mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 12:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
No to ok, napiszcie ludzie czy czekać na hearthstone czy zainstalować DoC, chce się skupić na jednej grze by od czasu do czasu kliknąć.


wyjdź do ludzi ;p


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 12:43 
Cytuj  
To jest wlasciwie to samo. Obie na licencji, ktora kiedys byla klimatowa a teraz jest zjebana. W obu brak trade co ejst failem samym w sobie.
DoC jest starsze i ma wiecej kart. Jest mniej infantylne i chyba bardziej rozbudowane mechanicznie. Obie gry maja kreskowkowo/heroic-fanstasy/WoWowy nudny art-style z tym ze DoC ma jednak lepszy i 'mroczniejszy'.

Jak interesuje cie competitive to imho rowniez DoC bo bardziej idzie za free pograc niz w HS (ta nieszczesna platna arena).

Sam zdecyduj. HS dopiero startuje i moze sie rozkrecic ale to co jest atm wrecz odrzuca (zwlaszcza jesli masz doswiadczenie w karciankach) - w DoC (mimo ze jest srednie) nie ma tego uczucia (przynajmniej nie od razu).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 13:08 
Cytuj  
Aż przeczytałem posty kabra :e

Więc tak - zawsze byłem fanem karcianek, grałem w nie odkąd znajomy przywiózł pierwsze podstawki i boostery doomtroopera do Gdyni czyli od 95'-96' roku. Do tej pory mam w piwnicy tysiące kart do DT i MTG hehe. Sentyment.

Próbowałem wszystkiego co jest na rynku dostępne online (zmierzch czasów, poza tym nie chce mi się już normalnych kart kupować dokładnie w ten sam sposób jak nie chce mi się pudełkowych gier kupować).

IMO dla mnie mmdoc wypada najlepiej pomimo, że ma mnóstwo niedociągnięć, szczególnie po tym patchu.

1. Nie musisz wydawać mnóstwa kasy żeby dobrze pograć, złożyć ciekawy deck i z czasem wspiąć się do góry. Za same free cody, ukończenie kampanii, killka meczy i dociągnięcie konta do poziomu 15-20 lvl masz w chuj seals na the serious box, konkretny deck z hero, którego szukasz + inne boxy i boostery.
2. Wszedł altar of wishes. Za każdy zakupiony booster (tu masz szansę na wild card) oraz za boxy (zdefiniowane ilości wild cards gdzie najlepiej opłaca się kupować box nowego dodatku bo dostajesz ich 37 łącznie) dostajesz owe wild cardy, które wymieniasz na karty te, które chcesz. Powiem szczerze, że miałem obawy jak im to wyjdzie ale kurwa mać nawet jest do zbalansowane :O A widać to po tym jak freebies płaczą, że za mało dostają za free HEHEHE. Gry teraz są ciekawsze bo ludzie budują ciekawe decki z kartami na które polowali i meta generalnie się wywróciła do góry nogami.
3. Turnieje (jackpot i swiss) są dostępne za entry tickets. Dostajesz je za achievements jak również wygrywasz w turniejach, daily rewards itd. Nie musisz za to (lololo @ blizzard) płacić. Na dodatek wygranie turniejów w tej grze się opłaca bo dostajesz boostery (2, 1 i 1) lub mnóstwo kasy (jackpot).
4. Ze wszystkich ccg ta gra jest najmniej pay2win - praktycznie nie istnieje i tylko Twój upór stoi na przeszkodzie grania tym czym się chce.
5. Mimo, że to pedalskie ubigaysoft to udaje im się zachować balance (serio, ja tam w szoku jestem) i generalnie Ci co płaczą to ludzie, którzy nie rozumieją, że grasz random ladder i nie istnieje coś takiego jak wonder deck.

Ja już trochę kasy wydałem, mam jakieś ~3000 kart, udało mi się też wykorzystać altar of wishes i dzięki temu skompletowałem dwa decki, którymi się bawię. Jeden to control deck na turnieje a drugi to fun deck, który mimo, że do 1500+ elo się nie nadaje to przed chwilą zruchałem koleżkę z 1530 elo ;-)

Są też wady ale generalnie nie-karciane:

1. Klient gry jest do pizdy nie podobny z poziomu wyglądu i ergonomiczności UI, trochę lepiej ze stołem.
2. Net code woła o pomstę do nieba ale coś tam z nim robią i powoli jakoś to się kula do przodu.
3. Oczywiście jew-free-abusive players. Biedaki szczędzą grosza na grę więc specjalnie dają auto-loss żeby spaść w elo i farmować karty :/ No ale na to ja nie zwracam uwagi.
4. Osoba, która była odpowiedzialna za napisanie ig chat powinna zostać zwolniona i powieszona za jaja heh.
5. Widać, że mają określoną infrastrukturę serwerową i jak wydali dodatek to im uklękła - sklep etc. działał jakby chciał a nie mógł. No ale to chwilowe.

