mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 13:14 
Cytuj  
Nie chce mi się rozpisywać, ale do końca maja z tych ważniejszych tytułów to będzie:

Wolfenstein The New Order
Watch_Dogs
Van Helsing II
Tropico 5

Rzeczywiście nie ma w co grać. Nowy komp się przydaje, żeby nie być zmuszonym grać na pc w jakości konsolowej.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 13:15 
Cytuj  
przecież to są multiplatformy, a ja np. przedkładam granie na konsolach nad graniem na PC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 13:20 
Cytuj  
Ale ja też gram na "konsoli" tylko w lepszej oprawie.
Jak typowo PC tytuły to masa fajnych indyków, kicków, strategii, simów. Nie opłaca się robić FPS czy TPP tylko pod PC, bo mają zarobić wszystkie platformy a nie tylko jedna.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 13:28 
Cytuj  
no a ja gram na PC, ale na kanapie, a nie przy biurku, korzystając z wielgachnego TV, nie pierdoląc się ze sterownikami, nie ładujac w hardware tysięcy złotych i nie płacąc 100zł+ za wypożyczenie gry od Steama. A co do jakości grafiki - poczekaj na gry zoptymalizowane pod konsole, zamiast sugerować sie naprędkimi portami z PC klepniętymi w parę tygodni. Mnie jakość Infamousa czy nawet Killzone w zupełności zadowala.

A ten chłam indie teraz też atakuje konsole i większość z tych gier to totalny syf. Ja rozumiem, że w podczas grzebania w excelu można sobie w coś takiego popykać jak szef w pracy się odwróci... Chyba dlatego najlepiej sprzedającymi się grami na PC to simsy i jakieś farm simulatory.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 13:39 
Cytuj  
Indie syf ? Czy ja wiem, właśnie porzuciłem ds2 i od kilku dni katuję taką jedną indyczkę, także różnie to bywa. :D
HW tysiące złotych ? Hmm no cóż.. nie na darmo mówią na nas pc master race. :D
Konsolę miałem wieki temu i się nie sprawdziła to po co na siłę kupować zbędny mebel. jedynie pad został i to jedyny słuszny od x360. :D


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 13:45 
Cytuj  
twój problem.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 17:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
zamiast sugerować sie naprędkimi portami z PC klepniętymi w parę tygodni.


:lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 17:24 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Mark24 napisał(a):
zamiast sugerować sie naprędkimi portami z PC klepniętymi w parę tygodni.


:lol:


niestety takich niedorobionych skleconych naprędce portów bez żadnych optymalizacji wyszło na razie więcej niż gier pisanych na konsole. No ale to trzeba śledzić rynek konsolowy.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 17:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Mark24 napisał(a):
zamiast sugerować sie naprędkimi portami z PC klepniętymi w parę tygodni.


:lol:


niestety takich niedorobionych skleconych naprędce portów bez żadnych optymalizacji wyszło na razie więcej niż gier pisanych na konsole. No ale to trzeba śledzić rynek konsolowy.


To napisz mi, które gry są portami z PC na konsole, a nie odwrotnie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 17:59 
Cytuj  
nie chce mi sie sprawdzać, ale wątpię, czy oprócz exclusivów aktualnie wyszła jakakolwiek multiplatforma gdzie nextgen był platformą wiodącą.
Zresztą nawet exclusivy to naprędce tworzone posklecane "aby działały" kawałki kodu, które z optymalizacją mają niewiele wspólnego. Już tłumaczyłem kilka lat temu, wychodzi konsola, potem musi minąć trochę czasu, zanim stworzy się programistyczne biblioteki odwołujące się bezpośrednio do sprzetu, a potem dopiero wychodzą programistyczne perełki w stylu Uncharted 2/3 czy Last of Us, które wygladają wręcz obłędnie biorąc pod uwagę na jakim sprzęcie działają.

Multiplatformy które aktualnie już wyszły to jest wręcz żenada - gry się wysypują, walą errorami, tną, chujowa grafika jak na PS3 etc.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 18:55 
Cytuj  
Większość gier najpierw jest robiona na konsole a potem przenoszona na PC, stąd te gówniane porty.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 18:56 
Cytuj  
ciekawe dlaczego...
anyway skonczcie juz pierdolic znowu o tym samym.

ktos moze podac jakies fajne tytuly na x1?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 19:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ciekawe dlaczego...
anyway skonczcie juz pierdolic znowu o tym samym.

ktos moze podac jakies fajne tytuly na x1?


