mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2017, 17:45 
Cytuj  
Wyszło PoE ....kosztue 209zl...ochujeli ???


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2017, 19:48 
Cytuj  
chyba z Path of Exile mylisz? To co wyszło to Pillars of Eternity Complete Edition. Cena jak na Steamie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2017, 09:52 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Wyszło PoE ....kosztue 209zl...ochujeli ???


Final Fantasy XII też był w podobnie śmiesznej cenie. Najlepiej to położyć laskę na taki tytuł jak Pillars of Eternity na PS4, bo kto chciał to już dawno ograł na PC. A już za rogiem czeka premiera Divinity : Original Sin 2 od PORZĄDNEGO studia jakim jest Larian studios. Obsidian od 2015 robi samo gówno. Wydany pośpiesznie i niedokończony Tyranny jest tego pięknym przykładem. A i oczywiście z nadchodzącym DLC za 70 złotych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2017, 12:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
chyba z Path of Exile mylisz? To co wyszło to Pillars of Eternity Complete Edition. Cena jak na Steamie.


ops, masz racje...pomylilo mi sie :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2017, 15:37 
Cytuj  
Nowy Uncharted daje radę -. szczególnie końcówka bardzo epicka i satysfakcjonująca. Nie wiem czy nie przebiła wszystkiego co do tej pory dostarczyła ta seria.

Gra krótka 9:32 w tym czas na "standing still" 1:29 więc jakieś ~8h, ale za taką cenę nie ma co narzekać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2017, 15:35 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Huragan napisał(a):
Wyszło PoE ....kosztue 209zl...ochujeli ???


Final Fantasy XII też był w podobnie śmiesznej cenie. Najlepiej to położyć laskę na taki tytuł jak Pillars of Eternity na PS4, bo kto chciał to już dawno ograł na PC. A już za rogiem czeka premiera Divinity : Original Sin 2 od PORZĄDNEGO studia jakim jest Larian studios. Obsidian od 2015 robi samo gówno. Wydany pośpiesznie i niedokończony Tyranny jest tego pięknym przykładem. A i oczywiście z nadchodzącym DLC za 70 złotych.


Obsidian gówna nie robi. Tyranny było bardzo przyzwoitą grą a pierwsze PoE też bylo niczego sobie. Recenzje i sprzedaż to potwierdzają. Sobaczymy co pokażą w PoE 2. Też mogę powiedzieć że większość jRPG to gówno tylko po co? Każdy ma swoje gówno które mu smakuje.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2017, 17:39 
Cytuj  
Ta sprzedaz to na jakim poziomie?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2017, 18:42 
Cytuj  
kupuje ktoś Destiny 2 na PS4?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2017, 18:56 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kaban napisał(a):
Huragan napisał(a):
Wyszło PoE ....kosztue 209zl...ochujeli ???


Final Fantasy XII też był w podobnie śmiesznej cenie. Najlepiej to położyć laskę na taki tytuł jak Pillars of Eternity na PS4, bo kto chciał to już dawno ograł na PC. A już za rogiem czeka premiera Divinity : Original Sin 2 od PORZĄDNEGO studia jakim jest Larian studios. Obsidian od 2015 robi samo gówno. Wydany pośpiesznie i niedokończony Tyranny jest tego pięknym przykładem. A i oczywiście z nadchodzącym DLC za 70 złotych.


Obsidian gówna nie robi. Tyranny było bardzo przyzwoitą grą a pierwsze PoE też bylo niczego sobie. Recenzje i sprzedaż to potwierdzają. Sobaczymy co pokażą w PoE 2. Też mogę powiedzieć że większość jRPG to gówno tylko po co? Każdy ma swoje gówno które mu smakuje.


Absolutnie się nie zgadzam. Tyranny miało m.in 3 rodzaje przeciwników na krzyż, kompletnie niezbalansowaną rozgrywkę (śmieszna itemizacja), ostatni akt zrobiony na odpierdol, szczątkowy voice-acting, malutkie lokacje i niewyobrażalnie spierdolony system tych wież (a myślałem, że wyciągnęli wnioski z Pillarsów i słabiutko odjebanego zamczyska). Sorry, ale ja od twórców Neverwinter Nights 2 oczekuje czegoś więcej, chociaż wiem, że wiecznie borykają się z problemami finansowymi (co widać po tym, że znowu musieli żydzić nad jebaną kontynuacją Pillarsów, chociaż gra wygląda jak lekko ulepszone tyranny + pillarsy). No ale skoro Tyranny ci podeszło, to za dwa dni wychodzi dodatek - Bastard's wound.

