mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2017, 20:35 
Cytuj  
Dolphin też jest rozwijany a są gry z Wii, które za chuja nie chcą działać do dziś. W ogóle coś na tym Cemu dobrze działa? Swoją drogą piszesz, że Wii U Cię nie interesuje. A powiedz mi czym ta forma - emulator Wii U + gra, różni się od "normalnego" piractwa? No chyba, że grę kupisz oryginalną :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2017, 21:28 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Dolphin też jest rozwijany a są gry z Wii, które za chuja nie chcą działać do dziś. W ogóle coś na tym Cemu dobrze działa? Swoją drogą piszesz, że Wii U Cię nie interesuje. A powiedz mi czym ta forma - emulator Wii U + gra, różni się od "normalnego" piractwa? No chyba, że grę kupisz oryginalną :lol:


Co w tym dziwnego? Wydajesz 150 zł~ na grę i grasz sobie legalnie na emulatorze. Lepsze to niż wydać 1000+ zł, żeby zagrać w 2-3 interesujące gry na martwej konsoli.

https://www.youtube.com/watch?v=t6QU39ccy_4

Mario Kart 8 w rozdzielczości 4k.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2017, 21:31 
Cytuj  
Jak kupi...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2017, 21:42 
Cytuj  
Kaban napisał(a):

https://www.youtube.com/watch?v=t6QU39ccy_4

Mario Kart 8 w rozdzielczości 4k.


:o
Grałem w oryginał na Wii U i gra wygląda nieporównywalnie gorzej niż to co zobaczyłem na tym filmiku... Jakim cudem?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2017, 21:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kaban napisał(a):

https://www.youtube.com/watch?v=t6QU39ccy_4

Mario Kart 8 w rozdzielczości 4k.


:o
Grałem w oryginał na Wii U i gra wygląda nieporównywalnie gorzej niż to co zobaczyłem na tym filmiku... Jakim cudem?


Bo na emulatorze ustawisz sobie rozdzielczość native x 8 i masz 5k. Nie widziałeś gier z PS2 na PCSX2 w native x 8 :]


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2017, 21:46 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Jak kupi...


Nie kupię.

Gry na PS4 też piracę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2017, 21:48 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Jak kupi...


Nie kupię.

Gry na PS4 też piracę.


Wiem :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2017, 15:36 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news/2017/03/05/nint ... zego.shtml

:o :lol: :lol: :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2017, 15:41 
Cytuj  
Nie polecam brać Switcha na razie, ale to tak naprawdę to nie jest żadne odkrycie, kupowanie konsoli dla jednej gry nie jest najlepszym powodem, zresztą mało którą konsolę warto na release brać. Ludzie reportują problemy z synchronizacją lewego joy-cona (u mnie wszystko działa ok akurat), no i co najwazniejsze gier jest mało.

Atm. do wyboru mamy następujące gry:

- 1,2 Switch
- Bomberman
- I am Setsuna
- Dragon Quest Heroes 1+2
- Tetris
- Zelda
Do tego w e-shopie sa jakies NeoGeo virtual console gry za ~$10 i to by było na tyle.

Polecam poczekać przynajmniej do końca kwietnia Mario Kart 8 Deluxe, a najlepiej to do grudnia, bo wtedy będziemy mieli Splatoon, Arms, Super Mario Odyssey i większy pogląd na release.

Co do WiiU to w Japonii ceny tej konsoli skaczą strasznie. Jeszcze pod koniec roku można było za ~$300 gdzies dostac, dzis widze juz oferty za $350. Specjalnie brać WiiU nie mogę polecić, ja się skusiłem i na tyle mi się spodobała, że ją sobie zostawiam z całym repertuarem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2017, 19:38 
Cytuj  
W sumie to się nahypowałem na Switcha i mocno zastanawiam się nad zakupem przez Zeldę. Chociaż skoro to jedyna gra warta uwagi obecnie, to może jednak kupię New 3DS XL? :P Mam straszną potrzebę sprawić sobie jakiś nowy sprzęt.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 14:14 
Cytuj  
To zalezy w co lubisz grac, 3DS ma pełno tytułów do pogrania, ale jest już 6 rok na rynku i w tym roku poza nowym Fire Emblem, Dragon Quest XI i Monster Hunter XX to nie wiem czy cos wychodzi jeszcze
Z gier godnych polecenia to:
- Zeldy (remake z N64, zeldy z DS i sa 2 tytuly tylko na 3DS + hyrule warriors legends)
- Animal Crossing
- dwie gry Mario + Super Mario Maker
- Monster Hunter 3, 4, Generations i Stories
- seria Ace Attorney (capcom - dostepne na smartphonach afair)
- seria Professor Layton
- Fire Emblem
- seria Dragon Quest
- Mario Kart 7
- Luigi's Mansion
- Xenoblade Chronicles 3D
- Pokemony - generalnie jest w co grac, ale tak jak z innymi konsolami Nintendo - trzeba to lubic.


