mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 12:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nie wiem jak na PC ale na PS4 i XBO zmiany są wprowadzane...

http://www.express.co.uk/entertainment/ ... O-Xbox-One

a wkrotce duzy dodatek Morrowind :)


No błagam, housing? :P Dali by coś ciekawego, a nie takie pierdu pierdu ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 14:42 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Huragan napisał(a):
Nie wiem jak na PC ale na PS4 i XBO zmiany są wprowadzane...

http://www.express.co.uk/entertainment/ ... O-Xbox-One

a wkrotce duzy dodatek Morrowind :)


No błagam, housing? :P Dali by coś ciekawego, a nie takie pierdu pierdu ;P


mmo bez housingu to nie mmo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 14:50 
Cytuj  
A już wprowadzili areny czy to dopiero w Morrowind ?


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 15:34 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Koleś napisał(a):
Huragan napisał(a):
Nie wiem jak na PC ale na PS4 i XBO zmiany są wprowadzane...

http://www.express.co.uk/entertainment/ ... O-Xbox-One

a wkrotce duzy dodatek Morrowind :)


No błagam, housing? :P Dali by coś ciekawego, a nie takie pierdu pierdu ;P


mmo bez housingu to nie mmo


Jakby był nieinstancjonowany housing w stylu Wurma plus PVP z tym związane to byłoby ekstra, a tak to mamy nic nie znaczący feature.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 16:57 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
A już wprowadzili areny czy to dopiero w Morrowind ?

w morrku dopiero. I trzeba miec dodatek, zeby sie bawic na arenkach.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2017, 16:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Koleś napisał(a):
Huragan napisał(a):
Nie wiem jak na PC ale na PS4 i XBO zmiany są wprowadzane...

http://www.express.co.uk/entertainment/ ... O-Xbox-One

a wkrotce duzy dodatek Morrowind :)


No błagam, housing? :P Dali by coś ciekawego, a nie takie pierdu pierdu ;P


mmo bez housingu to nie mmo


Instancjonowany housing to nie housing.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2017, 11:27 
Cytuj  
Ukończyłem Horizon Zero Dawn. Chciałem już pisać, że zakończenie jest banalne (w sumie na upartego jest), ale na szczęście 2-3 ostatnie misje i znalezione audiobooki uratowały sytuację :wink: Oczywiście mechanika walki w grze jest świetna... ale później cholernie mnie nudziła tzn. zacząłem unikać jakichkolwiek walk a jak widziałem walkę z większą maszyną to "o kurwa, znowu 1500 pułapek, 3500 strzał, 350 bomb". W ogóle jest to pierwsza gra w której zacząłem olewać znajdźki (pisze to osoba, która w grach ubi czy innych podobnych zbiera praktycznie zawsze wszystko) a także misje poboczne, po prostu mnie zaczęło to nużyć. Ogólnie grę oceniam takie 7/10. Graficznie ryje beret a ponieważ grałem w 4k w stałych 30fps (z tym, że downsampling do fullhd) to się zastanawiam czy taką grafikę mój GTX1060 w 4k i 30fps bez problemu by uciągnął, bo mam małe wątpliwości. No i nie da się ukryć, że o grze szybko zrobiło się cicho :o A na koniec, sorry, ale jednak dla mnie Far Cry Primal > Horizon Zero Dawno (oceniam ogólnie, nie fabułę itp.).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2017, 11:55 
Cytuj  
Kurde jak zacząłem ogrywać to demko Preya na PS4 i póki mam dwie refleksje:
- grafika jest brzydka
- sterowanie i ogólnie granie w fps na konsoli jest chujowe

Gra zapowiada się zajebiście bo to SS 2 w sumie i klimat jest dobry i muzyczka też + niektóre rozwiązania wydają się fajne ale nie za ten hajs i jebanie się z graniem na padzie w sytuacji gdy te mimiki skaczą jak pojebane.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2017, 12:00 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kurde jak zacząłem ogrywać to demko Preya na PS4 i póki mam dwie refleksje:
- grafika jest brzydka
- sterowanie i ogólnie granie w fps na konsoli jest chujowe

Gra zapowiada się zajebiście bo to SS 2 w sumie i klimat jest dobry i muzyczka też + niektóre rozwiązania wydają się fajne ale nie za ten hajs i jebanie się z graniem na padzie w sytuacji gdy te mimiki skaczą jak pojebane.


No właśnie, i tu przemawia zakup na PC, ale z drugiej strony jak kupię na PS4 to potem odsprzedam :P Jeszcze pozostało parę dni do podjęcia decyzji :wink: Co do grafiki to ja nie rozumiem jednego - ta firma ma dobrze opanowany idTech, na chuj oni zaczęli bawić się z CryEngine 3? To bardzo trudny silnik i oprócz CryTeku nikt go dobrze nie opanował (a już porażkę nieogarnięcia tego silnika pokazuje CI w najnowszy SGW3).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2017, 13:48 
Cytuj  
Tobi - Horizon to gra na jedno przejscie wiec o czym tu dyskutowac? Ostatnio bylem w Cex i cena uzywki to nadal okolice 40GBP to chyba najlepiej swiadczy o jakosci tytulu.
Ja znajdKi ogarnalem wszystkie - nie jest to wcale upierdliwe.


