mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 01:38 
Cytuj  
praktycznie co miesiac dostaje sie jakos ~55-525 dusta, wystarczajaco malo zeby sobie tym glowy nie zawracac

Nowy adventure sredni sie wydaje, zobaczymy za tydzien z czym to sie bedzie jadlo

Do tego - teoretycznie sie da wyfarmic od dzisiaj do czwartku 700 golda na unlock pierwszego skrzydla w czwartek, trzeba codziennie wygrac 30 gier + codziennie robic daily.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 08:30 
Cytuj  
to chyba źle zrozumiałem, czyli będąc na poziomie 17 dostajemy nagrody za 17, 18, 19, 20?
4 golden commony card, 50 dust ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 08:35 
Cytuj  
nie, po prostu ja licze ze ta zlota karte ktora dostajesz od razu zdisenchantujesz - zloty common jest warty 50 dust, zloty rare - 100, zloty epic - 400

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 09:37 
Cytuj  
Może dadzą coś za preorder Solo Adventure.


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 09:43 
Cytuj  
Za adventures daja zazwyczaj cardback, nic specjalnego generalnie :(

ale jak przegladam karty ktore zostaly pokazane - https://imgur.com/gallery/NDyiv/ - wydaja sie dosc silne, no ale za wczesnie na jakiekolwiek ocenianie

tak wiec dla zainteresowanych
karty z nowej adventure:

https://imgur.com/gallery/NDyiv/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 09:47 
Cytuj  
Ja to kupię bo jest sporo decków z Naxx + BRM (dokładam zwykle Dr. BOOM i czasem Alex - mam tylko te dwie poza Solo) coś można naprawdę zmontować. Dodatkowe Solo to ułatwi jeszcze dopóki nie mam Legend z Classic.
Plecków nie mam żadnych to wezmę chętnie jakieś fajne, no i na koniec miesiąca.

Dzięki za linki.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 10:41 
Cytuj  
wlasnie poluje na dr. Booma, ktorym zakoncze skladanie decku.
Bardzo chaotyczny deck, nierowny i pelen niespodzianek, ale fajnie nim sie gra.
Scrafcenie Booma to 1600 dustu, caly deck mam za 3200 ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 13:12 
Cytuj  
ja booma zrobiłem. nie poluje na nic tylko farmie classic paczki

gram wszystkimi klasami ale postawiłem na dragon paladyna
coś takiego http://www.hearthpwn.com/forums/class-d ... ol-paladin
nie zrobię odrazu takiego ale podobny
dragon priest czy mage nie dam rady, za dużo brakuje mi kart klasowych

tą kartę teraz dorobię (dwie) http://www.hearthpwn.com/cards/22351-twilight-guardian
dziś wypadła mi legendary z paczki niestety druga Alex ale dobre 400 dusta :P


_________________
psn

Avatar użytkownika

Posty: 4
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 16:23 
Cytuj  
Polecam skupić się na początku na 2-3 klasach i w zależności od klasowych kart jakie wpadły z boosterów rozbudowę kolekcji w tych klasach pod konkretny typ decków, ja to robiłem "mieląc" karty klasowe z pozostałych nieużywanych, nigdy nie "mieliłem" neutrali. Standardowo może to być np.
Hunter - aggro
Druid - midrange
Priest - control

Mage - tempo
Rogue - otk
Warrior - fatigue

Z małą kolekcją kart ciężko zbudować konkretny deck patrząc np. na hearthpwn, czegoś zawsze brakuje, dlatego trzeba się skupić na typie decku i strategii gry. Ograjcie na początku, jeśli pozwalają na to oczywiście karty z kolekcji, decki "aggro" i "control" - dwa zupełnie inne sposoby prowadzenia partii więc dużo można się nauczyć, następnie "midrange" a na koniec "otk" i "fatigue". Midrange wymaga wg. mnie większego doświadczenia od aggo i combo bo duże znaczenie ma tu mulligan i rozpoznanie faz partii, czyli trzeba wiedzieć czy już jest midgame czy jeszcze nie. OTK wymaga wiedzy o wszystkich pozostałych deckach + "pokerowego" podejścia do gry. "Fatigue" dla mnie deck "for pure fun" ale zdarzają się specjaliści w tego typu deckach.

