mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 20:37 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Klucz do Card Hunter faktycznie przychodzi szybko.

Pograłem chwilę, zajebisty pomysł i wykonanie :)


ale to beta i będzie wipe przed premierą, więc nie ma co NAPIERDALAĆ :cry:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 20:47 
Cytuj  
Cardhunter jest fajny ale potem gra stawia przed graczem taka sciane ze granie bez inwestycji w 'abonament' jest wlasciwie niemozliwe a napewno mocno frustrujace. Moze pobalansowali to ale ja dlatego przestalem grac - poprostu sie za bardzo nie dalo. I 'za moich czasow' bylo to ogolnie panujaca opinia.

Ale gra ma zajebisty potencjal - tez mi sie strasznie podoba. We will see po launchu.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 21:34 
Cytuj  
Nie, nie napierdalam :-) I nie zamierzam inwestować kasy. Jak się okaże, że jest tak jak pisze Kabra to pójdzie w odstawkę. Żalu nie ma, nawet odinstalowywać nie trzeba ;-)

Ale w ramach oczekiwania na Hex można zagrać.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 10:23 
Cytuj  
QWA.... Infinity Wars mi nie działa w robocie :F...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 11:35 
Cytuj  
moze ktos wyslac invite do infinity wars? nick lutus


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 12:09 
Cytuj  
Rozpoczal sie stress test Faeria. Jesli ktos sie zapisywal to powinien miec kluczyk na mailu ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 00:42 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Rozpoczal sie stress test Faeria. Jesli ktos sie zapisywal to powinien miec kluczyk na mailu ...

T.


większy crap niż IW


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 02:19 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Templair napisał(a):
Rozpoczal sie stress test Faeria. Jesli ktos sie zapisywal to powinien miec kluczyk na mailu ...

T.


większy crap niż IW


Nie wiem. Wywalilo mnie kilkarazy w srodku rundy i nie chcialo mi sie wiecej probowac ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 18:14 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Templair napisał(a):
Rozpoczal sie stress test Faeria. Jesli ktos sie zapisywal to powinien miec kluczyk na mailu ...

T.


większy crap niż IW


Ale, że niby IW to też crap tylko mniejszy??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 18:45 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Niah napisał(a):
Templair napisał(a):
Rozpoczal sie stress test Faeria. Jesli ktos sie zapisywal to powinien miec kluczyk na mailu ...

T.


większy crap niż IW


Ale, że niby IW to też crap tylko mniejszy??


Wygrałbyś ciasteczko gdyby nie znak zapytania.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 12:27 
Cytuj  
Niahu sorry ale coś ostatnio piszesz posty jak dziecko z autyzmem :/. Piszesz, że większy crap niż IW ale zero uzasadnienia i nie wiadomo co/dlaczego. Serio, albo napiszesz pół zdania albo pierdolniesz posta z którego nic nie wynika albo jest totalnie o kant dupy rozbić. Co się z tobą dzieje ostatnio :|?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 15:04 
Cytuj  
Boli go dupa, ide o zaklad ze cos zwiazne z MTG. Tyle.
IW pewnie nie ogarnal. :)

OT: Nie bylo mnie caly weekend i stress test Faeria mi przepadl.. szkoda. :/


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 15:17 
Cytuj  
Zagrałem, gra okazała się crapem, napisałem o swoim wrażeniu. Nie będę argumentował, bo i po co? Tym bardziej osobom którzy uważają gry typu iw, faeria czy doc za dobre karcianki. Trochę samokrytyki.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 15:39 
Cytuj  
A czy ja Niahu pisałem, że gra jest dobra/zajebista? Jak się pisze, że coś jest crapem to wypada uzasadnić. Nie każdy od razu będzie flejmował z tego powodu ale kurde, serio trochę powagi :F.

Poza tym, czemu niby IW jako karcianka to crap? MTG też idzie w coraz większe uproszczenia a ta wersja online jakoś nie przypadła mi do gustu - wolałem papierowe rozgrywki.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 15:52 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Zagrałem, gra okazała się crapem, napisałem o swoim wrażeniu. Nie będę argumentował, bo i po co? Tym bardziej osobom którzy uważają gry typu iw, faeria czy doc za dobre karcianki. Trochę samokrytyki.


