mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 05:33 
Cytuj  
startujemy z hypem 8)

---
Playstation Meeting 20.02 6 PM EST
https://us.playstation.com/meeting2013/
stream na zywo na stronce Sony, IGN, Gamespot, Gametrailers

---

Sony zaczelo juz pompowac balon, wrzucaja filmy z historia Playstation, dokad to zmierza - wiadomo

evolution of playstation

PSX
PS2
PS3
PSP/Vita
games

osobiscie zyczylbym sobie zeby Sony przypomnialo sobie jak sie wygrywa :wink: generacje, tak jak to robili przy PSX/PS2, dobry launch z mocnym lineupem bylby mile widziany, Killzone 4 na start to pewniak ale marzy mi sie tez jakis megaton typu The Last Guardian, chce miec taka mine w srode

Obrazek

#ps2013


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 08:35 
Cytuj  
Killzone 4 jest niemal pewne.
Oprócz tego Final Fantasy 13 Versus oraz Motorstorm 4.

Jak dla mnie te 3 tytuły to już wystarczający powód by kupić nową konsolkę Sony pierwszego dnia.
Last Guardian na pewno wyjdzie na PS4 - prace pod nową konsolkę trwają od dwóch lat, być może gra ukaże się w czasie premiery nowej konsoli.


Na konkurencję nie ma co patrzeć. Nintendo znów dało dupy - i Wii U jest generację do tyłu. Do tego tym razem nie mają niczego co wyróżnia ich konsolę wśród konkurencji. Imho są skazani na przegraną.
Microsoft zbacza w kierunku casuali skupiając się na pierdołach w stylu głosowe sterowanie konsolą i gierkami na Kinecta. Do tego polityka tej firmy to osobiście dla mnie szczyt bezczelności - nie wiem czy każdy jest tego świadomy, ale np. gdy chcemy korzystać z netflixa/lovefilm (filmy) na X360 musimy opłacić GOLD-a microsoftowi (za co?) i musimy opłacić abonement np. Netflix-a. Paranoja - osobiście dziwię się, że nikt ich w tej hameryce za takie praktyki nie pozywa do sądu. Na dobitkę "no games".

Wybór w tej generacji jest więc bardzo prosty.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 08:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Wybór w tej generacji jest więc bardzo prosty.


Nie kupowac zadnego tego shitu?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 08:44 
Cytuj  
To nie kupuj, ja na PC nie gram od lat 15 (oprócz mmorpg), a na konsoli w dalszym ciągu lubię pograć. We wszystko.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 09:21 
Cytuj  
Ja na PC też już nie gram od dłuższego czasu (tylko MMO) na PS3 ciągle w coś się dłubie. Kupiłem ją dla jednej jedynej gry i nigdy tego nie żałowałem. Z czasem doszła druga, trzecia, czwarta gra i tak jakoś się kręci. W zasadzie gram tylko w RPG, jest tu tego trochę i to takie, jakich na PC nigdy nie było i jeśli PS4 zapewni mi w tym kierunku jakąś konkretną zabawę, to nie zawaham się jej kupić.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 09:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
To nie kupuj, ja na PC nie gram od lat 15 (oprócz mmorpg), a na konsoli w dalszym ciągu lubię pograć. We wszystko.

i ten cos smie gadac o fpsach lol....


Moze kupie PS4 8)

edit. tak samo Twoje są fanbojskie dla konsoli. nie masz pojacia o skillososci fpsow na multi. A Ty jestes juz tak stary, ze nie mozesz prosto usiedziec na krzesle blabla.


_________________
.


Ostatnio edytowano 16 lut 2013, 09:45 przez Highlander, łącznie edytowano 4 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 09:36 
Cytuj  
nie gadam o FPS-ach mam w dupie FPSy. FPSy mnie bawiły jak Ty Highlander po drabinie na nocnik się wspinałeś.
Ja specjalnie modernizowałem swojego kompa (z 286 na 386) by pograć w Doom-a. A mapki z Wolfensteina znałem na pamięć ;) Po prostu wasze argumenty - szybsze sterowanie = lepiej się gra do mnie nie docierają, ba uważam, je za totalnie alogiczne i fanbojskie. A wy nie potraficie z kolei zrozumieć, że jak wszyscy grają na padach to nikt nie jest w stanie przesunąć celownika z jednej głowy na drugą w drugim końcu ekranu w 0.2s tylko 0.6s i to totalnie nie zmienia samej rozgrywki. Szanse na walnięcie headshota jest identyczna bo prędkość sterowania jest identyczna i zależy tylko i wyłącznie od skilla osoby grającej. Odpuściłem temat bo w kółko pierdolita to samo... No offence.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 09:49 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74857
Polski artykulik na temat streamingu gier z PS3 na PS4.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 09:50 
Cytuj  
Akurat Killzone 4 na start to taki sobie pomysl. FPS z konsolami sie nie lubia, no chyba, ze czeka nas jakas wielka rewolucja i na PS4 bedzie w koncu porzadny support myszki i klawiatury (ha-ha).