NEUTRAL LEGEND które warto scrafcić to te nie mające dobrego tańszego zamiennika i będące bardzo uniwersalne: Sylvana, Dr. Doom, Ragnaros, Ysera + z Naxx wyciągnąć Loatheba a z BRM Thaurissana.

BTW. Wczoraj na BlizzConie w Hearthstone grało dwóch graczy pr0 Poker Stars: Elky vs Daniel. Daniel deklarował że gra od 6ciu miesięcy, ElkY dłużej. Obaj popełnili w trakcie meczu sporo błędów 8) więc naprawdę nie jest to wszystko takie proste jak co po niektórzy twierdzą.

Fajnie też że na BlizzConie jest polski akcent w postaci Gnimsha, przy okazji polecam jego kanał YT - gość wie o czym gada.

P.S. Lamoon ->PM

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 18:55 
Cytuj  
Na czym polega tempo deck?


_________________
psn

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 19:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Na czym polega tempo deck?


najbardziej chujowy archetyp jaki można wymyślić: firebolty


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 20:09 
Cytuj  
a reszta, oprócz aggro który chyba polega na zasypywaniu przeciwnika minionami robiącymi damage?

jak oceniacie ten deck:

Beginner - Firestorm Invoker (3700 dust)

2 x Flamestrike
1 x Vaporize
2 x Frostbolt
2 x Mana Wyrm
1 x Water Elemental
2 x Azure Drake
2 x Kirin Tor Mage
1 x Pyroblast
2 x Fireball
1 x Counterspell
1 x Mirror Entity
1 x Duplicate
2 x Mad Scientist
1 x Sludge Belcher
2 x Unstable Portal
1 x Dr. Boom
1 x Piloted Shredder
1 x Antique Healbot
2 x Flamewaker
1 x Arcane Blast
1 x Polymorph: Boar

Da się coś nim wykrzesać? Najbardziej mi przeszkadza, że jest strasznie nierówny, tzn. jak mi karty wejdą to przeciwnika miażdżę, jak mi nie wejdą to odwrotnie. Niby deck dla beginnerów.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 23:53 
Cytuj  
Bardzo slaby deck.

Jesli juz chcesz grac magiem nastawionym na dobre tempo to:

http://i.imgur.com/GKI8rPr.jpg

29/30 kart, jako ostatnia karte mozna wrzucic Ronina, Loatheba, albo nawet counterspell sekret, czy effigy sekret. Jesli duzo aggro deckow to mozna wymienic azure smoki na belchery itp.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 03:24 
Cytuj  
@Mark24 dziwny deck, generalnie zastanawiam sie czemu jeśli chodzi o value minionow jest po 1x, drogich kart, do tego czarów jest duzo wiec wlasnie jeśli na poczatku nic niskiego nie dropnie to wyglada na gg, jak wroce dzisiaj - za kilka godzin to wyślę najlepsze decki mage - ale to jest wlasnie albo mech mage (aggro), albo tempo mage - to co Szamotula postnal albo Freeze Mage (trochę combo troche control, najdroższy i najtrudniejszy ze wszystkich)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 10:29 
Cytuj  
Decki mialem wkleic :<

Mech Mage podejrzewam nie sprawdza sie tak dobrze jak kiedys, ale jak na aggro deck nie jest zly zwlaszcza na low-rank play -
tu tania wersja (<1000 dust) - http://www.hearthpwn.com/decks/298761-b ... in-one-day
tu droga wersja - http://www.hearthpwn.com/decks/356199-r ... reaver-s19

TEMPO - tanie (820 dust) - http://www.hearthpwn.com/decks/360760-cheap-tempo-mage
drozszy (~4500 dust) - http://www.hearthpwn.com/decks/359404-f ... age-90-win

FREEZE - tylko drogi (7320 dust) - http://www.hearthpwn.com/decks/351813-s ... d-for-meta

najbardziej optymalne jest tempo, drozszy, mozna pokombinowac jeszcze z Roninem i dodac Effigy zamiast Mirror's Entity, dodac Arcane Blasty, ale jak ktos woli aggro to mozna sie pobawic mech magem (jak juz sie chce magiem grac), no a freeze to zupelnie inny sposob gry, na przedluzanie, zbieranie odpowiedniej ilosci kart zeby zrobic zabojcze combo

