mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 23:14 
Cytuj  
HS to chyba bliżej do Angry Birds Arena niż MtG...jeśli chodzi o stopień komplikacji i target, czyli casualowe granie w autobusie.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 08:56 
Cytuj  
HS długo nie było na tabletach. Na pewno do Birdsów nie ma go co porównywać ale do mtg również. Problem w tym, że teraz gra jest robiona również pod smartfonowo-tabletowy target i raczej nie ma szans na jakąś większą zmianę jeśli chodzi o mechanike. Casuale i tak będą grali a póki "elyta" ma z tego hajs to będą grać i streamować, z czegoś muszą żyć.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 22:01 
Cytuj  
Zassałem Hexa i musze powiedziec, że jest spoko. Jedyne co mi przeszkadza to trochę małe karty ;). Można zoomować ale na stole wszystko się małe wydaje:P. Nawet na 23 calach. Złoże jakiś deck za 15$ do farmienia areny i będę farmił póki co:P.

Tymczasem leci hearthstone na blizzconie i kurde HS też jest spoko ale nowa przygoda to trochę mało biorąc pod uwagę zasoby blizza. Co prawda ta mechanika Discover może pomóc w końcu jakoś z dociągiem ale pytanie co dalej. Oby nie zjebali tak jak Blackrock.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 22:24 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Zassałem Hexa i musze powiedziec, że jest spoko. Jedyne co mi przeszkadza to trochę małe karty ;). Można zoomować ale na stole wszystko się małe wydaje:P. Nawet na 23 calach. Złoże jakiś deck za 15$ do farmienia areny i będę farmił póki co:P

15 dolcow to lekki overkill, na start poszukaj jakiegos cheap Ruby decka do farmienia areny, swego czasu byl bardzo fajny deck ~2-3$ ktorym w porywach czysciles cala arene w okolicach 50 minut... cala. Oczywiscie kwestia jeszcze szczecia bo taki Xarlox zjada ruby jak chce jak podejda ci jajca w decku... a zawsze podchodza. ;) Dodaj mnie na steamie do friendsow i daj znac jak bedziesz grac to jakies karty moge ci pozyczyc poki nie wyfarmisz czegos ciekawszego.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 22:41 
Cytuj  
Wyślij PW jaki masz nick na steamie :).

Mówiłem o tym decku do farmienia areny:
http://www.hexprimal.com/pve-deck-tech- ... ge-winner/
albo o tym
http://forums.cryptozoic.com/showthread.php?t=43156


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 00:20 
Cytuj  
Wydałem pare złotych na Hex'a i udało mi się upgradować startowy deck, teraz czyszcze nim całą arene :] . Podoba mi się ta gra - taki magic za rozsądną cene, trzymam za nią kciuki.

Pewnie mi się granie znudzi za dzień dwa, ale jakby co to mój nick TomekAccount. Wy w to na steamie gracie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 02:07 
Cytuj  
Nie, po prostu latwiej sie kontaktowac przez steama (moje konto) ktory mam odpalony caly czas niz siedziec ingame, zreszta chat jest chujowy atm. HEX zawsze bedzie nisza imo, poki devsi pracuja i beda robic nowe sety i nie upierdziela ekonomii to gra umrzec nie powinna.

@zab: Yeap o te decki ruby mi chodzi, na poczatek mozesz olac te drozsze karty (Jaxx/Anarchist, styknie jeden Xocoy na start, dorzucisz najtansze orki i bedzie ok, vortexy tez na start to lekki overkill dla startujacego gracza).


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 14:23 
Cytuj  
Jak gracie w hsa to zapodajcie swoje battletagi:).

