mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2018, 20:01 
Cytuj  
Tutaj nie ma co pisać. W to trzeba zagrać. Napierdalałem bite 4 godziny i jestem zmasakrowany. Na wysokim poziomie trudności jest tak wykurwiście trudno, że muszę powtarzać walki po kilka razy. Pada się na 2-3 ciosy. Non-stop trzeba parrować, unikać i używać dostępnych opcji.

Gra jest po prostu nieprawdopodobna. Jeszcze cisnę na Pro i 65 calowym TV w HDR - nie do opisania. Nie mówiąc o muzyce i dźwięku, który wypierdala mi szyby w oknach.

Że też muszę jutro jechać do pracy, kurwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2018, 21:59 
Cytuj  
Wkurwiasz.

Obrazek

Spoiler:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2018, 13:15 
Cytuj  
Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2018, 09:22 
Cytuj  
Odpaliłem po północy i kurwa mać... Jestem dziwką kratosa. Ta gra to jebany majstersztyk. Ilość detali i grafika rozpierdala system. Klimat miażdży. Zacząłem na Give me god of war i pewnie będę kurwił mocno ale co tam.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2018, 15:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Odpaliłem po północy i kurwa mać... Jestem dziwką kratosa. Ta gra to jebany majstersztyk. Ilość detali i grafika rozpierdala system. Klimat miażdży. Zacząłem na Give me god of war i pewnie będę kurwił mocno ale co tam.


Co? Zacząłeś na najwyższym poziomie trudności? O kurwa, to ja już mogę Ci napisać po 8h gry, że pojebało Cię mocno. Ja dopiero teraz, kiedy złapałem trochę ulepszeń i zacząłem dobrze unikać/parrować to daje radę w walkach. Nadal potrafię zdechnąć, ale już nie tak nagminnie jak przez pierwsze 2h. A z tego co pamietam, to nie można z tego trybu przełączyć na niższy. Ja bym na Twoim miejscu zaczął grać na "hard" tak jak ja. Jest trudno w chuj, ale przy tym mega grywalnie.

A gierka to 10/10.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2018, 16:40 
Cytuj  
Też zacząłem na Give me Challenge, ten ostatni widziałem na streamach. Ludzie płakali. ;D

Nie lubie się wypowiadać przed skończeniem, ale na razie 10/10 również (kilka godzin gry). Jest miazga. :>


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2018, 19:18 
Cytuj  
Pograłbym :-?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2018, 10:30 
Cytuj  
O jezu, jak słodko czytać ten trzask pękających dup na reddicie /gow.

"Ten poziom trudności to jakiś bullshit"

"to wcale nie jest fair, że przeciwnicy wytrzymują kilkanaście uderzeń"

"dlaczego umieram po 3 uderzeniach?"

Takie pizdy powinny grać na zwykłym poziomie trudności, a nie odpalać wyższy/najwyższy i potem biadolić. OK, początek faktycznie daje ostro w pizdę, ale dzięki temu szybko uczymy się wykonywać uniki/parry. Po 10h spokojnie zaczynamy ostrą sieczkę z dup przeciwników. Ja idę w build czysto ofensywny, więc umieram na kilka strzałów, ale za to jak już się rozpędzę, to jestem pociągiem czystego rozpierdolu i szału. No i po Horizon to druga gra, gdzie co chwile robię zdjęcia ;P

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2018, 11:47 
Cytuj  
Niestety, ja mam problem nawet na normalnym poziomie trudności. U mnie po części to bierze się stąd, że przez ostatnie parę dni przechodziłem poprzednie części i po prostu combat w nowym GoW nie leży mi, szczególnie jak jest kilku przeciwników na raz. Widzisz, piszesz że idziesz w build czysto OFENSYWNY. Ma to tyle wspólnego z serią GoW... Zresztą zauważyłem, że "stanie za tarczą" to niezła taktyka. Tylko, że jeszcze 24h napierdalałem wszystko jak leci (nie było czasy na defensywy), wszystko latało w powietrzu :lol: (GoW 3).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2018, 14:12 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Niestety, ja mam problem nawet na normalnym poziomie trudności. U mnie po części to bierze się stąd, że przez ostatnie parę dni przechodziłem poprzednie części i po prostu combat w nowym GoW nie leży mi, szczególnie jak jest kilku przeciwników na raz. Widzisz, piszesz że idziesz w build czysto OFENSYWNY. Ma to tyle wspólnego z serią GoW... Zresztą zauważyłem, że "stanie za tarczą" to niezła taktyka. Tylko, że jeszcze 24h napierdalałem wszystko jak leci (nie było czasy na defensywy), wszystko latało w powietrzu :lol: (GoW 3).


