mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 12:36 
Cytuj  
wygoda


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 12:37 
Cytuj  
Pewność, że każda gra pójdzie...
Spoiler:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 12:57 
Cytuj  
z tego co pamietam to na konsole tez jest pare fajnych gier strategicznych (np. valkyria chronicles), ktore daja w uj funu i maja duzo mozliwosci.

eshim: ludziom chce sie placic bo maja inne gry niz pc, wygodna platforme przyjazna osobom, ktore nie graja na pc jak i dla dzieci.
nie trzeba aktualizowac sterownikow, kombinowac, zmieniac. wkladasz plyte i grasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 13:02 
Cytuj  
On February 7, 2013, the US Patent
& Trademark Office published a patent application from Sony that is
technically about the PlayStation Vita and their new and upcoming
connectors. Sony states that the connectors are for "connecting the
electronic apparatus to peripheral apparatuses" at the bottom and side
surfaces of the device housing. Sony's patent filing specifically states
that the next generation PS Vita will gain USB, HDMI and a power supply
connector described as a parallelepiped connector.

Sony's patent application was originally filed in the US in Q3 2012 but months earlier in Japan. The
photo above was taken from Sony website on February 7, 2013. It's
juxtaposed to Sony's patent figures 1 and 2 which expose the new ports.
In comparison, we see the new ports clearly.

jak to podadza 20 to maja u mniej seal of approval for uber-trolling :lol:

anyway...

zazdroszcze redziowi ze jeszcze tak sie podnieca tym wszystkim :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 13:03 
Cytuj  
ehehehe to moze byc dobre :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 13:11 
Cytuj  
także redziu...20 lutego

Obrazek

:wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 14:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
eshim: ludziom chce sie placic bo maja inne gry niz pc, wygodna platforme przyjazna osobom, ktore nie graja na pc jak i dla dzieci.
nie trzeba aktualizowac sterownikow, kombinowac, zmieniac. wkladasz plyte i grasz.



O kurde, instalacja sterowników, toż to takie trudne... Obecnie strony AMD/Nvidia same potrafią wykryć jakie stery trzeba zainstalować. Zastanawiam się czy ludzie którzy nie są w stanie zainstalować sterowników dają rade się podetrzeć po sraniu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 14:48 
Cytuj  
powiedz to swojemu 4-5 letniemu dziecku.
albo zonie.
mozesz jej tez zawsze odpalic fitines albo ping ponga na pc przeciez. bedzie miala fun z myszki, ze hej.

ja sie zastanawiam czy ty przypadkiem do myslenia nie uzywasz dupy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 14:53 
Cytuj  
Każdy gra jak mu się podoba, ja nigdy nie byłem konsolowcem, pół roku temu kupiłem Wii tak po pobawieniu się pierwsze 2 tygodnie w te wszystkie Wii sportsy konsola się kurzy, próbowałem w te Zeldy czy inne jRPGi grać to tragedia w ogóle nie jestem zainteresowany. PS3 sobie pożyczyłem na miesiąc to po 2 dniach grania w Mortal Kombat i RDR odstawiłem, próbowałem sporo tytułów ale to nie dla mnie.

No ale na PC jest to samo, gram jedynie w Dotę, EVE i poza niektórymi FPS i RTS to roguelike/indie w stylu terraria

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 14:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
wygoda


Włóż Steama do autostartu, Steamowi każ przy starcie odpalać w Big Picture, i wsio. Masz wygodną konsolę. Większość dużych tytułów to multiplaty, więc z obsługą padów nie ma problemu.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:00 
Cytuj  
Nie zamieniajcie tego w kolejny flejm. Mendol ma racje z tym, że platformę się wybiera ze względu na gry, wygodę i rodzaj preferowanej rozrywki. Ja akurat z tych względów gram na PC, ale jakbym preferował inny typ gier to bym może miał zamiast tego konsolę. No, ale mnie jakieś Uncharted, Motorstorm, Killzony, Halo, GoW, itp nie ruszają. Dla paruletniego brzdąca to rzeczywiście konsola to dobry motyw, szczególnie z jakąś rzeczą typu move lub kinect.


