mmorpg.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6866 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 340, 341, 342, 343, 344  Następna strona
Autor Wiadomość

PostNapisane: 13 gru 2017, 10:47 
Pepe napisał(a):
Dodatkowo zabawne jest ocenianie gry przez pryzmat bety, gdzie caly gear jest dostepny od poczatku, kurde no jak latwo rur.

ktos tu ocenial gre jako calosc? :o

PostNapisane: 13 gru 2017, 15:06 
Pepe napisał(a):
Pojecia nie masz o czym mowisz. Gra ktora sprzedaje miliony kopii nie jest gra niszowa.

Ano. Generations sprzedało się w ponad 4 milionach kopii. Monster Hunter World jest mocno reklamowany i promowany na światowym rynku. Do tego będzie multiplatformowy. Wydaje mi się, że sprzedaż może być rekordowa. I cudnie.

PS. Gdyby jeszcze gierka miała cross-play. Niestety oficjalny tweet już określił, że takiej opcji w World nie będzie. Smutek.

PostNapisane: 14 gru 2017, 13:03 
40 milionów sprzedanych kopii - seria niszowa.

Przetestowałem aż dwie bronie i zabiłem jednego potwora (najprostszego), drugiego (również prościutkiego) nie dałem rady - combat drewniany i chujowy.

Poziom niedojebania mózgowego na forum jak zwykle wysoki, no ale nie jest to żadna nowinka.

Pod względem movesetu gra wysrywa się na combat z Soulsów, dedykowany tryb treningowy + combosy + indywidualny charakter każdej broni mówią same za siebie.

Feeling to kwestia dyskusyjna, bo wymaga przyzwyczajenia ale jak już się człowiek przyzwyczai to jest super, więc pod tym względem 50/50. Podoba mi się zdecydowanie bardziej niż Dark Souls ale mniej, niż Bloodborne.

Gra za pomocą Insect Glaive / Łuku / Charge Blade (przykłady) to trzy kompletnie inne doświadczenia wymagające innego podejścia. Nie miałem czasu na zbyt długą zabawę ale właśnie łuk w tej grze to najlepsza wersja tej broni ze wszystkich gier, w jakie grałem. Przebija pod tym względem nawet Dragon's Dogma. Czysty miód.

Ogólnie myślałem, jaką broń wybrać bojąc się, że będę miał problem ale poszło w drugą stronę - praktycznie czego nie wybiorę, będę miał fun, więc mogę spać spokojnie. Nie mogę doczekać się stycznia. :D

Gra dostarcza dużego funu, bo encountery z mobkami są emocjonujące - zwłaszcza w coopie.

Tak jak już mówiłem na discordzie - jeżeli ilość contentu będzie satysfakcjonująca (a mają w planach rozwijanie gry po premierze) to będzie bajka.

PostNapisane: 14 gru 2017, 13:19 
Razoth napisał(a):
~

Obrazek

PostNapisane: 14 gru 2017, 14:56 
rotfl - przepiekny popis chlopaki - gdybym napisal ze mentalnosc nastolatkow z was wyszla to bylby to komplement :D

PostNapisane: 14 gru 2017, 16:28 
Z ciebie natomiast wychodzi twoj fatalny charakter. "Nie wiem, ale sie wypowiem".
Skoncz wciskac wszedzie swoje trzy grosze, ktore absolutnie niczego nie wnosza do dyskusji a twoje argumenty sa jak dobrane przez szesciolatka.

Mysle ze wszyscy by docenili gdybys przestal.

PostNapisane: 15 gru 2017, 11:51 
nie wiem co ma na celu rozpierdalanie watku PS4.. Chcecie sobie z razothen poflamowac - wypad do odpowiedniego dzialu.
A jak zamierzasz dalej sie tu ciskac epatujac swoim bolem dupska bo nie potrafisz zrozumiec prostej rzeczy - o gustach sie nie dyskuruje to daj z laski swojej mozliwosc wrzucenia cie do ignore.
Mimo, ze zagralem jedynie 2 walki to swoje zdanie podtrzymuje: combat nie ma nic wspolnego z seria DS (moze oprocz tego, ze ty i tu macha sie bronia) i jest strasznie malo dynamiczny. Co nie znaczy, ze cala gre z tego powodu juz skreslilen.
Serio, jezeli nie potafisz przejsc nad tym do porzadku dziennego to zacznij sie leczyc, na nogi.

PostNapisane: 15 gru 2017, 20:18 
Wystarczy nie czytac moich postow, ale wiem ze sobie z tym nie poradzisz.

