mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 14:35 
Cytuj  
https://twitter.com/cataclyst78/status/ ... 6103229440


Czyli cos musialo poleciec...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 14:46 
Cytuj  
nie rozumie dlaczego na tą gre jest taki hype, przecież to blizzard, oni już wszystko co mogli spieprzyli, chyba że weźmiemy pod uwagę ze jak się wydaje coś "nowego" po 10 latach to powinniśmy liczyć na spora dawkę zajebistości ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 14:51 
Cytuj  
Bo blizzard, bo znani streamerzy streamują, bo przez attention span przecietnego ogladajacego duzo sie dzieje i wiadomo ze sporo ludzi pogra.

Niestety constructed decki to bedą mega one trick wondery przy takiej mechanice (na hearthpwn mozna sobie skladac decka albo ogladac gotowe).
Arena juz fajniejsza - z jakiego powodu gra z ta mechaniką kojarzy mi sie z grą w Macao, akcja reakcja robieranie i pizganie dmg.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:03 
Cytuj  
Z tego co wiem to spieprzyli tylko D3 (ale i tak pewnym osobom sie podoba) i dodatki do Wowa( ale i tak pewnym osobom sie podobają).


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:06 
Cytuj  
Aha... mnie raczej sie wydaje ze to teraz w dobrym tonie powiedzieć jaki to Blizzard jest pazerny i chujowe gry robi. Tak jak pare lat temu wszyscy narzekali na Microsoft ze systeny chujowe robi, a wszyscy i tak uzywali tych systemow, wlacznie z narzekajacymi.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:16 
Cytuj  
hehe, no to jednak obudzili cie z hibernacji zdaje się, a porównanie do microsoftu to lekkie przegięcie, blizzard to przecież firma jednej gry, no ok ja też przeginam ale

Teraz tak na poważnie, z karcianek online znam tylko Magic: The Gathering Planeswalker, w czym ta gra jest podobna, gorsza czy lepsza ?

Szczerze to zagram chyba w coś takiego, boje się tylko ze to hype blizzlemingów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:17 
Cytuj  
ja tez uwazam ze jedyne co zjebali to D3

a co do tego hearthstone to zaden wielki hype , 3 osoby chca na forum kupic klucze to co do za hype w porownaniu do GW2?WoW?czy wielu innych produkcji.

dla mnie to taka gierka w ktora mozna pograc pare minut i tyle fo fun , zadnych wielkich oczekiwan w stosunku do niej nie mam i moze dzieki temu mi sie tak podoba :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:21 
Cytuj  
3 ? wiecej a Tych co chca przetestowac jest znacznie wiecej


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:24 
Cytuj  
wszystkie waniliowe wersje gier blizzarda są dobre
tym razem nie będzie wyjątków


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 16:18 
Cytuj  
Hearthstone to akurat dopracowana, prosta i efektowna gierka, która praktycznie w 100% spełnia zakładaną jakość i ma jakiś tam potencjał rozwoju.

Powiew świeżej bryzy po koszmarnie tragicznie debilnie chujowym D3, dlatego ludzie czekają.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 16:21 
Cytuj  
No ale ta prostota niektórych może odpychać.
Jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że taka gra to powinna wyjść na smartfony przez jakieś indie studio.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 16:27 
Cytuj  
Czy ja wiem czy taka prosta.. Kripp streamuja ja juz chyba ponad tydzien, gra codziennie po 10-12 godzin, takze mysle, ze jest w niej jakis potencjal. Gdyby to byla banalna, niezby zlozona gra to chlop dalby sobie spokoj po paru dniach...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 16:29 
Cytuj  
Bez urazy ale Kripp dla mnie to jakiś autystyczny idiota i nie jest kompletnie żadnym wyznacznikiem jakości :)
Co nie zmienia faktu, że sam z chęcią w to pogram z czystej ciekawości oraz uwielbienia do karcianek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 16:34 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Bez urazy ale Kripp dla mnie to jakiś autystyczny idiota i nie jest kompletnie żadnym wyznacznikiem jakości :)
Co nie zmienia faktu, że sam z chęcią w to pogram z czystej ciekawości oraz uwielbienia do karcianek.


Mozesz go lubic albo nie, ale koles zna sie na rzeczy, ma swietnie opanowany theorycrafting, wyciaga tez dobre wnioski z gier, w ktore gra, dlatego jak dla jest calkiem wiarygodny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 16:36 
Cytuj  
może ma kase za streamowanie ?

w karciankach to wydaje się ze najważniejsze jest zbieranie kart, wymiana, handel, jak to rozwiązali w blizzardzie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 16:41 
Cytuj  
tak jak w wiekszosci , placisz kase za paki i tyle , nie ma czegos takiego jak trade z graczami


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 17:08 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Bez urazy ale Kripp dla mnie to jakiś autystyczny idiota i nie jest kompletnie żadnym wyznacznikiem jakości :)
Co nie zmienia faktu, że sam z chęcią w to pogram z czystej ciekawości oraz uwielbienia do karcianek.


Mozesz go lubic albo nie, ale koles zna sie na rzeczy, ma swietnie opanowany theorycrafting, wyciaga tez dobre wnioski z gier, w ktore gra, dlatego jak dla jest calkiem wiarygodny.


Co nadal nie zmienia faktu, że nie jest żadnym autorytetem. A gry mają być rozrywką i sprawiać przyjemność a nie "theorycrafting". Wnioski z gier grający sami wyciągną. Zresztą streamuje gry jak setki innych ludzi, którzy dzięki temu zarabiają kasę na oglądalności np. poprzez youtube.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 17:23 
Cytuj  
Ja tam go nie bronie ale to kto jest autorytetem?Ja ogoladalem sporo stremow roznych ludzi z HS i powiem szczerze ze on raczej sprawia najlepsze wrazenie w porownaniu do takiego Kungena ktory kurwa musi czytac co jest na karcie napisane zanim ja zagra :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 17:28 
Cytuj  
No właśnie to jest przykre, że ludzie zamiast sami się wysilić ślinią się do innych umysłów.
Takie czasy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 17:29 
Cytuj  
lol ale to nie chodzi o "slinienie" tylko chetnie poogladam sobie jak ktos gra zeby zobaczyc jak gra wyglada , karty itd.


Mnie ogoladanie takiego kolesia nie boli ale jak widze jak ludzie ogoladali stream jakiejs skosnej na wpol rozebranej laski ktora sie pytala ktora karte ma wybrac albo zagrac to mnie chuj strzelal :D a bylo z kilka k ludzi i na chuj?zeby popatrzec na laske czy co?ja tam z dwie minuty wyrzymalem...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.