IW jest zajebiste, Faeria nie gralem, Doc jest bardzo slabe. MTG jest od jakis pieciu lat crapem dla dzieci o napierdalaniu sie kreaturkami (jak DoC), zwlaszcza wersja online. Regres i chujnia zaczely sie w momencie wprowadzenia Mythicv Rare i Planeswalkerow
Deal with it i idz sobie bo przypuszczalnie nie widziales nawet 'dobrej' karcianki na oczy (np MTG z czasow Tempesta - to byly kurwa czasy i karty).

http://gatherer.wizards.com/pages/Card/ ... rseid=4601

Tak wiec wypierdalaj niahu z tymi swoimi jednolinijkowcami do reszty malpek obrzucajacysh sie gownem w temacie o polityce czy gdzie tam sie najbardziej udzielasz.

Bol dupy niesamowity... co bedzie jak Hex wyjdzie i 90% playerbase MODO pojdzie w pizdu to juz wogole sobie niewyobrazam - most?


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 19:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
MTG jest od jakis pieciu lat crapem dla dzieci o napierdalaniu sie kreaturkami (jak DoC)


Nie wszyscy składają gimbusowe decki typu rg, jund, bant hexproof czy mono red. Ja gram esperką, idzie mi tragicznie, ale chuj, wydałem specjalnie 500zł (i to nie koniec wydatków) na wzmocnienie decku jadąc na gp i może coś zacznę kiedyś w końcu wygrywać na fnmach :]

Kabraxis napisał(a):
Bol dupy niesamowity... co bedzie jak Hex wyjdzie i 90% playerbase MODO pojdzie w pizdu to juz wogole sobie niewyobrazam - most?


Grałeś w Hexa czy tylko czytałeś? Nie za dużo tych karcianek z art stylem jak dla dzieciaków?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 08:28 
Cytuj  
Niahu to, że nie każdy składa gimbusowe decki nie ma nic do tego, że gra jest chujowa albo zeszła na psy jak np MTG w pewnym momencie.

Za czasów gdy ja grałem w MTG, to ludzie kombinowali róznymi wersjami ROCKA i berłami. Grywało się UG madnesem (w starym EXT). Gobasy tez były w modzie tak samo jak slivery. Ogólnie sporo wiary grało kontrolami. MBC potrafiło zamieszać przed rotacją a takie affinity też dawało radę. Mimo wszystko jednak nagle ni z dupy ni z pietruchy ktoś przychodził z deckiem na sliverach i rozpierdalał wszystkich ;). Prawda taka, że deck się dostosowuje pod META i tak jak raz swoim Affinity za 800zł wygrałem kiedyś 2 turnieje tak potem dostałem też 2x totalnie w dupę (SB niestety nie pomógł).

Karcianki online to zupełnie inna para kaloszy bo brakuje tutaj całej otoczki spotykania się z wiarą etc. Tylko kto ma dzisiaj na to czas ;)?

Art style w IW nie jest taki zły. Oczywiście wolałbym ten z MTG ale jak się nie ma co się lub to się lubi co się ma. Z tych obecnych karcianek online to właśnie art style z IW mi najbardziej podpasił.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2013, 21:03 
Cytuj  
http://www.cdaction.pl/news-34208/warha ... craft.html
Warhammer 40,000: Space Wolf: Turowa karcianka od HeroCraft


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2013, 16:22 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=A7DAacEZ7zs
fajny gameplay z Heartstone, ta gra zyskała w moich oczach:) do tego darmowe drafty i jak dla mnie karcianka w sam raz :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 15:31 
Cytuj  
Zobaczyli pewnie, ze konkurencja bedzie niezła i trzeba gre bardziej ogarnać.
No ale tak jak pisalem po wyjsciu pierwszego filmiku, fajne jest to ze latwo bedzie mi wkrecić znajomych, ktorych w inna gre bym nie wkrecił. A potem wyjdzie HEX i siłą rozpędu przestawie ich na hexa;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.