PostNapisane: 15 gru 2017, 21:46 
Od 22 do 26 grudnia będzie open-beta Monster Hunter dla wszystkich. Jak ktoś nie sprawdził, to warto się zainteresować. Ja już sobie pewnie odpuszczę i wjadę na pełnej kurwie w styczniowy, pełnoprawny produkt :D

PostNapisane: 15 gru 2017, 23:00 
Wejdz na discorda, mozna tam spokojnie pogadac o MHW. Bedzie sie mozna umowic na jakis hunt wspolny

PostNapisane: 16 gru 2017, 17:24 
Gra ktos pvp w Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands? Pogralbym z jakims ogarnietym skladem (ops, tu chyba nie ma ogarnietych) :)

PSN ID : Huragan_pl
Facebook Profile
Youtube Channel

PostNapisane: 17 gru 2017, 12:29 
dobre to to Huragan? Rozpisałbyś się trochę ;)

Po przerwie w Fortnite na AC:O jakoś nie chce mi się wracać do tej gry... A nawet się starałem!

*

PostNapisane: 17 gru 2017, 14:00 
Bardzo dobre

PostNapisane: 17 gru 2017, 14:12 
Ponoć Predatora dali w piątek :), specjalnie filmów na yt nie oglądałem ale ponoć kozak klimatg. Ja się dalej waham czy kupić.

PostNapisane: 17 gru 2017, 14:32 
Mark24 napisał(a):
dobre to to Huragan? Rozpisałbyś się trochę ;)

Po przerwie w Fortnite na AC:O jakoś nie chce mi się wracać do tej gry... A nawet się starałem!

nom, zajebiste...tactical PvP....cos jak bardziej rozbudowany SOCOM z playstation 2 :)

Facebook Profile
Youtube Channel

Ostatnio edytowano 17 gru 2017, 14:39 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
*

PostNapisane: 17 gru 2017, 14:34 
PvP jest takie samo jak w R6 siegie tylko na otwartym terenie, wisienka na torcie bedzie jak dadza batlle royale w dlc

PostNapisane: 17 gru 2017, 14:41 
Chyba trzeba jakiegoś screena dać, dwie ostatnie gry ubisoftu zachwalane na forum 8)

PostNapisane: 17 gru 2017, 15:10 
Mark, ja specjalnie wczoraj kupilem te gre dla tego PvP :)))) I jestem zachwycony

Facebook Profile
Youtube Channel

PostNapisane: 17 gru 2017, 18:06 
dobra to kupuję :P

Sobtainer - AC:O jedna z lepszych gier w jakie grałem w genialnym bo strasznie mało popularnym settingu starożytnego egiptu. Bierz w ciemno, ja jestem typem który potrafi grę wyjebać bo tutorial był zbyt długi, a w AC:O przegrałem prawie 70h, nawet platynka by wskoczyła, gdyby nie to, że w jednej z ostatnich (jak nie ostatniej) baz wroga friendly NPC-e ubili mi kapitana i nie jestem w stanie tego ukończyć (on się chyba nie respawnuje i nie jestem w stanie tego odhaczyć).
Jest moment gdy po mapce porusza się 10 zabójców nawet z 2x wyższym levem z zadaniem wytropienia cię i zabicia. Wszystkich spiżgałem. Arena i walka z 2 słoniami to też niezapomniane przeżycie - szczerze mówiąc combat w tej grze to nic specjalnego (lekki atak, cięzki atak, unik, łuki) ale dodając assassinowe mozliwości (usypianie, podpalanie, zatruwanie) czy zachodzenie na placy w stealthu i ładowanie crita daje dosyć szeroki repertuar możliwości. Do tego masz piramidy do zbadania, dziesiątki grobowców i jaskiń, często są jakieś puzzle (dźwignie, ciężary do przeniesiania i zablokowania ruchomych kładek, przesuwanie czy rozbijanie nadpękniętych ścianek skrywających ukryte przejścia). Żyjący świat, tamowanie zwierzaków (nie ma to jak bieganie z własnym krokodylem który odda za ciebie życie :P). A na dokładkę fatamorgany na pustyniach, zagadki ze znalezionych skryptów, szukanie skarbów nawet pod wodą. Wielka gra i naprawdę warto. Oprawa audiowizualna bez zarzutu. Wsiąkniesz na 100%.

PostNapisane: 17 gru 2017, 19:00 
Marku, przecież ja to kupiłem w dniu premiery i sam Ci polecałem :) widzę starość Ci dokucza :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6866 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 340, 341, 342, 343, 344  Następna strona