mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 17:35 
Cytuj  
Nie interesuje mnie twoj idol. Pisze ogolnie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 17:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie interesuje mnie twoj idol. Pisze ogolnie.

Nie no spoko, ale wiesz... jako osoba nienormalna możesz nie mieć racji.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 17:42 
Cytuj  
Akurat w twoich 'ustach' to brzmi jak komplement wiec thx. I sorry ze zburze twoj swiat ale niestety mam racje bo to jest prostacka gra, zrobiona tak zeby nawet 15letni us-nigga z Compton (or inny amerykano teenager) mogl sobie pierdolnac partie i wygrac (losowosc - wow such skill) w przerwie miedzy strzelaniem do kolegow, dealowaniem meta i ukrywaniem sie przed wizyta opieki spolecznej.

Nie nazywajmy szamba perfumeria. To ze wokol tego czegos wytworzyla sie 'scena' jest smutnym zartem na miare naszych czasow, przezartych kiczem i chujoza (w sferze szeroko pojetej rozrywki) niestety.

Zreszta:

No to brzmi jakby ludzie po partyjce mini-golfa spotkali sie i zaczeli rozmawiać o doborze kija :F


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 sty 2014, 17:46 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 17:45 
Cytuj  
Gdy ogladam streamy Artosisa gdzie gra jakimis epickimi i legendarnymi deckami z topka najlepszych graczy HS to wcale nie mam wrazenia, ze gra jest prosta i banalna
Mam na pewno wrazenie, ze trzeba wyfarmic albo kupic "lepsze" karty
Jesli chodzi o aspekt losowosci to podobno podczas kilku gier da sie bez problemu uchwycic skill gracza i dobra kompozycje talii - w takim best of 5 czy 7 powinien zawsze wygrac ten lepszy grac a nie ten, ktory mial wiecej szczescia

Gdy zaczynalem grac to nawet nie tworzylem zadnej talii tylko gralem za kazdym razem z losowymi kartami - nie wygralem ani razu - w koncu zrobilem jakis deck zapostowany na forum, ktory skladal sie tylko z podstawowych kart - zaczalem wygrywac wiekszosc gier w slabym rankingu
Tak wiec z tym aspektem losowym to nie jest tak do konca jak pisze Kabraxis
Jesli ktos nie przegral kilku godzin w HS to nie powinien sie wypowiadac bo pierwsze wrazenie jest bardzo mylace i ja sie na tym przejechalem

Dodatkowo jest ta cala arena, ktora wymaga odrebnego skilla bo nie mozna tam zwyczajnie zagrac wybrana klasa i wybranym dekiem
W dodatku arena nie jest taka risk-free

Generalnie ciezko teraz cokolwiek oceniac bo na bank nie jest to finalny produkt - teraz gdy blizz rozpoznal rynek moze zaczac faktycznie inwestowac zasoby w HS
Juz widac, ze sie pojawily oferty pracy wlasnie przy HS


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 17:56 
Cytuj  
HS to zupełnie inny target - to jest total casual.
Esport? Pewnie bo Blizzard to lobbuje. Wydaliby machanie kijem z gównem na końcu 1v1 i zrobiłby się z tego esport gdzie opłacani przez Blizzarda streamerzy graliby w to 12h i robili turnieje z giveaway żeby przyciągać biedną freebie młodzież.
Ja pozostanę przy DoC bo przynajmniej w minimalnym stopniu trzeba tam pomyśleć jak w MTG (co prawda daleko mu do MTG no ale) a wprowadzone przez nich zmiany oraz planowane zmiany (draft) tylko wyjdą na plus:)
Dzieci, gimbaza oraz mniej rozwinięcie w TCG gracze wybiorą HS tym samym oszczędzą mi facerollowania ich w DoC wybranym deckiem i czytania ścian płaczu jaka ta gra to money-sink i OP cards.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 18:44 
Cytuj  
Nie znam dobrej i na czasie karcianki która nie jest money sink i nie ma op card.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 18:51 
Cytuj  
No bo to są podwaliny karcianek tylko ludzie sobie tak tłumaczą porażki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 01:47 
Cytuj  
Ogólnie gościu chyba ogarnia dobrze DoC, oglądałem sporo jego filmików no i w końcu doszedł do ciekawych spostrzeżeń. ;>
http://www.youtube.com/watch?v=-WDI6Qsc5v8
Ja szczerze mówiąć HS widziałem tyle co jest na moim koncie, ale osobiście nie odpalałem także zero porównania, ale chyba jak już zacząłem przygodę z DoC to pociągnę do poziomu, do którego poczuje, że bez wydawania srogiego $ więcej nie osiągnę.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 02:06 
Cytuj  
Oglądałem go kiedyś - nie, nie ogarnia:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 19:49 
Cytuj  
Zobaczyłem ile to ma na twitchu widzów... . Wygląda jak gówno (styl grafiki), mechanika dla przeciętnego idioty, skąd ta popularność?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 20:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zobaczyłem ile to ma na twitchu widzów... . Wygląda jak gówno (styl grafiki), mechanika dla przeciętnego idioty, skąd ta popularność?


