mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2017, 16:45 
Cytuj  
Na serio? Ja właśnie zmieniłem na hard z normala, bo za łatwo mi było a tak jak mówię - nigdy nie byłem wymiataczem i min-maxerem-grinderem w jRPG. Mam nawet pomysł na ciekawy build dla Jokera, ale chyba jeszcze za wcześnie dla mnie na to (nie mówiąc więcej, żeby nie spoilować).

Walka ma swoje wzloty i upadki. Jak pojawiają się same kreatury z weakness to zaczyna się robić monotonnie, bo lecisz z automatu.

Jak zaczynają się pojawiać takie bez, to już trzeba zacząć kombinować i jest zajebiście. Bossowie też ofc rewelka.

Ogólnie na plus ale też zawsze mogłoby być lepiej. :)

Natomiast możliwości customizacji poźniej to czysta poezja.

Atlus na prawdę dał radę. Warto było czekać i jest to dla mnie absolutny, bezdyskusyjny system seller.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2017, 16:49 
Cytuj  
Kurde to jak mam dwa pudełka (Nier i Persona) to którą mam najpierw włożyć do PS4?...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2017, 16:51 
Cytuj  
Rzuć monetą, srsly.

Tylko pod żadnym pozorem nie zaczynaj grać w obie naraz.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2017, 14:48 
Cytuj  
Ja swoja Persone 5 wlasnie sprzedalem. Po 40h juz mi sie troche znudzila. Gdyby byla to gra na 50-60h to pewnie bym skonczyl, ale robic to samo przez nastpne 60h? Nah. Jedyny plus to ze strace cale 10zl na odsprzedazy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2017, 18:49 
Cytuj  
Piąty pałac to esencja chujni z grzybnią. Po prostu masakra jakie to jest złe. Całkowity brak klimatu, chujowe mechaniki marnujące czas gracza, długość i tragiczna walka z bossem. Udręka.

Jako bonus Youtube zaspoilowało mi kto będzie bossem 7 pałacu. Fun times. Dobrze, że mam wyjebane na spoilery, bo bym doznał wkurwu ostatecznego. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 21:02 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Piąty pałac to esencja chujni z grzybnią. Po prostu masakra jakie to jest złe. Całkowity brak klimatu, chujowe mechaniki marnujące czas gracza, długość i tragiczna walka z bossem. Udręka.

Jako bonus Youtube zaspoilowało mi kto będzie bossem 7 pałacu. Fun times. Dobrze, że mam wyjebane na spoilery, bo bym doznał wkurwu ostatecznego. :D


I jak tam dalej Persona? Ja dopiero ukończyłem trzeci pałac. W sumie to nawet na hardzie nie był zbyt trudny ten boss. Muszę jakoś mocniej przysiąść, bo 40h na liczniku i jestem jeszcze "w lesie". Co nie zmienia faktu, że gra się zajebiście i odpowiednio dawkowana, ta gierka nie ma prawa się znudzić :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 21:10 
Cytuj  
Piąty pałac mnie zmęczył. Był absolutnie chujowy. Pod każdym względem. Niestety.

Szósty za to zapowiada się świetnie (tematycznie, muzycznie i biorąc pod uwagę to, kogo dotyczy) ale tak czy siak zrobiłem przerwę, bo gra jest długa, ciekawa i jak ją skończę to będzie mi smutno. Więc sobie odłożę odrobinę w czasie. :)

Cisnę teraz Uncharted.

Za dużo do grania, za mało czasu. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.