mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 23:41 
Cytuj  
Ten sekret to marka + marketing... . I tak gry robi dziś Blizzard, EA, Ubi i kilku innych dużych producentów.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 23:45 
Cytuj  
Na szczęście mnie to kompletnie nie interesuje bo w DoC mam co chcę nawet przy obecnym playerbase.
Klikam start i po 2 sekundach gram.

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 11:05 
Cytuj  
Polać mu dobrze mówi, może ludzie spragnieni TGC online pójdą w kierunku innych lepszych gier tego gatunku i koniec końców Blizzard rozsławi TGC czego sobie i Wam fanom TGC życze


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 12:40 
Cytuj  
Ja sie tylko zastanawiam co jest wieksze:
Potencjalna prostota tej gry, czy bol dupy poniektorych :D


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 12:50 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ja sie tylko zastanawiam co jest wieksze:
Potencjalna prostota tej gry, czy bol dupy poniektorych :D

Ja grzecznie czekam aż skończą i będzie można użyć tego topicu.
DoC za rok będzie jeszcze bardziej niszowa grą. Pewnie decki będą połowę tańsze, a gra jeszcze lepsza.
Mnie odpowiada HS bo będę se grał na kanapie i w metrze.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 sty 2014, 12:52 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 12:51 
Cytuj  
Niestety, jeśli ktoś myśli, że wersja finalna będzie się różnić od teraźniejszej to raczej nie ma się co napalać :)

Ja tam nawet nie wiedziałem co to jest TCG przed HS, także nawet teraz 6+ winsów w Arenie to dla mnie acziwment na miarę wydarzenia tygodnia :lol: Teraz pomnóżcie sobie to razy x1 000 000 takich jak ja i już wiecie skąd taki player base i dlaczego ludzie są w stanie w to grać i na to patrzeć na Twitchu. Chociaż nie wyobrażam sobie grania w to więcej niż 2-3 runy na Arenie pod rząd, bo poziom frustracji wynikający z RNG Twoich oponentów jest czasami nie do przeskoczenia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 12:52 
Cytuj  
Deshroom - ta gra jest prosta jak budowa cepa i nikt tutaj dyskutować o jakichkolwiek taktykach nie ma zamiaru, simple :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 12:54 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Deshroom - ta gra jest prosta jak budowa cepa i nikt tutaj dyskutować o jakichkolwiek taktykach nie ma zamiaru, simple :(

Aha, zapomniałem że tu się przychodzi tylko potrolowac. Przepraszam.

Nie chciałem gadać o taktykach bo o tym czytam na innym forum.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 13:18 
Cytuj  
No ale jakie trollowanie - ja naprawdę czekałem na klucz do HS, pograłem, wyśmiałem jak 90% osób tutaj:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 13:46 
Cytuj  
Takie że ludzie którzy lubią to czego nie lubi 5 osób tu nie przychodzą wcale.

Naprawdę nie widzisz że tu się loguje max 20 użytkowników od kilku lat?

Jesteś adminem policz. 20 osób robi 95% ruchu na forum.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 13:52 
Cytuj  
I bardzo dobrze, zobacz co się dzieje na takim pclabie, co dziennie przybywa setka nowej dzieciarni spamując na potęgę, ciężko tam w ogóle znaleźć jakieś rzetelne info. Nie liczy się ilość a jakość, tutaj wszystkich znasz z widzenia i wiesz na co ich stać itp. :P
Co do gierek popierdółek w metrze/kolejce/na kibelku, ja już na smarcie nic nie mam, znudziły mnie takie zabijacze czasu, doc o tyle fajny, że jak odpalę rundkę to cały czas siedzę i kminię, może to wynika z tego, że jestem początkujący, ale daje mi to satysfakcję takie kombinowanie. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 13:55 
Cytuj  
Ok tylko jest temat doc i tam piszecie o grze, a tu venzon i ja coś zaczęliśmy że gramy, ja zapytałem kto gra jaką klasą tylko i się chuja dowiedziałem poza tym że jestem głupi i gram w głupią grę dla debili.

Mnie się podoba hs, forum mam reddit.

Doc jest ubisoftu, to dla mnie wada.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 14:05 
Cytuj  
Nie no racja, niech każdy gra w to co lubi - proste. ;>
Ja już gier nie traktuję jako "Serious Business", zawszę lubiłem uniwersum m&m a gry od blizza mnie ostatnio zawiodły - d3, które porzuciłem instant itp.
Eot i peace.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 15:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja zapytałem kto gra jaką klasą tylko i się chuja dowiedziałem poza tym że jestem głupi i gram w głupią grę dla debili.


