mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 21:04 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Podoba mi się jak Ojciec z Kaczym podnieśli poziom tego topicu, dobra robota chłopaki.

Liczę na was również w przyszłości.

wodny napisał(a):
A ludzie w innym topicu szydzili z tego, że chcę klucz sprzedać jak go zdobędę. :D


Pamiętaj, że na tym forum jest sporo biznesmenów, którzy po 500 złotych nie chcieliby się nawet schylać na ulicy.


Może to przeez to, że wiedzą, że mamona jest złem skonstruowanym przez szana i wiedzą kiedy dokładnie jest koniec świata... etc. etc. anunaki i inne chujemujedzikieobce


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2013, 20:43 
Cytuj  
Ja od wczoraj biorę udział we wszystkich możliwych daily batchach, konkursach, giveawayach i nie mam klucza. Tak więc pierdole to, bo hype jest w tej chwili za duży i wyrwanie klucza graniczy z cudem, a przydałby się, bo nie ma w co grać.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2013, 22:26 
Cytuj  
lucky napisał(a):
Ja od wczoraj biorę udział we wszystkich możliwych daily batchach, konkursach, giveawayach i nie mam klucza. Tak więc pierdole to, bo hype jest w tej chwili za duży i wyrwanie klucza graniczy z cudem, a przydałby się, bo nie ma w co grać.

Gdzie niby jakieś konkursy? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 08:37 
Cytuj  
Nie powiem, po co mi konkurencja ;)


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 08:59 
Cytuj  
roball napisał(a):
Kaczy napisał(a):
ja tu wpadam raz na pare miesiecy - lat jak cos mnie interesuje , siedze tu od 2001 ale tamto konto mi zbanowali i powiem jedno , nic sie tu nie zmienia , wiekszosc zawsze pozostanie baranami ktorymi sie urodzila , a poziom tego forum juz dawno spadl na psy , stad najlepiej napisac co sie chce albo poczytac jedna na 1000 wartosciowych wypowiedzi i sie nie udzielac bo szkoda palcow doslownie...


Koles ktory nie wygral kluczyka na streamie i wyszedl z fochem mowiac 'pierdolic wasz stream i wasz portal' mowi o poziomie :D


Po pierwsze to napisalem "pierdolic ten konkurs i ten portal" wiec nie doslownie jak napisales.

Po drugie to chyba trzeba byc glupim zeby tak nie napisac bo to co bylo tam zaprezentowane to smiech jak chuj...

Ten prowadzacy to jakis cwiercmozg.Koles ktory sie spuszcza ze tam przypadkiem wygral z jakims znanym kolesiem i nazwal film "starcie tytanow" - czy jakos tak , no poplakac sie idzie.Zero pojecia , zero zmyslu organizacyjnego , wszystko zrobione na pale :

cel - uzyskac (jak matolek myslal) ponad 1k osob na stremie i widac jak mimo takiego cisnienia ten zalosny portal sobie poradzil z przyciagniecie ludzi - 250 :O

Kolesia nie da sie sluchac i 99% ludzi bylo tam po klucze , bo standardowo to on chyba z rodzina to oglada.

Konkurs?Gorszego nie mozna bylo wymyslec , wklejanie na pale przy opoznieniach , to juz lepiej te na FB sa organizowane.

I jak tu nie wydac takiej opinii na temat tego portalu?Zal.pl to przy tym TYTAN :D

Wracajac do samej gry to klucz mam i gram od soboty.Rozegralem 150+ pojedynkow 99% arena.Gra wydaje sie na pierwszy rzut oka bardzo prosta ale tak szczerze mowiac jest nieprzewidywalna.Nie jestem znawca karcianek (gralem pare lat w karcianke WoWa i sporo w DOC ale to raczej sa proste karcianki).W DOC to jak wylosuje przeciwniki i wiem jakim bohaterem gra to juz wiem czy wygram czy nie , a tutaj wszystko sie zajebiscie szybko zmienia.Mozna przygotowac duzo kombinacji , jest zajebisty burst dmg gdzie mozna w jednej turze wsadzic kolesiowi 30+ dmg - tego w DOC nie ma poza slow poke deckami ktore latwo skontrowac.

Arena do tego jest zajebista sprawa.Raz ze nie wiesz kim bedziesz mogl grac (masz do wyboru 3 losowych bohaterow) to jeszcze dobierasz karty wybierajac z 3.Ich rzadkosc tez jest losowac - raz mialem w talii 4 epiki i 1 legendara a innym razem 1 epika i to wszystko.Ten tryb gry powoduje ze trzeba znac wszystkie karty i wiedziec juz od pierwszego wyboru w ktora strone chce sie isc.

Tryb zwyklych pojedynkow jest zdecydowanie bardziej przewidywalny.

Ogolnie oprawa graficzna i efekty zajebiste na poziomie Blizza.Wkurwia jak zwykle to ze kolesie potrafia sie zastanawiac do konca tury i to wydluza rozgrywke.

