mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 11:37 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Tobi ale umiesz czytać ze zrozumieniem? Mogłeś pograć na starej wersji. Nowa wersja póki co nie wyszła, wychodzi 2 kwietnia dla donatorów a tydzień później dla wszystkich. Nowa wersja ma sporo poprawek własnie pod BoTW.

Ogarniasz w ogóle jak działają emulatory :E? Normalne, że tuż po release to nie działało. Devsi nie poprawiają każdej gry. Skupili całe siły na BoTW bo to im da sporo kasy. Z chęcią przetestuję i Ci udowodnie, że się da :).


Korzystam z PCSX2 (FFXII, Dragon Quest VIII) i DOLPHIN (Xenbolade Chronicles, The Last Story). I nawet na tych emulatorach są gry, które nie działają, bądź działają tylko w jakimś stopniu. A są to stare gry i emulowany jest naprawdę gówniany sprzęt (no bo co siedzi w PlayStation 2 albo Nintedo). Nie od parady np. w takim Dolphine masz status w postaci * przy każdej załadowanej grze. Dla przykładu mam teraz Xenoblade Chronicles X i gra ma status 4 *. Oznacza to, że gra działa, można ją przejść w 100%, ale mogą przetrawić się przekłamania w grafice itp. Natomiast jest pełno gier, które ma 3x * (już o 2x * i 1x *) nie wspomnę:

https://pl.dolphin-emu.org/compat/

I o tym ja pisze. Że będą gry, które nigdy nie osiągną status min. 4x * (grywalna, da się ją przejść). Jedną z takich gier jest Xenbolade Chronicles X. Przypuszczam, że z nową Zeldą też nie uda im się osiągnąć statusu min. 4x *.

Wiesz, ja mam to gdzieś, mam Wii U. A Ty jak chcesz to "graj" sobie w taki sposób, że w każdej chwili coś może pójść nie tak. A nowa Zelda nie wybacza błędów.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 11:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Tobi ale umiesz czytać ze zrozumieniem? Mogłeś pograć na starej wersji. Nowa wersja póki co nie wyszła, wychodzi 2 kwietnia dla donatorów a tydzień później dla wszystkich. Nowa wersja ma sporo poprawek własnie pod BoTW.

Ogarniasz w ogóle jak działają emulatory :E? Normalne, że tuż po release to nie działało. Devsi nie poprawiają każdej gry. Skupili całe siły na BoTW bo to im da sporo kasy. Z chęcią przetestuję i Ci udowodnie, że się da :).



tez nie rozumiem sensu bawienia sie w polsrodki zwane emulatorami. Po co? Tak jak pisze TobiAlex znacznie szybciej i przyjemniej jest kupic sobie konsole, pograc i ewentualnie sprzedac.
To bylo dobre jak sie mialo nascie lat, mnostwo wolnego czasu i totalnie puste kieszenie ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 11:59 
Cytuj  
To emulator Wii U - CEMU - sporo gier na nim działa bez zarzutu, z pobranymi shaderami to już w ogóle. Z tego co wiem już są ludzie, którzy na CEMU przeszli mainstory Zeldy w miarę grywalnie, możliwe ze z nowa wersja bedzie jeszcze łatwiej.

Jednakze ja mam trochę problem z tym co się dzieje wokół CEMU - jestem zazwyczaj za emulacja bo pomaga ona w prezerwacji gier na różne dziwne systemy, to w przypadku nowej Zeldy obawiam się ze to robią zbyt szybko, zbyt głośno, do tego z dotacji z pracy nad gra ekipa zebrała niezła sumkę. Obawiam się że Nintendo może to przeżyc dość solidnie i jakoś się na graczach odegrać. Nie wiem jak i na ile, ale wiem gracze mogą na tym jakoś stracić, a byłoby szkoda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 12:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Tobi ale umiesz czytać ze zrozumieniem? Mogłeś pograć na starej wersji. Nowa wersja póki co nie wyszła, wychodzi 2 kwietnia dla donatorów a tydzień później dla wszystkich. Nowa wersja ma sporo poprawek własnie pod BoTW.

Ogarniasz w ogóle jak działają emulatory :E? Normalne, że tuż po release to nie działało. Devsi nie poprawiają każdej gry. Skupili całe siły na BoTW bo to im da sporo kasy. Z chęcią przetestuję i Ci udowodnie, że się da :).



tez nie rozumiem sensu bawienia sie w polsrodki zwane emulatorami. Po co? Tak jak pisze TobiAlex znacznie szybciej i przyjemniej jest kupic sobie konsole, pograc i ewentualnie sprzedac.
To bylo dobre jak sie mialo nascie lat, mnostwo wolnego czasu i totalnie puste kieszenie ;)

Po to, że mam tytuły jak Shenmue w które już nie zagram inaczej a nigdy nie miałem okazji.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 12:16 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Po to, że mam tytuły jak Shenmue w które już nie zagram inaczej a nigdy nie miałem okazji.


http://allegro.pl/sega-dreamcast-zestaw ... 09197.html

A jednak...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 12:16 
Cytuj  
Robią teraz Shenmue 3,Afaik maja wydać razem z HD wersjami 1 i 2 na PC

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 12:27 
Cytuj  
Widzialem switcha w saturnie. Gry wygladaja bardzo fajnie i przynajmniej sie czyms roznia od multiplatformowek. Sam kontroler wyglada troche jak podroba z bazaru...

