mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 22:30 
Cytuj  
Możesz

Edit: lel, nie możesz. Na wersji na WP się dało :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2016, 20:05 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jak z playerbase w Hej?

Jakby ludzie zamiast pytac pograli to by bylo lepiej :P do hsa nie ma to startu i pewnie nigdy nie bedzie miec, dziennie zazwyczaj jak grywam jest kilkaset ludzi online. Poki w drafta mozna zagrac do 10 minut, a gauntlet (cos jak sealed z magica polaczony z arenka w hsie) praktycznie zawsze max minuta oczekiwania na mecz to nie ma co plakac o playerbase. Za reklame moze sie wezma przy okazji turnieju o 100k, a pozniej przy wyjsciu z bety.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2016, 20:32 
Cytuj  
Już gram, na razie mi się podoba bo to normalna karcianka chociaż responsywnosc stołu mnie drażni. Ale w duel of champions było podobnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2016, 23:41 
Cytuj  
Mnie wkurwia, ze musze ciagle spacje wciskac, zeby popchnac do przodu ture, szczegolnie u kompa. Rozumiem dlaczego to jest, ale tak mnie wkurwia, ze juz nie gram :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2016, 23:45 
Cytuj  
Przeżyję bo setting jest w końcu karciany a nie to uproszczone gowno co w HS. :( Mam tylko nadzieję że nie skończy jak DoC.
Czas rzucić dolarami :|

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 00:17 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Poki w drafta mozna zagrac do 10 minut, a gauntlet (cos jak sealed z magica polaczony z arenka w hsie) praktycznie zawsze max minuta oczekiwania na mecz to nie ma co plakac o playerbase

Ale jak rozumiem, kazdy ten tryb jest platny dodatkowo (poza zakupem gry)?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 12:40 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Już gram, na razie mi się podoba bo to normalna karcianka chociaż responsywnosc stołu mnie drażni.

Nie wiem czy o to ci chodzi ale od wyjscia kampani sa lagi, pewnie sie uspokoi za kilka dni, jak gralem kolo 1-2 rano to bylo normalnie.

raggnarok napisał(a):
Mnie wkurwia, ze musze ciagle spacje wciskac, zeby popchnac do przodu ture, szczegolnie u kompa. Rozumiem dlaczego to jest, ale tak mnie wkurwia, ze juz nie gram :)

W opcjach mozesz ustawic kilka przyciskow odpowiedzialnych za skipowanie reakcji do nastepnej combat tury/do twojej tury. Po lewej stronie masz tez polkole z poszczegolnymi fazami gdzie mozesz odznaczyc fazy ktore olewasz.

tomugeen napisał(a):
Ale jak rozumiem, kazdy ten tryb jest platny dodatkowo (poza zakupem gry)?

Gra jest f2p. Do drafta potrzebujesz 3 packow (200 platyny za pack w sklepiku, ~175 platyny na AH) + 100 platyny wejsciowki, do gauntleta 6 packow + 200 platyny, wiec albo wszystko kupisz za real kase albo grindujesz PvE content i opylasz to co ci tam dropnie za platyne na AH i skupujesz wszystko co ci trzeba z AH (packi sa kosztuja tam od 165 do 185 platyny). Jesli wygrasz drafta dostajesz 3 packi w casual/5 packow w competetive, w gauntlecie masz pack za kazdy win i jesli wygrasz wszystkie 5 meczy to dostajesz bonusowego, wiec jesli dobrze ci eventy beda wychodzic to mozesz wychodzic po kazdym na plus i grac za free (bo wszystkie karty dostajesz na stale, wiec tych ktorych nie chcesz mozesz opylic na AH i miec platyne na nastepne turnieje). Co jakis czas sa tez free stress testy sprawdzajace ile max userow wytrzymaja ich serwery w jednym turnieju, jak ma sie dobry deck to mozna wytrzaskac np 50-100 packow za topowe miejsca... ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 13:38 
Cytuj  
Gra się fajnie.
Jak na razie bye bye HS.
Mam nadzieję, że 100k turniej jeszcze pobudzi Hexa.
Tia, chodzi mi o lagi, poczekamy zobaczymy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 19:12 
Cytuj  
Niech się teraz ogarna żeby co te 3-4 miesiące wypuszczać nowy set, dodadza ficzery dla gildii/profile/itp social ficzery które będą robić community w grze i mogą jechać z reklama.