Sam sobie odpowiedziałeś.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 20:21 
Cytuj  
Hehe a za kilka miesięcy wszyscy będziecie grać i wywalać real cash na decki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 20:32 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zobaczyłem ile to ma na twitchu widzów... . Wygląda jak gówno (styl grafiki), mechanika dla przeciętnego idioty, skąd ta popularność?


Sam sobie odpowiedziałeś.


Pytanie retoryczne... . Dwa posty na to gówno to nobilitacja.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 21:28 
Cytuj  
Alick napisał(a):
Hehe a za kilka miesięcy wszyscy będziecie grać i wywalać real cash na decki :)


Jeśli zrobią z tego porządne TCG to dlaczego nie.
Oceniamy obecny stan rzeczy i dla kogoś kto lubi TCG tudzież hmmm jakby to napisać żeby nie obrazić, chyba się nie da, ma trochę oleju w głowie - ta gra to kupa gówna :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 21:44 
Cytuj  
exacly.

Paradoksalnie ta gra jest dla osob ktore nie lubia TCG albo nie graly w TCG (dlatego uwazaja HS za TCG, podczas gdy gra jest okaleczona karykatura w najlepszym wypadku). TBH to samo mozna powiedziec o WoW i D3 i ich gatunkach. Ogolne wzorce designu nowych gier Blizzarda naprawde nie sa trudne do rozgryzienia. Ofc o ile 'ktos ma troche oleju w glowie'. :)


BTW. Cioekawi mnie jak chujowa i okaleczona bedzie blizzardowa moba (ofc popularnosc bedzie i CASTERZY NA TLICZU!!11 sukces na miare Miley Cyrus!), co ich nowsza gra to tylko zalamywac rece.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 23:07 
Cytuj  
No przecież tak się teraz robi gry. Czy Wy tego nie widzicie? Gra ma być prosta, łatwa i przyjemna. Masz się po ciężkim i stresującym dniu pracy odmóżdżyć. Wygrać coś bez większego wysiłku. Takie czasy.

A jak widać gry odmóżdżające bardzo dobrze się sprzedają :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 23:10 
Cytuj  
No ale ja naprawdę nie mam nic do tego.
Natomiast nikt mi nie zabroni mieszać tego z błotem oraz obrażać tych, którzy HS nazywają TCG:) Bo Pokemony mają więcej wspólnego z TCG (serio).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 23:23 
Cytuj  
http://www.pokemontcg.com/

:wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 23:28 
Cytuj  
Yep, that's it.
Nikt mi nie powie, że HS jest bardziej zaawansowany, heh.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 23:34 
Cytuj  
Ale coś w tym musi być, że sprzedaje się to w mega nakładzie, gdzie takie niszówki mogą sobie tylko pomarzyć.
Diablo 3 dodatek sprzeda się w milionowych ilościach na całym świecie i wasze pierdzenie nic tutaj nie da, że to uproszczone, że takie owakie :)

Tak się teraz robi gry. Takie czasy.


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.