Jak mialbym brac w tej chwili jakas konsole to pewnie bralbym switcha, ale zawsze bylem fanem nintendo. Nawet jak sam bym nie gral to dzieciaki napewno. PS3 przez kilka lat byl uzywany moze kilkanascie razy (nie liczac mojego kilkumiesiecznego grania w FF XIV).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 13:25 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Po to, że mam tytuły jak Shenmue w które już nie zagram inaczej a nigdy nie miałem okazji.


http://allegro.pl/sega-dreamcast-zestaw ... 09197.html

A jednak...

Tak kurwa będę kupował używanego dreamcasta i targał go na statek. Weź się puknij w łeb.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 13:43 
Cytuj  
Nie mówiąc o tym, że starsze konsole pokroju PS2, itp to mają wyjście composite. Weź to podlącz do nowego LCD. Nawet jakby się dało to jebanie niemiłosiernie z przejściówkami, itp a jakość obrazu ostatecznie pewnie chujowa jak nieszczęście.

PS. in before - "to kup używany kineskopowy telewizor".

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 13:50 
Cytuj  
sula napisał(a):
PS. in before - "to kup używany kineskopowy telewizor".


this :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 15:53 
Cytuj  
sula napisał(a):
Nie mówiąc o tym, że starsze konsole pokroju PS2, itp to mają wyjście composite. Weź to podlącz do nowego LCD. Nawet jakby się dało to jebanie niemiłosiernie z przejściówkami, itp a jakość obrazu ostatecznie pewnie chujowa jak nieszczęście.

PS. in before - "to kup używany kineskopowy telewizor".

Miałem ps2, miałem dreamcasta, kurwa nawet segę Saturn miałem. Już lecę kupować używany 20 letni crap bo chcę zagrać w 1 czy 2 gry. Ja jebie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 16:05 
Cytuj  
To nie crap, to nostalgia.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 16:13 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Miałem ps2, miałem dreamcasta, kurwa nawet segę Saturn miałem. Już lecę kupować używany 20 letni crap bo chcę zagrać w 1 czy 2 gry. Ja jebie.

Też nie mam ochoty sobie zaśmiecać przestrzeni złomem. Mark z Tobim to mam nadzieję, że trolling jakiś starali się uskuteczniać.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 16:30 
Cytuj  
starych crappw tez bym nie kupowal - bo wiecej z nimi problemow niz radochy. Zreszta nie jestem az takim nostalgofagiem by katowac sie graniem w 480p i 16 kolorkach ;)
Nawet kiedys bawilem sie jakims emulatorem spectrumny ale wytrzymalem z pol godziny.
Co innego nowy sprzet i nowy software. Jedno klikniecie na amazonie i cieszysz sie nowa konsolka grajac w gry dokladnie tak jak przewidzieli to devsi. No i mialbym okazje ocenic tego calego switcha.
Jezeli ktos uwaza, ze granie na PC-towym emulatorze to dokladnie to samo co gra na oryginalnym sprzecie, oryginalnych padach etc. to nie zamierzam z nim polemizowac ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 16:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Co innego nowy sprzet i nowy software.

No i racja. Nikt tu nie próbuje się w emulatory PS4 czy Xbox1 bawić.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2017, 05:44 
Cytuj  
Dzisiaj odbylo sie Nintendo Direct zatytulowane Splatoon 2 i Arms, troche nowinek zarowno jesli chodzi o 3DS i Switch

https://www.youtube.com/watch?v=EDedvre ... e=youtu.be
z najwazniejszych rzeczy:

ARMS (Switch) - June 16, 2017 - https://www.youtube.com/watch?v=VIElAe6LflY Lots of different types of attacks and fighters. Each fighter has different abilities. You can mix and match arms. New fighter uses ramen based attacks and has kick attacks.

Disgaea 5 Complete (Switch) - May 23, 2017

Fate/Extella: The Umbral Star (Switch) - July 25, 2017

Minecraft: Nintendo Switch Edition - May 11, 2017 - Online. It's getting a Mario DLC pack with worlds from the Mario universe. Launches May 11, getting physical release later on.

Splatoon 2 (Switch) - July 21, 2017 - https://www.youtube.com/watch?v=8alvfmZ ... e=youtu.be
Ultra Street Fighter II: The Final Challengers (Switch) - May 26, 2017

Monopoly for Switch with 6 player mutiplayer, and HD rumble for the rolling rice effect. Fall.

Rayman Legends is being ported to Switch as a definitive edition, 2017.

Sine Mora EX is a shmup, this summer. Battle Chasers Nightwar is a turn based RPG for Switch too, late summer.

Payday 2 coming to Switch too. Later this year.

Sonic Forces gameplay shown, new character, coming Holiday 2017.

Sonic Mania coming this Summer.




na wiecej rzeczy trzeba czekac do E3, gdzie Nintendo ma ponoc miec spore stoisko

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2017, 12:34 
Cytuj  
Ostatnio odkurzylem Switcha - Shovel Knight Complete i Kamiko, idealna maszyna do pogrania w metroidvanie i roguelike'i

no i dzis dorwalem...

Obrazek


slicznie ta gra wyglada i chodzi w handheld mode.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 06:08 
Cytuj  
Monster Hunter Xx zapowiedziany na Switcha.

To tyle, pozamiatane. :)

Cytuj:
Good luck getting a Switch in Japan for the next couple years.


:)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 06:27 
Cytuj  
Od jutra (sobota 2:00 czasu polskiego) zaczynaja sie godzinne testy Arms, podobnie jak ze Splatoon 2 bylo.

Ciekawy jestem jak w to bedzie sie grac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 08:52 
Cytuj  
Też jestem więc daj znać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.