Jeszcze zapomnialem wspomniac czemu ew można rezygnować z zakupu packow na ah na rzecz tych droższych z sklepiku... Przy zakupie od cryptozoica ma się szansę jakoś 2% na drop primal packa (gwarantowane 2 legendarne karty, a reszta rare =]), szansa na primal jest też przy otrzymaniu nagród za turnieje.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 19:15 
Cytuj  
Thx za info.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 23:36 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Niech się teraz ogarna żeby co te 3-4 miesiące wypuszczać nowy set, dodadza ficzery dla gildii/profile/itp social ficzery które będą robić community w grze i mogą jechać z reklama.

Jeszcze zapomnialem wspomniac czemu ew można rezygnować z zakupu packow na ah na rzecz tych droższych z sklepiku... Przy zakupie od cryptozoica ma się szansę jakoś 2% na drop primal packa (gwarantowane 2 legendarne karty, a reszta rare =]), szansa na primal jest też przy otrzymaniu nagród za turnieje.

No i primale chodzą za grubą kasę na AH (~2k). Ja dwa razy wyrwałem primale i oczywiście nie mogłem odmówić sobie otwarcia jednego z nich... Wielki błąd. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 19:22 
Cytuj  
Jakie paczki kupować i ile? Robię na razie całe PGE żeby pozbierać karty. Nadal warto grać sealed boosterami zamiast je otwierać?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 08:50 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jakie paczki kupować i ile?



Z marmoladą, różą i adwokatem. W końcu dzisiaj tłusty czwartek i pewnie wasz kucharz się przygotował.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 11:36 
Cytuj  
Ssij pałę pieniek!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 12:00 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jakie paczki kupować i ile? Robię na razie całe PGE żeby pozbierać karty. Nadal warto grać sealed boosterami zamiast je otwierać?

Jeśli masz pomysł na deck to taniej wyjdzie kupić na ah karty. Zresztą działa to tak jak w magicu, boostery trzymać na gauntlet/drafty, opylac niepotrzebne karty na ah i za to co sie sprzeda, kupować single ew. boostery do grania dalej.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 13:43 
Cytuj  
Warto robić cały content PVE?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2016, 20:36 
Cytuj  
Dostałem Primal Packa z VIPA. Rozumiem, że sprzedawać:P? Czy raczej otwierać i sprzedać karty z niego?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 10:47 
Cytuj  
Fuksiarz.. jesli z setu 3 to ja bym sprzedal, jesli z pierwszego to mozna by sie zastanowic nad otwarciem bo mozna wyjsc mocno do przodu. ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 14:26 
Cytuj  
Heh nie pamiętam z którego. Dzisiaj obczaję i zobacze co i jak. Kurde zapomniałem, że miałem VIPA i miałem z 25 packów do otwarcia :D. Primal aczkolwiek tylko jeden mi się trafił. Teraz by się przydało coś z tego złożyć...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2016, 21:46 
Cytuj  
Spellweaver wyszedł i jest całkiem fajny.
6 kolorów (Black z madżika podzielili na purple i black)
Shirine działają trochę inaczej niż landy - mogą dać albo manę+kartę/hero spell, albo 1 level koloru.
Minionki maja (poza atk/hp) jeszcze szybkość - mogą blokować i być blokowane tylko przez takie z równą i większą szybkością.
Reszta tak jak u ludzi, stylem grafiki trochę herosów przypomina.
Na tej stroncerozdajo 100k golda, talia startowa jest za 40k, boosterki za 12,5k i 17,5k.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.