocy Y headshot pozwala unieruchomić przeciwnika itp.
Jedna rzecz, która jest ogromną poprawą w stosunku do if1 i 2 to moce służące do poruszania się. Połowa arsenału pozwala biegać po ścianach i latać na ogromne odległości.
Sidequesty jak zwykle w infamousach leża i kwiczą. Kilka typów na krzyż, które trzeba powtórzyć w każdym dystrykcie. Losowych eventów w stylu "biją podejrzanego" też jest jak na lekarstwo.

Podsumowując, gra jest naprawdę solidna, grafika robi ogromne wrażenie, ale jeśli ktoś nienawidził poprzednich infamousów z powodów innych niż poruszanie się po mieście, Second Son nie pokocha.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 12:17 
Cytuj  
lol, Marek juz dawno przestalem z Toba 'dyskutowac'. Zreszta sam siebie rozkladasz na łopatki wpierdalajac sie w kazdy temat gdzie ktos skrytykuje konsole. Gry na konsole i tak mnie kompletnie nie interesuja (lolz infamous, dla mnie nuda, to nie dla mnie), wiec nie mam o czym pisac. Zainteresuje sie jak rozwina sie technologie kinectow, move, oculusow. Moje stanowisko wobec fpsow na konsole jest znane od dawna. Obecnie pogrywam w csgo i czekam na arena fpsa. Gry single poza strategiami mam w dupie ze wzgledu na kretynskie AI.

Poza tym musze opierdalac codziennie Sikorskiego, że odpierdala maniane w polityce. Niestety za dużo słucha Tor-CIA-nama.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 13:46 
Cytuj  
tak Highlander tylko PC. Cała reszta ma chujowe nieinteresujące gry, nawet biorąc pod uwagę, że 99% tych gier wychodzi na PC. Stanowisko znane od dawna, co nie znaczy, że nie mogę się z niego po raz kolejny ponabijać, prawda?

Keii - szybko, ja jeszcze swojej kopii nie rozfoliowałem. Naginam w DS2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 15:26 
Cytuj  
Ja nie twierdze, ze gry na konsole są chujowe, rozumiem, ze komus moga sie podobac ale dla mnie osobiscie nie ma wielu argumentow po co mialbym kupic konsole. Starcza mi PC. Napisalem _dla mnie_ , w sumie to mam wrazenie, ze do gier jestem przyzwyczajony troche z przyzwyczajenia, a moglbym skierowac zainteresowanie w innym kierunku ;]


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2014, 10:45 
Cytuj  
Infamous SS - zdecydowanie najładniejszą grą na PS4.

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2014, 10:53 
Cytuj  
Wg mnie NBA 2k14 wygląda lepiej :)


_________________
Pawson#2704

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2014, 08:42 
Cytuj  
a to nie wiem, koszykowka na konsole mnie srednio interesuje.

W kazdym badz razie gra krotka - samo story bez misji pobocznych to kilka godzin, sadze, ze 6-7 max. Do tego taka jakby urwana w polowie - zdobywamy 4-ta moc do naszego repertuaru i... ogladamy napisy koncowe. Nie spodziewalem sie tego totalnie.
Miasto po ktorym sie biega male (w porownaniu do poprzednich czesci).

Oprocz tego gra wyglada zajebiscie, dzwiek to miazga, chyba pierwszy raz zdarzylo mi sie rozgladac po pokoju i szukac zrodla dziwnych odglosow.

Aldatha kupiles?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2014, 08:59 
Cytuj  
Bylem skacowany w Neonecie w sobote ale mieli tylko bundle z Killzone

wiec olalem

tak to bym kupil w sumie , bluray sie zawsze przyda a infamous nie taki zly , ja tam lubie tego typu gry


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2014, 21:00 
Cytuj  
PS4 działa jak poprzedniczka jak media server? Będę potrzebował jakiegoś diwajsu do oglądania filmów, z możliwością wyjścia audio na stereo , a ceny zgrabnych media serverków koło 1.5 kPLN, więc może lepiej już konsolę.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2014, 21:01 
Cytuj  
No tak ale mediaserver masz sam w sobie a oprócz konsoli musisz mieć włączony PC żeby mieć skąd streamować :)
Bierze mediaserver albo sam sobie zrób, wyjdzie taniej chociażby na prądzie no i zero problemów z dziwnymi formatami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2014, 21:07 
Cytuj  
No właśnie za miesiąc będę miał pc dwa pokoje dalej niż tv i szukam rozwiązania. W wifi w telewizorze dla skompresowanych plików 1080p nie wierze, kodeki pewnie tv też ma chujowe.

The PlayStation®4 does not support DLNA or media servers, which means it is not possible to view content from another device on your console. (Updated Statement: We appreciate your feedback and are exploring possibilities.)

There are still many ways to enjoy video and music on your PS4™. Music Unlimited is our streaming music service, that can even play music in the background while you're gaming. Video Unlimited, Netflix, and Amazon are just a few of the ways you can watch TV and movies on your system.

Fail. Nawet ponoć dysku zewnętrznego nie podłączysz. Chyba kupię takie zgrabne mini pc i podepną po lanie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2014, 22:02 
Cytuj  
zloz sobie pc na quad'zie z mobo ze zintegrowana grafika, do tego transmiter sieciowy do gniazdka i tyle.
ja na quad6600 z xbmc mialem odtwarzane wszystkie formaty, do tego audio pass thru, ze zintegrowanej karty dzwiekowej, do ampli, pilot windows media player za 20zl i full wypas.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2014, 22:17 
Cytuj  
Do filmów to swobodnie wystarczy Celeron dwurdzeniowy jakiś z linii Haswell lub ew. IvyBridge i mobo na mini-ITX i do tego mała mini-ITX płaska obudowa. No chyba, że ma działać na Windows to może być i jakieś APU od AMD.
Ewentualnie można jakiegoś NUC czy NUC-like wziąść, będzie jeszcze mniejszy, ale też i droższy (miniaturyzacja kosztuje + to są laptopowe procki, w przeciwieństwie do mini-ITX gdzie są normalne desktopowe). Są też jakieś mobasy z wlutowanym już prockiem, ale to ponoć trzeba uważać jaki model się bierze. Grafiki zintegrowana są dzisiaj w samych prockach, na płytach głównych już ich nie ma.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2014, 23:17 
Cytuj  
DLNA na PS4 znoszą w najbliższym updacie firmware.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2014, 23:18 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, że łatwiej i przyjemniej jest mieć małego boxa do filmów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.