mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2017, 19:58 
Cytuj  
Plusik na październik:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)
Amnesia: Collection (PS4)
RIGS: Mechanised Combat League (PS Plus Bonus – PSVR Required)
That’s You (PS Plus Bonus – PlayLink)
Monster Jam Battlegrounds (PS3)
Hustle Kings (PS3)
Hue (PS Vita & PS4)
Sky Force Anniversary (PS Vita & PS4)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2017, 10:01 
Cytuj  
Zacnie dali.....Mgs :)))


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2017, 21:50 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Plusik na październik:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)


Until Dawn, Infamous a teraz MGS (który fabułą nie błyszczy ale gameplay bardzo miodzio).

Najs. :)

Backlog rośnie a czasu na granie ofc nie ma.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2017, 22:17 
Cytuj  
dawajcie ludziska do Fortnite.
Battle Royale rzeczywiście rządzi, czuć ten powiew świeżości, są emocje, jest coop i PvP w jednym, jest full loot, jest taktyka, jest skill - czego chcieć więcej ;)

Huragan - zostaw tą miernotę D2 i instaluj to jutro pogramy. Mam fajną grupkę ludzi do pykania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2017, 22:56 
Cytuj  
e tam, grafika Fortnite mnie odrzuca :(


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2017, 12:04 
Cytuj  
Nie patrz na grafike - ta gra ma oprocz niej mnostwo wad i do piet nie dorasta PUBG z piecykow. A mimo to wczoraj gralem non-stop z 5h - co mi sie ostatnio zdarzylo kilka lat temu ;)
Imho to zasluga rozgrywki - to nie BF czy CoD gdzie padasz co 15s i tylko sprawdzasz czy ratio OK. Tu kazdy kill ma kolosalne znaczenie - jeden przeciwnik odpadl, a zgon konczy gre. Cisnienie wraz z postepem gry rosnie, imho takich emocji jak w BR pod koniec nie ma w zadnym innym shooterze online.

Sprobuj, a odlozysz te Destiny 2 na polke :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2017, 05:40 
Cytuj  
Sony podało, że na Warsaw Games Week będzie do zagrania Detroit : Become Human! Zajebiście :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2017, 08:34 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Sony podało, że na Warsaw Games Week będzie do zagrania Detroit : Become Human! Zajebiście :D


Też tak na początku pomyślałem. Z drugiej strony coś czuję, że to pewnie będzie te kilkanaście minut gameplaya, które było w sieci. A poza tym jednak nie chcę sobie psuć gry poznając jakąś jej część. Poczekam do premiery.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2017, 09:42 
Cytuj  
Wczoraj miałem przyjemność ograć Monster Hunter : World na PS4. I nie mogę się już kurwa doczekać na przyszły rok i styczeń. Gierka wygląda bajecznie, gra się tak zajebiście jak w części na handheldach. Spotkałem dwa duże potwory i były bardzo szczegółowe i "sprytne". Efekt używania Switch Axe na dużym TV z tym całym efekciarstwem - można piszczeć z wrażenia. Bardzo przyjemna mapka, trochę voice-actingu u dziewczny, która daje nam porady w czasie misji i eksploracji. Jak ktoś grał w poprzednie części i mu się podobały to niech lepiej już szykuje kasę :D


Far Cry 5 - dostępny był mały fragment mapy, gdzie głównie trzeba było odbić małą mieścinę z rak 20~ bandziorów. Odzwyczaiłem się od grania na padzie w FPS, sterowanie było zbyt czułe, ale sam feeling strzelania OK. Detekcja kolizji za to jakaś zwalona, bo razem z bratem zauważyliśmy, że czasem przeciwnicy dostawali po 5 strzałów i nic, a czasem 1 i leży trupem. No i wszystko było w tak niskiej rozdzielczości, że miałem wrażenie, że gram w to w VR :P Ogólnie szału nie ma i nie będę czekał na ten tytuł. A i jazda samochodem jest śmieszna. Uderzyłem w kolesia i samochód stanął dęba...

Assasin's Creed : Origins - wygląda fantastycznie. Ten feeling Egiptu, piramidy, bieda, religijność. Jak ktoś lubi klimat pustyni, to to jest główny atut gry. Dostępna wersja była niby "alfą", przez co występowało sporo błędów. A to nie doczytała się połowa statku, a to oczy głównego bohatera latały na lewo i prawo (dziwnie podobny błąd był w poprzednich odsłonach). I oczywiście gra mi się zabugowała, bo ważna postać fabularna wsiadła na konia, który utknął w ścianie. Kto na 2 tygodnie przed premierą daje graczom do testowania taką chujową wersję? To jak splunięcie w twarz. I sposób w jaki dokonuje się "zabójstwa" tym ostrzem. Ja pierdole, w pełni opancerzony żołnierz, a asasyn wbija mu ostrze w plecy. Wyglądało to BARDZO słabo.

South Park - Podobnie jak poprzednia część, będzie zajebista. Dopracowany i rozbudowany system walki, przezabawne dialogi, skille i scenki. Czego chcieć więcej? :D Trochę tylko wkurwia, że już zapowiedzieli 3 fabularne DLC - Ubishit.