Ja stawiam jeszcze na The Last Guardian. W FF13V nie wierze, predzej zobaczymy FF15, a juz na pewno cos nowego na silniku Agni.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 10:09 
Cytuj  
dziadygi, kupcie sobie move'a, ss'a i pograjcie w killzona :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 10:12 
Cytuj  
@Vejitta
zaraz wpadnie nasz fps-owy guru Mareczek aka "padowy wymiatacz" i udowodni ci jak bardzo sie mylisz.
Niech juz oglosza i wydadza te konsole - PC bedzie moglo w koncu odrzucic ta kule u nogi (obecna generacja konsol) i gry znowu pojda do przodu :D


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 10:20 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
@Vejitta
zaraz wpadnie nasz fps-owy guru Mareczek aka "padowy wymiatacz" i udowodni ci jak bardzo sie mylisz.

Juz po po jego avatarza widze ze nie mam szans ;)

Anyway - Move to fail, a przy kinekcie jakis zart. No chyba, ze Sony chcialo zmotywowac mnie do wiekszej pracy nadgarstkiem, bo tylko tyle wysilku kosztowalo mnie granie na Move w Killzone i w Dead Space... :roll:

Moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z tym artykulem z gry-online? Ma byc kompatybilnosc wsteczna z PS3?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 10:30 
Cytuj  
lol.
no dla mnie kz3 z movem to paredziesiat godzin super zabawy.
podobnie jak tenis czy gladiatorzy.

kinekt jest fajny ale tylko do gier sportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 10:40 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z tym artykulem z gry-online? Ma byc kompatybilnosc wsteczna z PS3?

Nie. Bedziesz sobie mogl streamowac gry z PS3.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 11:19 
Cytuj  
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 11:20 
Cytuj  
Trochę kibicuję Sony. Nie dlatego, że jakoś ich specjalnie 'lubię',(zesztą swoje za paznokciami mają) co to to nie, po prostu byłoby niedobrze dla konkurencji jakby padli albo w dużym stopniu wycofali z rynku gamingowego. Zresztą jeżeli kiedyś kupię konsolę to raczej będzie PS a nie X-pudło. Choć fakt Dana dobrze zwrócił uwagę na jedną rzecz :/


Perrin napisał(a):
Ja na PC też już nie gram od dłuższego czasu (tylko MMO) na PS3 ciągle w coś się dłubie. Kupiłem ją dla jednej jedynej gry i nigdy tego nie żałowałem. Z czasem doszła druga, trzecia, czwarta gra i tak jakoś się kręci. W zasadzie gram tylko w RPG, jest tu tego trochę i to takie, jakich na PC nigdy nie było i jeśli PS4 zapewni mi w tym kierunku jakąś konkretną zabawę, to nie zawaham się jej kupić.

Fakt masz na konsolach trochę takich tytułów rpg których na PC nie ma, także się nie dziwię. Jednak jak lubisz rpg-i to na PC masz modowanie, które naprawdę dużo zmienia w niektórych tytułach, a czego na konsoli nie masz. No i następne 2 lata to będzie wysyp rpg na PC też takich, których z kolei na konsole nie będzie. (m.in z Kicka, ale nie tylko). Także największy wybór to mając PS + PC :) No chyba, że chodzi ci tylko o jrpg.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 11:33 
Cytuj  
sula napisał(a):
Trochę kibicuję Sony. Nie dlatego, że jakoś ich specjalnie 'lubię', co to to nie, po prostu byłoby niedobrze dla konkurencji jakby padli albo w dużym stopniu wycofali z rynku gamingowego. Zresztą jeżeli kiedyś kupię konsolę to raczej będzie PS a nie X-pudło. Choć fakt Dana dobrze zwrócił uwagę na jedną rzecz :/


Perrin napisał(a):
Ja na PC też już nie gram od dłuższego czasu (tylko MMO) na PS3 ciągle w coś się dłubie. Kupiłem ją dla jednej jedynej gry i nigdy tego nie żałowałem. Z czasem doszła druga, trzecia, czwarta gra i tak jakoś się kręci. W zasadzie gram tylko w RPG, jest tu tego trochę i to takie, jakich na PC nigdy nie było i jeśli PS4 zapewni mi w tym kierunku jakąś konkretną zabawę, to nie zawaham się jej kupić.

Fakt masz na konsolach trochę takich tytułów rpg których na PC nie ma, także się nie dziwię. Jednak jak lubisz rpg-i to na PC masz modowanie, które naprawdę dużo zmienia w niektórych tytułach, a czego na konsoli nie masz. No i następne 2 lata to będzie wysyp rpg na PC też takich, których z kolei na konsole nie będzie. (m.in z Kicka, ale nie tylko). Także największy wybór to mając PS + PC :) No chyba, że chodzi ci tylko o jrpg.

Jestem fanem strategii i nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek gry tego typu na konsole(no chyba, że w końcu wprowadzą pady ala mysz+klawiatura).
PC-ty rządzą światem a konsolowcom mówimy zdecydowane NIE! ;]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 11:51 
Cytuj  
e tam, dzieki konsolom przynajmniej rozwijaja sie jakies alternatywne systemy sterowania. Jak jakosc kinecta, albo move bedzie juz niekwestionowanie dobra, to wtedy kupie sobie jakas konsolke.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 11:56 
Cytuj  
roball napisał(a):
_NOWY_ final a nie kolejny ff13, ktory byl chyba najgorsza gra z serii i ciagle ja mecza i wyciskaja do granic mozliwosci mimo ze byla fatalna.


+miliard.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 12:05 
Cytuj  
ehh ja tam nigdy nie rozumialem czemu ludziom chce sie placic za pcta z okrojonym systemem operacyjnym, drmem i niemoznoscia update'u sprzetu, pomijajac juz wyzsza cene gier na owa platforme.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.