Polska wersja zjebana na maxa - zdecydowanie odradzam , chyba ze ktos ma 10 lat i nie zna angielskiego.

Jak dla mnie na ta chwile najlepsi bohaterowie na arene to Rogue i Mage.Wszyscy pisza ze Warek jest op ale mi jakos nim nie idzie.Na arenie da sie wygrac wszystko kazdym (taka jest moja opinia) , bo ja wygralem 8 gier hunterem ktory jest uwazany za najgorszy pick.Wszystko jak pisalem zalezy w duzej mierze od szczescia ale tez umiejetnosci i wiedzy w doborze kart.Ja np magiem ownowalem wszystko jak mialem 3 fireballe po 6 dmg i jednego (chyba to sie nazywa pyro) za 10 dmg.Burst dmg wyjebany bo zjezdza sie tymi czarami cale hp praktycznie , tylko tyle ze taki uklad trafilem tylko raz :[

Ogolnie w gre na bank bede gral bo jest to fajny przerywnik :P

Jak ktos chcialby sie dowiedziec wiecej to sluze pomoca.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 09:05 
Cytuj  
W dupę niech se wsadzą te konkursy na fejsie. Już wolę nie dostać klucza niż założyć lub reaktywować tam profil. Ble.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 09:21 
Cytuj  
No ja musialem reaktywowac i jeszcze mi teraz przychodzi miliard maili z dupy kurfa.

A tam na tym fejsie to jest jakis kurwa bot team.Ja wyslalem wiadomosc w 2 sekundy dokladnie od ukazania sie postu i nie dostalem klucza a bylo ich 100 sztuk dostepnych , jakas paranoja...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 09:25 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Po pierwsze...

Że tez ci się chciało w tak dużym poście opisywać jak ci żal dupę ściska.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 09:31 
Cytuj  
wodny napisał(a):
lucky napisał(a):
Ja od wczoraj biorę udział we wszystkich możliwych daily batchach, konkursach, giveawayach i nie mam klucza. Tak więc pierdole to, bo hype jest w tej chwili za duży i wyrwanie klucza graniczy z cudem, a przydałby się, bo nie ma w co grać.

Gdzie niby jakieś konkursy? :)


dzis jak przegladalem sobie informacje nt tej europejskiej bety znalazlem cos takiego
https://twitter.com/NoBetaClub

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 11:22 
Cytuj  
Gdyby ktos chcial to moge jakiegos streama puscic pozniej.Kupie 3 x 40 pakiety i arene bede cisnal.Moge tez na TSa zaprosic swojego jak ktos ma zyczenia.

Aha jak wygram jakis klucz badz dostane to wysle na PMa chetnemu.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 11:28 
Cytuj  
To jak będziesz miał na zbyciu to poproszę. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 11:34 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Gdzie niby jakieś konkursy? :)


25 kluczy miał jeden z polskich serwisów na temat gier blizza (10 na stronie, 10 na fb do wygrania i 5 na streamie), drugie 25 na wowcenter.pl. 100 było na profilu fb Blizzard Customer Service + 10 kluczy co 24h. Ponadto dzisiaj o 12:30PDT ma być do wylosowania kolejnych 200, ale nie ma się co podniecać, bo ja na każdy z wcześniejszych wysłałem po sekundzie zapytanie i nic nie wygrałem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 12:16 
Cytuj  
Odradzam te konkursy, tylko sobie człowiek nerwy psuje i buduje fałszywą nadzieje, sam brałem udział w prawie każdym giveawayu i uj.

P.S. Kluczyk chętnie przyjme :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 14:42 
Cytuj  
Kluczyk z BlizzardCS jest tylko dla rezydentów US&A.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 14:56 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kluczyk z BlizzardCS jest tylko dla rezydentów US&A.

Według regulaminu. Ale można dopisywać klucze z US giveawayów do kont EU bez problemu.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 15:03 
Cytuj  
Można ale dlatego ludzie nie dostawali kluczy mimo, że wysyłali bardzo szybko bo oni to filtrowali rzekomo :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 15:48 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Można ale dlatego ludzie nie dostawali kluczy mimo, że wysyłali bardzo szybko bo oni to filtrowali rzekomo :)

To wyssane z palca, mało tego, Blizzard zasugerował, że ma wyjebane na to skąd się jest. Do tego mam wpisane miejsce zamieszkania NY na wszelki wypadek, inaczej nie sprawdzą skąd się jest.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 17:02 
Cytuj  
Mam jakiś klucz z PC Gamer składający się z ponad 20 cyferek. Taki miałeś Kaczy? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 17:27 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Mam jakiś klucz z PC Gamer składający się z ponad 20 cyferek. Taki miałeś Kaczy? :)

Ja pierdole....

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 17:36 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
wodny napisał(a):
Mam jakiś klucz z PC Gamer składający się z ponad 20 cyferek. Taki miałeś Kaczy? :)

Ja pierdole....

Tak? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.