Ni No Kuni II - Zupełnie inna gra niż poprzedniczka. Dostępne były 3 tryby rozgrywki. Coś w rodzaju Pikmina, gdzie biegało się z małą armią "duszków" i wydawało im polecenia ataku, specjalnej umiejętności czy szarży. MEGA proste i pewnie będzie nudne po 15 minutach. Walka z bossem - zajebista sprawa. Dynamiczny pojedynek, trudny, trzeba było stosować uniki, chować się za duszkami, kiedy rzucały barierę, nakurwiać z dystansu albo melee. No i była też normalna eksploracja, która była równie przyjemna. System walki jest na prawdę fajny, dużo się dzieje na ekranie. Kompletnie nie wiem czy odeszli oni całkowicie od zasad rządzących pierwszą częścią i czy w ogóle będziemy rekrutować jakieś potwory. Tutaj za nami biegała zawsze ekipa 4 duszków, które odpowiadały żywiołom. Ogólnie to trochę szkoda, bo jednak pierwsza część była według mnie świetna.

Dragon Ball FighterZ - 11 postaci? Chyba ich pojebało. Mam nadzieje, że to tylko wczesna zapowiedź tego co będzie. Pojedynki są 3 vs 3, więc w jednej walce wykorzystuje się ponad połowę dostępnych postaci...WTF? A tak to must-have dla każdego fana Dragon Ball i bijatyk. Ostatnie mordobicie z serii ogrywałem jeszcze na PSX, a to co tutaj zobaczyłem - miód na oczy. Wszystkie znane umiejętności z anime, rozpierdol absolutny, 50-hit combo, big bang attack Vegety, zmiana w super sayana Goku. Było na co popatrzeć i czego posłuchać, bo dźwięki też na wysokim poziomie :D Myślę, że na taką grę z universum czekali wszyscy fani.

Detroit - co tu dużo pisac? To co było pokazywane już milion razy na E3 i innych targach, było do ogrania na WGW. Mówiąc krótki - czysty Heavy Rain + Beyond w nowym opakowaniu z nową historią. Po tym, krótkim demie nie można nic wywnioskować na temat samej gry. Ogólnie to ten pierwszy dialog z androidem/mordercą jest dosyć łatwy do poprowadzenia i wydaje mi się, że ciężko go spierdolić. Wystarczy znaleźć kilka logicznych dowodów w mieszkaniu i viola.

Oprócz tego grałem w kilka gierek na VR i wszystkie były fajnie, przyjemne i dosyć proste. Gdyby kosztowały po 49 złotych to byłyby bardzo przystępne.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2017, 10:07 
Cytuj  
Wow, dzięki za streszczenie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2017, 12:03 
Cytuj  
Kaban napisał(a):

Dragon Ball FighterZ - 11 postaci? Chyba ich pojebało. Mam nadzieje, że to tylko wczesna zapowiedź tego co będzie.


Kaban pls.

Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 16:36 
Cytuj  
Anyone GTS? Ja już EK dostałem i robię km na urlopie ;)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 18:08 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Anyone GTS? Ja już EK dostałem i robię km na urlopie ;)



Masz do tego PS VR? :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 20:07 
Cytuj  
Nope, tylko kiera, poczekam jak VR będzie za 500+.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2017, 07:06 
Cytuj  
wziales ta wersje z mx-5? ;)

Wczoraj zrobilem jeden wyscig i powbijalem troche zlotek w basic training.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2017, 09:18 
Cytuj  
Ej Yogi przestan grac, bo sie doluje.
Wszedzie najlepsze czasy wykrecasz :)

Ja wczoraj godzine walczylem w challanges i 1-7 po prostu nie moge zrobic.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2017, 09:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Ej Yogi przestan grac, bo sie doluje.
Wszedzie najlepsze czasy wykrecasz :)

Ja wczoraj godzine walczylem w challanges i 1-7 po prostu nie moge zrobic.


Starzejesz się. Ostatnio grałem w jakaś tam platformówkę z moim 10 letnim synem. Orzesz w mordę :o dosłownie zero szans z młodym :oops:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2017, 10:26 
Cytuj  
Yogi z jakiej kierownicy korzystasz i jak ja masz umocowana?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2017, 10:41 
Cytuj  
Specjalnie kupiłem Thrustmasterv T300RS - daje radę, wersja z Mazdą jednak chwilowo poza zasięgiem 8) Siedzisko to Ikea DYI ale już na 99% pewne że zmienię, tylko nie wiem czy Wheel Stand Pro, czy może uda się znaleźć jakieś kompaktowe Playseat..

Mendol zobaczysz później jakie czasy są do wykręcenia w szkółce, miałem takie dwa lub trzy gdzie siedziałem bite 40min próbując zrobić złoto.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2017, 10:47 
Cytuj  
No juz sie boje hehe.
Na razie musze ogarnac ten 1-7, ni chusteczki nie potrafie sie dobrze ustawic zeby zrobic te 250km/h

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.