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 18:51 
Cytuj  
Wielkie dzięki arturnik - poskładałem sobie ten droższy tempo deck, co prawda brakuje mi jednej karty, ale sobie z czasem ją uzupełnię ;)

btw. takie bezużyteczne orange mielicie czy zostawiacie sobie do kolekcji?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 22:27 
Cytuj  
dzieje się coś z serwerami, czy to moje połączenie zawodzi?
Co chwila wyrzuca mnie z serwera (na szczęście pomiędzy meczykami) lub nie może znaleźć nikogo do gry?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 23:18 
Cytuj  
Dziala normalnie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 23:50 
Cytuj  
Deck ok, bardzo szybki - rekord to wygrana w 5 turze (przy 5-ciu kryształkach).
Pierwsze 6-7 walk totalnie wtopiłem, ale to chyba norma przy nowym decku i nowych kartach. Dopiero potem się nauczyłem, że tu trzeba od początku napierać na przeciwnika nie dając mu wytchnienia.
Ale kilka kart uznaję, za praktycznie totalnie zbędne:
Clockwork Gnome
Piloted Shredded x2


Po prostu wydaje mi się, że średnio współgrają z resztą decka. Możesz zerknąć okiem profesjonalisty Arturnik? ;)

Zresztą
Mad Scientis i Azure Drake - też nie współgrają. Rozumiem, że Mad Scientist ma zadanie wrzucenie secreta za free, Azure Drake podnosi damage z czarów o jedno oczko dopóki leży na stole. A rzadko leży długo.

Za to Mana Wyrm i Flame Waker + kilka czarów i jest rzeźnia. Raczej szedłbym w boostowanie tego efektu.
Ewentualnie dodanie 2-3 kart z guardem które miałyby za zadanie zbieranie obrażeń, tak by Mana Wyrmy i Flame Wakery poleżały na stole jak najdłużej.
Można coś pokombinować w tym kierunku, czy po prostu uczyć się jak najefektywniej wykorzystać to co mam w decku?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 06:47 
Cytuj  
No tak, tempo decki wlasnie polegaja na narzuceniu tempa, grania coraz silniejszym minionem, ale jak przegrywasz tez sie nie przejmuj, po pierwsze deckiem trzeba sie nauczyc grac a do tego po prostu trzeba przegrywac.

Co do Piloted Shredder to jest atm najlepszym 4 mana minionem. jest bardzo "przyczepny" bo nawet jesli przeciwnik ci go zabije to zostaje ci z niego 2 mana random minion. Jest to o tyle wazne, ze przeciwnik na shreddera najczesciej musi zareagowac minimum 2 kartami zeby sie go pozbyc.

Co do Clockwork Gnome no to nie jest juz az tak waznym minionem jak shredder, mysle ze zamysl tutaj byl ze jest to 1 mana minion, czyli jak masz w rece na poczatku gry mozesz juz tempo narzucic, a ten 1 mana spare part ktory dropuje jak ginie dziala idealnie z Mana Wyrmem, Flamewalkerem oraz Archmage Antonidasem - dziala to jak normalny czar za 1 many


Mad Scientist absolutnie niezbedny 2 drop,

co do Azure Drake to zamysl byl glownie to zeby za 5 many wystawic 4/4 miniona i wziac karte. poza arcane intellect x2 nie masz za duzo rzeczy co ci pomaga brac wiecej kart wiec najczesciej do deckow pakuje sie wlasnie azure drake'i, loot hoardery albo gnomish inventorow no i acolyte of pain, ale z tych wszystkich kart najwieksze tempo nadaje wlasnie Azure Drake.




Z gory mowie, ze Jaina gram malo, do tego jest niedzielnym graczem Hearthstone i ogolnie karcianek, nie gram turniejow ani nie dochodze do legendy, ale staram sie tlumaczyc co ten kto stworzyl ten deck mial na mysli :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.