mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 13:11 
Cytuj  
Archer napisał(a):
Na arenie wystarczy wygrac 3 mecze, zeby sie oplacalo bardziej niz kupowanie boosterow, kazdy win wiecej to dodatkowy zysk.


Arena jest fajna bo jest trochę adrenalinki i teoretycznie każdy ma równe szanse ale z drugiej strony jeśli chce się poznać obecne meta to trzeba grać laddery jak najwyżej. No i zawsze ktoś dostanie ujowe karty albo ujowego hero.

Ja zagrałem arene 3 razy. Dwa razy poszło mi spoko ale jeden raz poszło mi fatalnie. Trzeba się jednak zajebiście skupić przy składaniu decka.

Najlepiej grać i to i to. Jakby golda leciało więcej to pewnie zabawy też by było więcej. W sumie Każdego dnia można wejść na arenę jak się zrobi daily q i wygra kilka gier w ladderze.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 20:24 
Cytuj  
Który deck startowy warto wybrać w "HEXie"? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 20:41 
Cytuj  
Ogolnie kolory w dzialaniu podobne sa do odpowiednikow z Magica jesli w niego grales. Karty ktore sa w decku mozesz sprawdzic klikajac na ikonke wykrzyknika.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 13:19 
Cytuj  
Ma ktoś beta key do hexa? chętnie przetestuję :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 20:01 
Cytuj  
Imho źle podchodza do tych testów. W samym kliencie nie widac zeby to sie rozwijalo, ciagle sie coś buguje (zwlaszcza z botami) i jak dla mnie to powinni sypać kartami na lewo i prawo. Teraz czlowiek ma base deck i musi sobie dokupic boostery, placic za drafta etc.
Rozumiem to w "becie" jaka mial Duel of champions, gdzie praktycznie byl to gotowy produkt. Tutaj na tym etapie, ciezko potestować coś wiecej bez inwestowania, co jest troche strzałem w kolano, bo nie beda mieli bugraportów z rzadkich sytuacji w najdziwniejszych konfiguracjach, bo większość graczy jedzie na tym co ma, a ma niewiele.

O samej mechanice trudno sie wypowiadac jakos specjalnie bo jest to w 90% magic ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 22:28 
Cytuj  
Trudno sie nie zgodzic, szczerze mowiac developing idzie bardzo wolno, ostatnio wyjebalo mnie w srodku pierwszej gry w drafcie prosto do glownego menu bez zadnego info. Tyle dobrze ze takie wypadki refunduja.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2014, 20:50 
Cytuj  
dostałęm keya z reedita, wypróbuję

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 19:18 
Cytuj  
Devsi HEXa rozsylaja troche kodow na booster packi, jak ktos dostal i nie gra, to chetnie przygarne. :)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 105
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2015, 01:46 
Cytuj  
Niedawno natknąłem się na nową karciankę, znajdującą się w open becie.

https://spellweaver-tcg.com/

Mechanika podobna do mtg. Są karty shrine, które zwiększają poziom w danym aspekcie lub dodają nam many plus draw.
Dodatkowo wprowadzono szybkość jednostek. Możemy atakować/blokować jedynie stworzenia mające szybkość równą lub mniejszą. Jest 6 aspektów: order, nature, wisdom, corruption, dominon i rage. Jest draft.

Gra jest f2p, bez wydawania kasy szybko można zdobyć sporo kart, przede wszystkim dzięki daily questom (widziałem nawet box zawierający 12 boosterów jako nagrodę). Co więcej mam wrażenie, że jeśli chodzi o wydawanie prawdziwych pieniędzy ceny są przesadzone, a głównym powodem tego jest, że złoto wpada naprawdę bardzo szybko.

Pare razy zdarzyło mi się natknąć na buga, ale nie jest ich bardzo dużo. Community ma duży wpływ na balance patche.
Największą wadą jest bardzo mała ilość graczy, devsi nie mają kasy na reklamowanie. Może po wpuszczeniu na steama coś się poprawi. Niestety to powoduje, że w niektórych godzinach nie spotkamy nikogo do gry, albo jeśli spotkamy to mamy nikłe szanse na wygranie niektórymi starter deckami i jeśli ktoś nie chce wydawać pieniędzy to zostaje mu męczenie AI (które też może być wyzwaniem, grając starterami :D).

Jeśli gra zyska popularność, a devsi nie powtórzą błędów z duel of champions to gra może się okazać naprawdę dobrą pozycją na rynku (bo na numer 1 nie ma co liczyć z wiadomych powodów).
Gra się naprawdę przyjemnie, podobną przyjemność czerpałem z gry w duel of champions jeszcze za czasów świetności.
Niestety nie wiem, czy jest lepsza niż HEX, bo nie poświęciłem tej pozycji za dużo czasu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 20:15 
Cytuj  
Pograłem trochę w Hex, nawet spoko gra, pare bugów jest, ale da się grać. Szkoda że nie jest nie-trading tak jak HS. Ciekaw jestem jak gra się rozwinie.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 20:28 
Cytuj  
Nijak.
Bez wsparcia deva vide 100k $ Blizza, Hex zdechnie jak inne killery HSa :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 20:29 
Cytuj  
Alick napisał(a):
Bez wsparcia deva vide 100k $ Blizza, Hex zdechnie jak inne killery HSa :)


:o


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 20:51 
Cytuj  
Blizz wymyślił karcianki i wszyscy chcą teraz uszczknąć tortu. Nie wiedziałeś?


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 21:23 
Cytuj  
Pokaż karciankę, która przebija HSa popularnością. Swego czasu na forum był hejt, że HS zdechnie a inne wynalazki rozkwitną... To dlaczego gracie w HSa?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 21:28 
Cytuj  
Serio ten Hex zdycha, czy to takie pierdy? Nie chce mi się ładować hajsu w karcianke której nie będzie za rok.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 21:44 
Cytuj  
Serio. Lepiej kup packi w HSie... Ale te common :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 21:53 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=3jHOu3vAqn0
https://www.youtube.com/watch?v=trTBrZlOrdw


Przepraszam, że to wkleiłem, ale mają trochę wspólnego z karciankami (wydawanie wchuj kasy na boosterki) i boostery to zło.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 22:06 
Cytuj  
FIFA ma jakieś karty? To jakieś TGC FIFA, Fifa na smartfony czy o co chodzi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 22:14 
Cytuj  
To jest tryb ultimate team dostępny w każdej fifie, kompletujesz swój dream team i grasz z innymi online. Z karciankami oczywiście nie ma nic wspolnego. :)


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 22:20 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
To jest tryb ultimate team dostępny w każdej fifie, kompletujesz swój dream team i grasz z innymi online. Z karciankami oczywiście nie ma nic wspolnego. :)


Ty tak serio? Boostery + szansa na wypadnięcie grywalnej erki/mytika

Edit: no i koszt skompletowania talii w ten czy w inny sposób


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.