mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 19:49 
Cytuj  
starocie są zajebiste :P


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 19:52 
Cytuj  
Dwie gry które w 2012 były na prawdę jakościowe to NS2 i chivalry

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 19:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ravushimo: no pc mam po to zeby grac w nowe gry, a nie starocie sprzed 2-3 lat :)

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 19:59 
Cytuj  
przeczytalem ;p
za 2k to nic nie kupisz teraz :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 20:08 
Cytuj  
no ale nie musisz upgradowac zawsze calego kompa. Np. w moim przypadku starczyloby bym zmienil plyte i proca. Praktycznie nigdy cala bude.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 20:47 
Cytuj  
1. prostota i wygoda - podłączam do tv - działa
2. koszt sprzętu - kupuję raz i na 7 lat z głowy - nie dołożę ramu, hdd, gpu, cpu, mobo, a gry i tak nadal będą działać.
Teraz odnośnie bzdur Kolesia...
1. uncharted jest dużo bardziej skomplikowany niż stare TRy. TR zawsze był ciulowy i scieptycznie podszedłem do U1, które miałem w komplecie z ps3. Świetna gra, mechanika, fabuła. U2 tak samo. Na U3 jeszcze nie miałem czasu (kupiłem w dniu premiery, przeszedłem 6 rozdziałów i od tego czasu nie miałem czasu grać).
2. Oblivion, Skyrim... OBYDWIE gry były na konsolach. Twój argument jest inwalidą. To nie wpływ konsol, a tego, że jest coraz większy rynek zbytu.

To, że Ty czy ja sobie poradzimy z PC i gimnastyką umysłową aby odpalić dayZ nie oznacza, że przeciętna pani Zosia da radę chociażby windowsa zainstalować. Konsola działa out of box.
Nie ma pierdolenia się z czymkolwiek. Sterowniki, optymalizacje, dobór sprzętu - to nie dotyczy konsol.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 21:01 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
To, że Ty czy ja sobie poradzimy z PC i gimnastyką umysłową aby odpalić dayZ nie oznacza, że przeciętna pani Zosia da radę chociażby windowsa zainstalować. Konsola działa out of box.
Nie ma pierdolenia się z czymkolwiek. Sterowniki, optymalizacje, dobór sprzętu - to nie dotyczy konsol.

+1.
Jakby zainstalowanie Windows/Sterownikow było takie proste dla przcietnego człowieka, to by sie nie kasowało 50-100zl za jego zainstalowanie :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 21:05 
Cytuj  
iniside napisał(a):
+1.
Jakby zainstalowanie Windows/Sterownikow było takie proste dla przcietnego człowieka, to by sie nie kasowało 50-100zl za jego zainstalowanie :lol:

Myslalem, ze to juz umarlo smiercia naturalna, a jak ktos nie ogarnia to po prostu prosi znajomego...


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 21:13 
Cytuj  
Wiesz jak wygląda instalcja win8 na nowym PC? Reset, wduszasz F8, wybierasz DVD ROM, dalej dalej dalej i masz system. Co więcej 8 sama pobiera sterowniki, dźwięk, obraz wszystko. Tylko instalujesz i grasz.
Także w 1min można wytłumaczyć jak się instaluje system na współczesnym PC.

Co do Obliviona na konsoli, był cholernie skonsolowiony względem morrowinda ale rozwój postaci jeszcze nie był tak okrojony jak w Skyrimie, to postępuje i będzie postępować dalej, bo przeciętny gracz nie będzie potrafił zainstalować gry; jak ma więcej niż trzy współczynniki postaci, dostaje mindfucka.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 22:10 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Z konsolami chodzi o to że gry robi się łatwe i przyzwyczaja się ludzi do łatwej rozgrywki stąd też masa uproszczenie (wtf czemu w skyrime są tylko trzy statystyki? 0_0), tak jest łatwiej, dla nie których lepiej dla niektórych gorzej.


Konsole nie mają z tym nic wspólnego, przynajmniej nie bezpośrednio. Po prostu od dłuższego czasu gry nie są już niszową rozrywką dla nerdów, jest to już w tej chwili pełnowartościowa gałąź gospodarki generująca gigantyczne przychody. Najprościej porównać to do Hollywood, im głupszy film, im bardziej napakowany efektami specjalnymi, im płytszy temat, tym większe przychody (generalizując ofc). Dokładnie to samo mamy w grach, prosta mechanika, banalna fabuła, wodotryski graficzne kosztem innych aspektów = większa grupa docelowa = większe zyski, niezależnie od platformy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 22:29 
Cytuj  
Ale to właśnie konsole popularyzują gry wśród ludzi którzy nie sięgali bo bardziej skomplikowane tytułu i teraz wszystkie tytuły stają się mnie skomplikowane :p

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 23:00 
Cytuj  
Spopularyzowały. No i?