Ostatnio edytowano 1 maja 2017, 13:59 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2017, 13:56 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ukończyłem Horizon Zero Dawn. Chciałem już pisać, że zakończenie jest banalne (w sumie na upartego jest), ale na szczęście 2-3 ostatnie misje i znalezione audiobooki uratowały sytuację :wink: Oczywiście mechanika walki w grze jest świetna... ale później cholernie mnie nudziła tzn. zacząłem unikać jakichkolwiek walk a jak widziałem walkę z większą maszyną to "o kurwa, znowu 1500 pułapek, 3500 strzał, 350 bomb". W ogóle jest to pierwsza gra w której zacząłem olewać znajdźki (pisze to osoba, która w grach ubi czy innych podobnych zbiera praktycznie zawsze wszystko) a także misje poboczne, po prostu mnie zaczęło to nużyć. Ogólnie grę oceniam takie 7/10. Graficznie ryje beret a ponieważ grałem w 4k w stałych 30fps (z tym, że downsampling do fullhd) to się zastanawiam czy taką grafikę mój GTX1060 w 4k i 30fps bez problemu by uciągnął, bo mam małe wątpliwości. No i nie da się ukryć, że o grze szybko zrobiło się cicho :o A na koniec, sorry, ale jednak dla mnie Far Cry Primal > Horizon Zero Dawno (oceniam ogólnie, nie fabułę itp.).

Nie grałeś w 4K, a w upscalingu do 4K ;)
1060 nie ma szans uciągnąć 4K. To nie jest high-end karta.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2017, 14:01 
Cytuj  
no chyba odwrotnie?
gra renderowala do 4k i potem nastepowal downsampling do 1080p.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2017, 15:16 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie grałeś w 4K, a w upscalingu do 4K ;)
1060 nie ma szans uciągnąć 4K. To nie jest high-end karta.


No nie bardzo. Tak jak napisał Marek - 4K zrzucone do 1080p.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 12:25 
Cytuj  
Obrazek

co wy wiecie o ergonomii :)


_________________



Avatar użytkownika

Posty: 2
Dołączył(a): 8.04.2017
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 12:31 
Cytuj  
Haha oni to wszystko potrafią podrobić :D najciekawsze jest to że to pewnie popularniejsza wersja od oryginału

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 12:50 
Cytuj  
Widziałem to nawet dzisiaj w sklepie. Hori to bardzo popularna firma wydająca akcesoria do konsol - PS3, PS4, Vita, 3DS czy Switch

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 16:37 
Cytuj  
W ramach odpoczynku od jRPG odpaliłem sobie Uncharted collection i wrażenia są następujące:

Część 1 jest chujowa jak nieszczęście, gameplay jest tragiczny a fabuła to miks sztampy i kliszy najwyższej próby. Odpuściłem po ponad połowie no bo już nie dawałem rady. Dokończyłem oglądając na Youtube.

Część 2 za to wciągnęła od samego początku i gra się wybornie. Ogólnie bardzo duży skok jakościowy. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 16:54 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
W ramach odpoczynku od jRPG odpaliłem sobie Uncharted collection i wrażenia są następujące:

Część 1 jest chujowa jak nieszczęście, gameplay jest tragiczny a fabuła to miks sztampy i kliszy najwyższej próby. Odpuściłem po ponad połowie no bo już nie dawałem rady. Dokończyłem oglądając na Youtube


haha, jakos 2 tygodnie temu przeszedlem jedynke i tez od samego poczatku tylko narzekalem i zastanawialem sie co ludzie widza w tej serii.

dwojki jeszcze nie zaczalem (przerwa na The Last of Us), ale podobno juz lepiej wlasnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 16:55 
Cytuj  
e tam, jedynka byla zajebista, jesli sie gralo po tym jak wyszla :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 18:03 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
W ramach odpoczynku od jRPG odpaliłem sobie Uncharted collection i wrażenia są następujące:

Część 1 jest chujowa jak nieszczęście, gameplay jest tragiczny a fabuła to miks sztampy i kliszy najwyższej próby. Odpuściłem po ponad połowie no bo już nie dawałem rady. Dokończyłem oglądając na Youtube.

Część 2 za to wciągnęła od samego początku i gra się wybornie. Ogólnie bardzo duży skok jakościowy. :)

jedynkę grałem ostatnią i skończyłem bo już nic mi nie zostało z tej super serii :D


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.