PS. I do Pillarsów nic nie mam, bo pierwsza połowa gry była bardzo fajna (i przyjemnie wymagająca).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2017, 21:50 
Cytuj  
http://polygamia.pl/pillars-of-eternity ... lawiatura/

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2017, 22:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
http://polygamia.pl/pillars-of-eternity-na-padzie-lepsze-niz-z-myszka-i-klawiatura/


Wcale nie zaprzeczam, bo w Diablo III na konsolce gra się padem o wiele fajniej niż na PC. Zapewne z Path of Exile jest podobnie. Co do Pillarsów, to nie podoba mi się, że podczas walki włącza się "kursor". Mogli to rozwiązać inaczej, ot choćby jak w Sword Coast Legends. No i w wersji PC mogliby też dać obsługę pada, tym bardziej, że to singleplayer.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 06:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kupuje ktoś Destiny 2 na PS4?
Ja kupuję dzisiaj i dołączam od razu do jakiejś polskiej gildii znajomych


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 13:08 
Cytuj  
@Huragan
Ja szczerze myślę czy nie kupić bo czekanie do 24 piździernika to przeginka. Ostatecznie i tak pewnie pogram na PC razem z innymi zjaomkami bo niestety mój TV jest o wiele częściej okupowany przez kobietę :P.

Kaban - Silnik w PoE 2 jest ten sam ale ulepszony(bazują na Unity). Więcej fajnych efektów, dodali sporo animowanych obiektów oraz poprawili animacje i tła. Ty myślisz że hajs poszedł na to? Hajs poszedł na content i ludzi którzy go robią. Obisidian został wydymany przez M$ i grą którą robili dla nich została pocięta i z tego zrodziło się Tyranny. Dla mnie to było typowe epic fantasy i jako taka gra bardzo się sprawdziła. Owszem, sporo rzeczy było uproszczonych w stosunku do PoE ale mi to nie przeszkadzało bo nie chciałem kalki PoE w innym świecie.

Obsidian robi typ gier, którymi wielcy wydawcy nie są zainteresowani a jak są to podstawiając taką umowę że podpisanie dla niej przy średniej sprzedaży oznaczałoby ponownie ogromne kłopoty dla Obsidianu.

Owszem, PoE miało gorszą końcówkę i uważam, że w samym scenariuszu popełnili kilka błędów. Przede wszystkim Avellone za bardzo namieszał przy fabule/scenariuszu i kilku postaciach (płacząca matka np) przez co momentami dostaliśmy mnóstwo nijakiej treści albo coś było na mega przekombinowane. Ogólnie gdy się wczytać w opinie i proces twórczy PoE to ludzie właśnie z pomysłow Avellone'a są najmocniej niezadowoleni i na szczęscie przy PoE 2 swojego wkładu już mieć zbytnio nie będzie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 14:37 
Cytuj  
Czy mi się wydaje czy Destiny 2 na PS4 chodzi w 60fps?? Bo jakoś tak wszystko jest super płynne :)


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 16:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Czy mi się wydaje czy Destiny 2 na PS4 chodzi w 60fps?? Bo jakoś tak wszystko jest super płynne :)


Nie, 30fps. Na wszystkich konsolach, nawet na PRO i XBOX ONE X.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 17:09 
Cytuj  
kurcze, ja dostane dopiero jutro..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2017, 18:27 
Cytuj  
Pepe napisał(a):
wydaje ci sie


Kupileś :)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2017, 20:14 
Cytuj  
A czemu nie PC?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2017, 22:02 
Cytuj  
troche kiepsko, ze party moga byc tylko 3 osobowe...no ale i tak jest ok, duzo lepiej sie gra z ziomkami niz samemu


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2017, 20:02 
Cytuj  
Praktycznie co pare dni dostaje maila o zmianie hasla do PSN. Mam wlaczonu dwu stopniowa weryfikacje. Ktos probuje sie wlamac?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.