Powrotu nie ma i nie będzie. Jedyne na co można ewentualnie liczyć to to, że "hardcore" nisza będzie na tyle duża, że będą powstawały dobre technicznie produkcje dla niej też. Tyle.

Co do singlów rpg Bethsedy. To obecnie gram w Fallout 3, gra się bardzo dobrze, ale jest dość mocno zmodowany (20-30 modów nie liczyłem). Jak próbowałem bez modów kiedyś to nie byłem w stanie w to grać. Jak kiedyś single TES / Fallout od nich nie będzie można modować albo zostanie na mój gust za mocno to utrudnione to przestanę grać i kupować. Podobnie w przypadku zbytniego uproszczenia, którego nie będzie się dało 'wywalić' modami. Łudzić się nie ma co. Jesteś(my) mniejszą grupą i firmy mające produkt, który się przebił do absolutnego mainstream-u będzie dbał o większość a nie mniejszość klientów.

Głosuj portfelem. Np. nie kupuj jak leci następcy Skyrima. Obczaj co i jak i dopiero zdecyduj. Jak trzeba modować to poczekaj rok-dwa-trzy albo ile trzeba aż wyjdą porządne overhaule i dodatkowo dostaniesz ją za ułamek ceny. Kupuj produkty, które spełniają twoje wymagania. Nie kupuj takich, które tego nie spełniają. Takie proste, ale jednak dużo osób kupuje wszystko jak leci i płacze. Szczególnie w przypadku nostalgiafag lub hype / szukania świętego gralla w ulubionym gatunku gier.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2013, 01:30 
Cytuj  
kolejny vid z ps evolution - ps2

do tego mamy randomowe dissy, zaczynaja rozstawiac towarzystwo po katach, I lyk :lol:

Obrazek


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2013, 01:33 
Cytuj  
Rozstawiać to sobie mogli w czasach Ps2. Teraz takie zagrywki z ich strony są strasznie słabe, biorąc pod uwagę jak bardzo przejebali obecną generację.

Dla mnie obecnie Nintendo jest winem, zwłaszcza po podjebaniu Bayonetty 2.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2013, 01:58 
Cytuj  
Ta, szczególnie widząc wyniki sprzedaży WiiU :lol:


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2013, 09:03 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Dla mnie obecnie Nintendo jest winem, zwłaszcza po podjebaniu Bayonetty 2.

Bayonetta byla super, ale nie jest/byl to zaden okret flagowy PS3.
Jakby podjebali Uncharted albo God of War, to co innego.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2013, 11:40 
Cytuj  
pewnie pokaza pare renderow dla takiego redzia i mareczka zeby juz blokowali 2k + pln :)

ja podchodze do tego z zdrowym rozsadkiem , jak pokaza cos na miare final fantasy advent children w realtime z japsem z padem w lapie to taki skok jakosciowy jestem w stanie zaakceptowac

jak bedzie to samo co teraz tylko w 1080p to raczej dupa a nie nowa generacja :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2013, 13:54 
Cytuj  
Wystarczy, że zrobią Finala z postaciami, które mają charakter i osobowość rozwiniętą mocniej niż kartonowe pudło, oraz fabułą napisaną przez osobę poczytalną i będzie sukces nowej generacji.

Trzynastka była tak zjebana, że o ja pierdolę. Z wyjątkiem designu lokacji który był przepiękny. Mogę siedzieć na dupie i truć godzinami o tym, jak bardzo chujowa była ta gra. W czasie wolnym oglądam Spoony'ego, który nakręcił już dwie części swojego rantu na temat XIII i robi kolejne.

O XIII-2 wolę nawet nie zaczynać (chociaż design ciągle najwyższych lotów).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 08:09 
Cytuj  
o ja pierdole - przez 5 stron czytam jakie to konsole sa chujowe, a PC najlepsza i jedyna true platforma do grania. Na glowy wam jeblo?
Kazdy gra na czym chce, jak ktos przez cale zycie gral na PC to oczywiscie uwaza ze zadnej innej opcji nie ma.

Wyjebac te posty do watku "pc to jedyna sluszna platforma do grania, a konsole sa do dupy i dla dzieci".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 08:50 
Cytuj  
Moim zdaniem najlepiej jedno i drugie. Gadanie o wyzszosci jednego nad drugim jest glupie. Wszystko zalezy od indywidualnych preferencji. imo to bardziej kwestia gier w jakie sie gra, niz przyzwyczajenia, ze np. X czasu gra sie na PC.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.