Wracajac do tematu Switcha jednym z launch titles jest jeszcze Fast RMX bardzo fajna F-Zero-like wyscigowka z online i splitscreen co-opem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 15:04 
Cytuj  
Hmm ogólnie Shin Megami Tensei IV bardzo mi się podoba na gameplayach. Anime było niezłe, chętnie bym zagrał. Choć na Switcha też ma być jakieś nowe, do tego konsola bardziej "przyszłościowa" ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 16:08 
Cytuj  
Switch na razie ma 3 godne uwagi gry, z czego jedna z nich to multiplatformowka.

Zelda, Fast RMX i Shovel Knight.

Sytuacja sie zmieni, ale na razie jest jeszcze wczesnie, w sklepie jest pustka, a moze jeszcze niedlugo dodadza to swoje PS+

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2017, 10:12 
Cytuj  
Pobawilem sie troche konsola i mam mieszane uczucia, jakosc wykonania calosci wyglada mega tandetnie, i boje sie, ze w kazdej chwili moge uszkodzic urzadzenie, czekamy teraz w firmie na dev kit'a bo robimy gre na to urzadzenie, ale przyznam szczerze, ze slabo widze te konsole za pare miesiecy.


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2017, 11:47 
Cytuj  
Jednego nie ogarniam - jak mogli zaprojektować ten Dock tak że rysuje ekran tabletu, to przecież jest absurd... To jest tak oczywiste że ekran będzie się rysował że nie mogę wyjść z podziwu że tego nie ogarnęli. Tak samo zamiana joyconów miejscami. Mam wrażenie że projektowanie tej konsoli zajęło dwa miesiące ;P, choć sprzęt całkiem fajny to widzę całą masę błędów. Ciekawe czy zrobią jakąś poprawioną rewizję jak Xbox One S.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2017, 14:11 
Cytuj  
Porównałem cykl życia 3DSa z DSem i wychodzi na to że DS był na rynku około 6 lat - tyle samo ile ma teraz 3DS. Jestem ciekaw czy Nintendo wyda jeszcze typowego Handhelda mając Switcha bo porównując czas życia 3DSa i DSa spodziewałbym się czegoś nowego w ciągu roku - to też trochę zniechęca mnie do zakupu 3DS, kupię, a za trzy miesiące N zapowie 3DSX albo inne cudo. :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2017, 14:50 
Cytuj  
3DS pozyje jeszcze z rok przynajmniej, wypowiedz ze stycznia:

Cytuj:
3DS has a long life in front of it. We’ve already announced games that will be launching in the first couple quarters of this year. There are a number of big games coming. And in our view, the Nintendo 3DS and the Nintendo Switch are going to live side-by-side. You’re going to be meeting different price points, you’re going to be meeting different types of consumers, you’re going to have the newest, freshest content available on Nintendo Switch, you’ve got a thousand-game library available on Nintendo 3DS, plus some key new ones coming. They’re going to coexist just fine. We’ve done this before, managing two different systems.


3DS ma olbrzymia biblioteke, do tego jest w pelni kompatybilny z grami (nie digital, chyba ze kupisz flashcard) DS, wiec w kazdym momencie jak kupisz masz pelno gier dostepnych

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2017, 15:32 
Cytuj  
Najbardziej mnie wkurwia, że mając 3ds XL nie mogę sobie pograć w Xenoblade Chronicles.

Ale konsolka ogólnie bardzo fajna i nie żałuje zakupu ~1.5 roku temu. Same pokemony i Monster Hunter dały mi WIELE godzin rozrywki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2017, 16:44 
Cytuj  
czemu nie? Widze ze jest Xenoblade Chronicles 3D na 3DS.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2017, 16:47 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
czemu nie? Widze ze jest Xenoblade Chronicles 3D na 3DS.


Działa tylko na tej nowej wersji konsoli - New 3ds XL. :-?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.