Ryse: Son of Rome, Forza Motorsport 5 a przede wszystkim Dead Rising 3


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 19:16 
Cytuj  
only xb1 steering wheels are compatible with xb1
niech spierdalaja na drzewo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 20:43 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Większość gier najpierw jest robiona na konsole a potem przenoszona na PC, stąd te gówniane porty.


to zarzuć tytułami z obecnej generacji mistrzu,
Sorry, ale proces developerski gry AAA trwa latami, a konsole są na rynku zaledwie od kilku miesięcy. I dalej uważasz, ze taki BF4 był pisany i optymalizowany pod PS4 (premiera gry 29.11.2013, premiera konsoli 15.11.2013 - nawet jak wersje developerskie konsol zostały rozesłane pół roku wcześniej to jest to cholernie mało czasu na wyprodukowanie gry) a potem naprędce portniety na PC? Serio śmiechłem. I już wychodzę bo dyskusja nie ma żadnego sensu... kolejny only-pisi beton.

Mendol - ciąg dalszy polityki z X360. A HDD-ki działają czy też trzeba kupować specjalny po specjalnej microsoftowskiej cenie?

Jak już PS3 odstawię do lamusa to planuję dokupić albo Wii U dla dzieci albo Xbox One ;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 21:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Większość gier najpierw jest robiona na konsole a potem przenoszona na PC, stąd te gówniane porty.


to zarzuć tytułami z obecnej generacji mistrzu,
Sorry, ale proces developerski gry AAA trwa latami, a konsole są na rynku zaledwie od kilku miesięcy. I dalej uważasz, ze taki BF4 był pisany i optymalizowany pod PS4 (premiera gry 29.11.2013, premiera konsoli 15.11.2013 - nawet jak wersje developerskie konsol zostały rozesłane pół roku wcześniej to jest to cholernie mało czasu na wyprodukowanie gry) a potem naprędce portniety na PC? Serio śmiechłem. I już wychodzę bo dyskusja nie ma żadnego sensu... kolejny only-pisi beton.

Mendol - ciąg dalszy polityki z X360. A HDD-ki działają czy też trzeba kupować specjalny po specjalnej microsoftowskiej cenie?

Jak już PS3 odstawię do lamusa to planuję dokupić albo Wii U dla dzieci albo Xbox One ;)


Akurat PS4 to teraz jest x86, czyli de faco wcześniej to samo, co XBOX 360 i PC. Na XBOX nawet używa się tego samego softu. I jeszcze coś. To, że nowe konsole są zaledwie od kilku miesięcy nie ma nic wspólnego z okresem projektowania takiej konsoli, który też trwa latami. Wersje developerskie konsol pół roku wcześniej? Chyba jesteś niepoważny. I nie żaden "pisi beton", bo obecnie posiadam 2x XBOX 360, PS3, PS4, PS Vita, Wii, Wii U.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 23:21 
Cytuj  
mogliby juz spiracic ps4 , scena daje dupy w temacie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2014, 00:20 
Cytuj  
Wtedy kupisz? :)

Imho nigdy nie spiracą jeśli Sony wzięło sobie do serca doświadczenie z PS3. Prawda jest taka że PS3 nigdy by nie było złamane gdyby nie wyciek tego dongla do serwisowania z kluczami - jak zwykle najsłabszym ogniwem okazał się człowiek.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2014, 00:22 
Cytuj  
na razie konsola jest za droga zeby sie oplacilo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2014, 10:41 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Wtedy kupisz? :)

Imho nigdy nie spiracą jeśli Sony wzięło sobie do serca doświadczenie z PS3. Prawda jest taka że PS3 nigdy by nie było złamane gdyby nie wyciek tego dongla do serwisowania z kluczami - jak zwykle najsłabszym ogniwem okazał się człowiek.


chyba nie powiesz ze te sredniaki co powychodzily na ps4 nadaja sie do czegos wiecej niz piracenie :)

negro pls


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.