Stanie za tarczą szybko okazuje się słabym sposobem na obronę. Przeciwnicy atakują potem z kilku stron i mają umiejętności, których nie da się zablokować. Warto kombinować - rzucać toporem w nogi, żeby kłaść przeciwników na glebę, zrzucać ich ze skarpy za pomocą tarczy itd. Combat jest mocno rozbudowany i jest wiele sposobów na rozkurwienie przeciwników. Jak wykonasz "parry" 100 razy to wpadnie Ci 3500 expa, dzięku czemu będziesz mógł sobie kupić kilka dobrych umiejętności :D
No i odpalaj w trudnych momentach rage mode, bo wtedy odnawiasz sobie HP podczas zadawania obrażeń.

Nie wiem czy masz już te specjalne umiejętności pod L1 + R1 oraz L1 + R2. Niektóre z nich są tak zajebiste, że to głowa mała. Jest taki skill, gdzie Kratos szarżuje z tarczą po czym wypierdala lepa w dziąsło skurwysynom. Przy tym blokuje WSZYSTKO. 30 sekund CD można łatwo zmniejszyć, ale umiejetność jest boska. A i pamiętaj, żeby wykorzystywać chłopaka. Jego strzały ładnie nabijają ogłuszenie i zadają jakiś tam dmg :D

Ale fakt, na początku też byłem w szoku, że w ogóle nie mogę zrobić kontroli tłumu na zwykłych przeciwnikach. Rozpieścił nas grecki Kratos i jego ostrza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2018, 15:38 
Cytuj  
Ta gra to najlepszy sequel Rune, jak byłbym sobie w stanie wyobrazić i kurwa więcej. Jest to imo najlepszy exclusive od Sony atm.

BAAAAAARDZO cieszy mnie przyjęta konwencja.

Przeszedłem Alfheim, przez prawie cały czas miałem gigantyczny banan na twarzy. Takie to piękne było.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2018, 20:19 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Niestety, ja mam problem nawet na normalnym poziomie trudności. U mnie po części to bierze się stąd, że przez ostatnie parę dni przechodziłem poprzednie części i po prostu combat w nowym GoW nie leży mi, szczególnie jak jest kilku przeciwników na raz. Widzisz, piszesz że idziesz w build czysto OFENSYWNY. Ma to tyle wspólnego z serią GoW... Zresztą zauważyłem, że "stanie za tarczą" to niezła taktyka. Tylko, że jeszcze 24h napierdalałem wszystko jak leci (nie było czasy na defensywy), wszystko latało w powietrzu :lol: (GoW 3).


Stanie za tarczą szybko okazuje się słabym sposobem na obronę. Przeciwnicy atakują potem z kilku stron i mają umiejętności, których nie da się zablokować. Warto kombinować - rzucać toporem w nogi, żeby kłaść przeciwników na glebę, zrzucać ich ze skarpy za pomocą tarczy itd. Combat jest mocno rozbudowany i jest wiele sposobów na rozkurwienie przeciwników. Jak wykonasz "parry" 100 razy to wpadnie Ci 3500 expa, dzięku czemu będziesz mógł sobie kupić kilka dobrych umiejętności :D
No i odpalaj w trudnych momentach rage mode, bo wtedy odnawiasz sobie HP podczas zadawania obrażeń.

Nie wiem czy masz już te specjalne umiejętności pod L1 + R1 oraz L1 + R2. Niektóre z nich są tak zajebiste, że to głowa mała. Jest taki skill, gdzie Kratos szarżuje z tarczą po czym wypierdala lepa w dziąsło skurwysynom. Przy tym blokuje WSZYSTKO. 30 sekund CD można łatwo zmniejszyć, ale umiejetność jest boska. A i pamiętaj, żeby wykorzystywać chłopaka. Jego strzały ładnie nabijają ogłuszenie i zadają jakiś tam dmg :D

Ale fakt, na początku też byłem w szoku, że w ogóle nie mogę zrobić kontroli tłumu na zwykłych przeciwnikach. Rozpieścił nas grecki Kratos i jego ostrza.


Dzięki za rady :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2018, 11:57 
Cytuj  
Obejrzałem wczoraj materiał z początku rozgrywki, dokładnie 24 minuty. Przerwałem i w maju zamawiam PS4 8)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2018, 16:43 
Cytuj  
Ale się wciągnąłem w wykonywanie zadań pobocznych i szukanie różnych pierdół. Mam zajebistą ochotę iść dalej z głównym wątkiem, ale ten combat jest tak MIODNY, że po prostu nie mogę się oprzeć, żeby wciskać mordę w każdą szczelinę.