@Aldatha

No jakby to się okazało to Sony by miało chyba Trolla 2013 w rękawie heh


Ostatnio edytowano 16 lut 2013, 15:02 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:01 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Mendol napisał(a):
eshim: ludziom chce sie placic bo maja inne gry niz pc, wygodna platforme przyjazna osobom, ktore nie graja na pc jak i dla dzieci.
nie trzeba aktualizowac sterownikow, kombinowac, zmieniac. wkladasz plyte i grasz.



O kurde, instalacja sterowników, toż to takie trudne... Obecnie strony AMD/Nvidia same potrafią wykryć jakie stery trzeba zainstalować. Zastanawiam się czy ludzie którzy nie są w stanie zainstalować sterowników dają rade się podetrzeć po sraniu...


W wiekszosci wypadkow nie trzeba niczego instalowac. Ostatnio budowalem kilka komputerow na windows8. Sam instaluje, zaciaga i uaktualnia sterowniko do wszystkiego, lacznie z Nvidia. Nie trzeba wiedziec nic. To juz nie win95.

Oczywiscie jak ktos chce podpiac egzotyczny sprzet to trzeba sie namachac :)

@Mendol, komputery HTPC i Mediacenter zostaly stworzone z mysla o obsludze z kanapy.

Ontopic: Sony moze wypierdalac ze swoim no used games i ostatnimi podwyzkami na plytach. Jeszcze nie sa na poziomie apple zeby zbierac za 'premium status'.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:04 
Cytuj  
dana: to se wloz :)

jak juz pisalem, gram na pc, gram na konsolach, ze wszystkiego jestem zadowolony i nie zaluje wydanych pieniedzy.
jak ps4 wyjdzie z sensownymi tytulami to kupie, tak samo jak x720 czy jak mu tam bedzie.

sula: dokladnie. wieczorem daje mlodemu move'a do lapy, poskacze sobie na nartach, poboksuje, powalczy gladiatorem i zadowolony.


nestor: trzeba zainstalowac w8. mi komputer potrzebny jest rowniez do pracy i nie mam zamiaru zmieniac systemu - bo do rodzinnej zabawy mam konsole, ktora potrafi obsluzyc moj 4 letni syn.
a co ma htpc wspolnego z tym tematem? sluzy raczej do czegos innego jak dla mnie (mam na nim xp+xbmc+pilot). zainstalowane jakies 4 lata temu.

na szczescie kazdy z nas jest juz duzy i sam decyduje co mu sie podoba i przydaje, a co nie.
i nie ma sensu tego ciagnac dalej bo zaraz zacznie sie z dupy pyskowka, ktora jak zwykle do niczego nie doprowadzi.
bo kazdy z nas ma swoje racje i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:09 
Cytuj  
Cytuj:
dana: to se wloz


Se włożyłem. Ale doszedłem do wniosku że w fotelu przy biurku wygodniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:10 
Cytuj  
ja wole na kanapie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:12 
Cytuj  
nie wazne gdzie, wazne z kim


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
z tego co pamietam to na konsole tez jest pare fajnych gier strategicznych (np. valkyria chronicles), ktore daja w uj funu i maja duzo mozliwosci.

eshim: ludziom chce sie placic bo maja inne gry niz pc, wygodna platforme przyjazna osobom, ktore nie graja na pc jak i dla dzieci.
nie trzeba aktualizowac sterownikow, kombinowac, zmieniac. wkladasz plyte i grasz.

To jest to?: http://www.youtube.com/watch?v=p-0RY4TTNwE
Jeśli tak to good job w nadaniu tej grze ikony fajna gra strategiczna.
Fail!!!
Nawet to Halo Wars było denne :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:19 
Cytuj  
tak to jest to.
i dla mnie jest to fajna gra strategiczna.
polecam poczytac/sprobowac zanim zaczniesz smecic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:38 
Cytuj  
brakuje takiego tematu: kanapa czy biurko?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 16:21 
Cytuj  
Mendol nie mówię konsole że nie mają swojego miejsca bo mają, są też exclusivy itp, ale narzekanie że PC jest skomplikowany, proszę...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.