Ja tam tą grę bardzo polecam każdemu, kto lubił MTG.
Zresztą sam gram w nią z polecenia od starej gwardii MTG.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 13:11 
Cytuj  
Jeszcze jedno.
Kurwa oni nawet pozwalają robić community tourneys i dają na nie kasę :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 18:02 
Cytuj  
Dla hardkorowców jest Magic, natomiast Hearthstone wygrywa zajebistym klientem gry i cenami przez co w kategori; dla casuali, deklasuje konkurencje. Pograłem chwile w DoC i klient to jakiś makabryczny żart, jest chyba gorszy od tego z Magic`a, a sama gra i artwork to nic specjalnego, po 20min uninstall.
Magic + klient gry jakości HS + tańsze drafty = ultrawin!

Edit: inna sprawa że blizz zjebał akcje z tą beta. Ludzie spedzili po 20h ogladając jak inni grają i odebrali ludziom fun z odkrywania gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 18:09 
Cytuj  
nie nie, w moim przypadku tylko DoC lub HS ponieważ jezyk polski daje mi komfort gry, nie mam zamiaru grać godzinami raczej z doskoku na luzie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 18:29 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Dla hardkorowców jest Magic, natomiast Hearthstone wygrywa zajebistym klientem gry i cenami przez co w kategori; dla casuali, deklasuje konkurencje. Pograłem chwile w DoC i klient to jakiś makabryczny żart, jest chyba gorszy od tego z Magic`a, a sama gra i artwork to nic specjalnego, po 20min uninstall.
Magic + klient gry jakości HS + tańsze drafty = ultrawin!

Edit: inna sprawa że blizz zjebał akcje z tą beta. Ludzie spedzili po 20h ogladając jak inni grają i odebrali ludziom fun z odkrywania gry.


No i właśnie dla takich ludzi jest HS co się podniecają cukierkowym settingiem WoWika. ;)
Klient jest koszmarny ale daje radę, nie ma co go porównywać z kiłą by MtG.
A MtG nawet jakby wydali w takiej samej formie to dla mnie już jest za stare i za duże, nie chciałoby mi się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 18:42 
Cytuj  
Jest planowana open beta? Nie mam szczęścia do kluczy blizzarda.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 20:27 
Cytuj  
Doomtrooper ze swoja prymitywna mechaniką, no nie, samo universum bylo ok, opowiadania byly ok, bitewniak tez byl ok ale doomtroper. Jesli juz o starych drobrych karciankach rozmawiamy to Kult to byla karcianka, swiat, mechanika, na konwentach sie grywalo


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 20:32 
Cytuj  
Mnie Kult odpychał, każde lubi wąchać swoje smrody ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 09:24 
Cytuj  
No ja się dołączam do Oyci3C i polecam DoC, super community eventy w każdy wtorek i piątek jeśli dobrze pamiętam, wczoraj był stream tylko dla polaków na przykład, co do pay to win - jest jeden czy dwóch graczy którym się udało w 50lvl albo mniej zrobić 1500 elo.


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 13:23 
Cytuj  
Tragboo napisał(a):
Pogralem troche i totalny pay to win niestety, kolejny nie trafiony projekt blizzarda - strzał w kolano.
Gra maksymalnie nastawiona na profit, areny gdzie opocz skilla liczy sie RNG bo jak sie dostanie słabe karty nigdy nie wygrasz bez wzgledu na to ile masz skilla.

Od jakiegos czasu blizzard strzela sobie samobuje ciekawi mnie przyszlosc tej firmy.

Przecież blizz się uczy na takich produktach jak zrobić f2p...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2013, 20:34 
Cytuj  
Poszła kolejna fala kluczy EU. U mnie lipa.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 08:22 
Cytuj  
dejmn u mnie też pusto :(


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 08:56 
Cytuj  
Faktycznie coś jest na rzeczy, bo na allegro kilka wisi:

http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... aign=opera

coś już chyba ludzie mają to w dupie, wcześniej schodziły za 500-600zł praktycznie zaraz po wystawieniu ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 09:30 
Cytuj  
juz po 140 zl


_________________
Turbot

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 11:12 
Cytuj  
Całkiem przyjemny ten "Hearthstone". Oprawa i przystępność na najwyższym poziomie. Jak na razie jestem na tak. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 12:21 
Cytuj  
Dużo kluczy:
http://www.pcgamesn.com/weve-got-load-h ... no-running


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 14:16 
Cytuj  
loled - 504 Gateway Time-out


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 14:26 
Cytuj  
jeśli poziom graczy jest taki jak umiejętnośc wpisania poprawnie nazwy tej gry to rence, na allegro są klucze hearthstone, heartstone, heartston i hearthston


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.