A i gram na soundbarze JBL - jak doszedłem do dialogu z Jörmungandr to bass i drgania były tak kurewsko potężne, że mało brakowało i pożegnałbym się ze słuchem albo oknami. Ostatni raz czułem taką moc, kiedy Hydra wydarła paszcze w God of War na PS2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2018, 19:30 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Obejrzałem wczoraj materiał z początku rozgrywki, dokładnie 24 minuty. Przerwałem i w maju zamawiam PS4 8)


Bardzo dobra decyzja. Bierz PRO ofc.

I nie oglądaj nic więcej już. Idź w ciemno w grę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.02.2014
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2018, 21:58 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Obejrzałem wczoraj materiał z początku rozgrywki, dokładnie 24 minuty. Przerwałem i w maju zamawiam PS4 8)



a jaka gra ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2018, 22:51 
Cytuj  
EvilGod napisał(a):

a jaka gra ?



God of War.

Ciężko oddać słowami jak bardzo rozpierdala mi mózg każdy nowy smaczek, potwór, bóg czy stworzenie z mitologii skandynawskiej, które pojawiają się na bieżąco w tej grze.

To jest po prostu piękne.

W dodatku w miarę odblokowywania kolejnych umiejętności combat robi się lepszy i lepszy i lepszy. Już w żadnym wypadku nie można tego porównać do Dark Souls u mnie ani nawet Bloodborne. Czysta akcja i rozpierdol. Kratos się budzi.

Mam nadzieję, że będzie jakiś odpowiednik areny gdzie można będzie po prostu napieprzać się z kolejnymi falami przeciwników. Just like that.

To jest tak dobre.

Dzień trzeci - gra jest w dalszym ciągu 10/10.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2018, 05:47 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
EvilGod napisał(a):

a jaka gra ?



God of War.

Ciężko oddać słowami jak bardzo rozpierdala mi mózg każdy nowy smaczek, potwór, bóg czy stworzenie z mitologii skandynawskiej, które pojawiają się na bieżąco w tej grze.

To jest po prostu piękne.

W dodatku w miarę odblokowywania kolejnych umiejętności combat robi się lepszy i lepszy i lepszy. Już w żadnym wypadku nie można tego porównać do Dark Souls u mnie ani nawet Bloodborne. Czysta akcja i rozpierdol. Kratos się budzi.

Mam nadzieję, że będzie jakiś odpowiednik areny gdzie można będzie po prostu napieprzać się z kolejnymi falami przeciwników. Just like that.

To jest tak dobre.

Dzień trzeci - gra jest w dalszym ciągu 10/10.


Teoretycznie jest
Spoiler:
i jego arena. Nie wiem tylko jak tam dalej to wygląda, bo utknąłem na 2 próbie - 3 fala. Wczoraj próbowałem z 30 minut to przejść i wkurwiłem się niemiłosiernie. Cholernie trudna sprawa, ale pancerz jaki można zrobić z przedmiotów za wykonanie prób...kurwa, niczym Kratos z God of War 2.

Zmieniłem ekwipunek i mam teraz dosyć dużo witalności. Ponad 220 HP. Teraz mogę sporo wytrzymać ciosów na twarz. No i jedno z "zaklęć" daje mi redukcję kosztu ataków podczas furii o 15%. A mam rozwinięte już dwa paski, więc szał trwa u mnie dobrych kilkanaście sekund - czysty zagłada na przeciwnikach.

PS. Polecam rozwinąć umiejętności walki bez broni - tylko tarcza. Niektóre są tak zajebiste, efektowne i efektywne, że głowa mała. No i dźwięk jebnięcia w czaszkę tarczą - bezcenny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2018, 08:25 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Obejrzałem wczoraj materiał z początku rozgrywki, dokładnie 24 minuty. Przerwałem i w maju zamawiam PS4 8)


Bardzo dobra decyzja. Bierz PRO ofc.

I nie oglądaj nic więcej już. Idź w ciemno w grę.


Wiem, nie oglądam :) doszedłem do momentu kiedy poszedł wokal w czasie palenia zwłok (gęsia skóra + opad szczeny która i tak była na poziomie podłogi) później przewinąłem na trolla i od razu ctrl+w :-D

Co do samej konsoli. Jest sens kupowania pro nie mając TV 4k? mam fajny full hd telewizor i nie zamierzam go zmieniać przez najbliższe lata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2018, 08:29 
Cytuj  
No właśnie czytam, że w zależności od tytułów można zobaczyć płynniejszy obraz i dodatkowo lepsze textury.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.