To tak samo jak bys powiedzial tu, ze grasz w lola:>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 15:39 
Cytuj  
Oyci3C , gra taka prosta, to dlaczego w nią nie grasz i nie wygrywasz w chuj cashu?
Wyjebałeś setki plnów w darmowe DoC, z którego nic nie masz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 16:37 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ja zapytałem kto gra jaką klasą tylko i się chuja dowiedziałem poza tym że jestem głupi i gram w głupią grę dla debili.


To tak samo jak bys powiedzial tu, ze grasz w lola:>

Bo gram i powiedziałem. Gram głównie w LoLa od pół roku.
Tu nie wolno mówić o tym i można grać tylko w Dota.

Dla mnie HS to gra do tableta jak pisałem, ale imo sprawi że gry jak DoC znikną za dwa lata.

Tak było z WOW. A co było gadania jaki jest prymitywny i dla plebow. 12 lat i został tylko umierający wow.
Żadna gra nie podskoczyla, może były i lepsze jakieś ale pro gracze to nisza z niszowymi grami.

HS będę brał do kibla i do metra i podczas reklam TV i to będzie win.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 16:45 
Cytuj  
Nie możesz tak mówić, to tak jakby powiedzieć, że h&s to tylko d3. WoW dla mnie i moich znajomych się skończył, gra w niego nadal wielu, bo nie ma sensownej konkurencji. WoW kiedyś nie był prymitywny i dla plebu, był bardzo wymagający, blizz niszczył tą grę latami, obniżał swój poziom czego efektem może być właśnie nowy diabeł. Fajna, przyjemna, nieskomplikowana siekanina, która może się podobać ogółowi, ale jak komuś ta prostota nie wystarcza to szuka alternatywy.
Z tego samego powodu dalej królem fps jest seria cod a nie arma, ludzie wolą proste, bardziej dostępne produkcje, mniej skomplikowane. Nie mówię, że to źle ale jak ktoś jest bardziej wkręcony w temat - w tym przypadku karcianek, to taki hs może mu się wydawać śmieszną parodią, mogę to zrozumieć.


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 4 sty 2014, 16:48 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 16:47 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Nie możesz tak mówić, to tak jakby powiedzieć, że h&s to tylko d3. WoW dla mnie i moich znajomych się skończył, gra w niego nadal wielu, bo nie ma sensownej konkurencji. WoW kiedyś nie był prymitywny i dla plebu, był bardzo wymagający, blizz niszczył tą grę latami, obniżał swój poziom czego efektem może być właśnie nowy diabeł. Fajna, przyjemna, nieskomplikowana siekanina, która może się podobać ogółowi, ale jak komuś ta prostota nie wystarcza to szuka alternatywy.

Ale ludzie rosną, ja jestem w samochodzie na parkingu, żona kupuje ciasto i jedziemy do znajomych. Nie szukam rajdu do MC na wieczór i nie gram w EVE.

HS i LoL to gry dla mnie. Nie gralbym w to kiedyś a teraz chętnie.

O h&s nie mogę mówić bo żadne mi się nie podobało nigdy.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 16:54 
Cytuj  
Z tego co mówił znajomy, który długo w tym siedzi LoL nie jest grą łatwą, że wchodzisz i już jesteś królem parkietu, chyba jak większość gier moba wymaga ogromnej wiedzy - dziesiątki hero, znajomość ich skilli, możliwości itp. , wiedza chyba objętościowo podobna do tej z WoT'a, ale mogę się mylić.
Desh rajd do MC to nie to co kiedyś, że zbiera się grupa mega ogarniętych ludzi, jeden dowodzi, wyznacza taktykę. Teraz ludzie grają jedną ręką w wow, drugą przełączają kanały w tv, taki jest aktualnie poziom.
Skoro eve to dla Ciebie wyznacznik gry idealnej ale nie grasz, bo nie masz na to czasu i wolisz zapychać się jakimiś szybkimi gierkami to ok, mogę zrozumieć.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 17:08 
Cytuj  
MC to raczej nic az takiego wymagajacego jeszc nie bylo. 40 os raidy wygladaly tak ze polowa cos robila a reszta grala 1 reka.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.