@Ravushimo
Wysłałem ci invite na steamie. Ja dzisiaj mam bibe więc mnie nie będzie raczej ale jutro jakbyś miał czas to się odezwę na pewno.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 16:42 
Cytuj  
Można jeszcze "back'ować" HEX'a tak żeby zgarnąć te bonusy z kicka? :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 17:07 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Można jeszcze "back'ować" HEX'a tak żeby zgarnąć te bonusy z kicka? :]

Nope, możesz poszukać może ktoś sprzedaje klucze z kickstartera tylko że tanie to nie będzie, 250$ tiery potrafiły schodzić po tysiąc dolcow np. za pro playera (1 draft w tygodniu za free do końca życia ;)), kolekcjoner sporo więcej (same AA z tego tieru chodzą po 50-70 dolcow).


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 18:22 
Cytuj  
Jeśli chodzi o najtańszy deck do czyszczenia areny, to:
http://forums.cryptozoic.com/showthread ... ght=budget

Ostatnio popularny również:
http://hex.tcgbrowser.com/#!/deck=18928


Ja gram czymś takim:
http://hex.tcgbrowser.com/#!/deck=38885

Szybkie, tanie i bardzo skuteczne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 12:11 
Cytuj  
Po przegraniu areny kilka razy mam mieszane uczucia:).
Od strony mechaniki nie ma się do czego przyczepić, jest naprawdę spoko. Arty też mi odpowiadają, niektóre są naprawdę świetne.

Natomiast co do "dostępności" to niestety jest trochę gorzej. Głównie przez to, że obecnie arena grind jednym deckiem jest po prostu mega nudny... W hsie wypada to trochę lepiej aczkolwiek bo są klasy etc ale kasy też trzeba trochę włożyć ;). Wczoraj zrobiłem prawie 2 perfekt runy w trochę ponad 1h. Miałem z tego jakieś 16k golda. Musiałbym jeszcze zrobić ze 2 runy pewnie żeby kupić packa i pewnie cosik by zostało. Nadal jednak trzeba trochę farmić aby uzbierać na drafta.

Wiadomo, prócz golda są jeszcze graty z areny i tutaj oczywiście może się pofarcić. W sumie to AH spełnia ważną rolę i kupowanie/sprzedawanie jest mega ważne jeśli ktoś chce coś osiągnąć.

Na pewno będę grał regularnie i powoli ciułał peso na jakiegoś sensownego decka. Kupiłem vipa, więc w sumie mam free packa co tydzień i dostęp do Tournamentów to może nawet moim ruby deckiem co się ugra ;). Stwierdziłem, że nie będę póki co pakował kasy dopóki nie pojawi się PvE w styczniu. Wtedy może ogra się coś większą ekipą;].

Byłem blisko kupienia 100 packów w HS ale się powstrzymałem:D. Chociaż to by mi pozwoliło dopieścić kilka decków spokojnie...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2016, 15:08 
Cytuj  
W koncu wyszla kampania ;) https://www.hextcg.com/pve-campaign-overview/


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2016, 15:14 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):


Nie wiedzieć czemu nie mogę ścierpieć grafiki w tej grze i interfejsu i w artów na kartach. Imo w MODO sporo lepsza. :-?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2016, 16:12 
Cytuj  
Czaje ze komus moga kroliki przeszkadzac, ale reszta? imo ma ladne arty na WIEKSZOSCI kart
ObrazekObrazek

https://hextcg.com/wp-content/uploads/2 ... uunaz1.png
https://hextcg.com/wp-content/uploads/2 ... bit-AA.png
https://hextcg.com/wp-content/uploads/2 ... oggoth.png
https://www.hextcg.com/wp-content/uploa ... Voktar.png


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 15:21 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):



A co z procesem z Wizardami ? bo dawno nie śledziłem sceny a te karty kiedyś co ogladałem bardzo mi sie podobały .


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 15:30 
Cytuj  
Łatwa do ogarniecia na dzien dobry ta karcianka? Kiedyś w Magica fizycznego sporo grałem jakby co;p

I czy bez ładowania hajsu warto grać?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 20:32 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Łatwa do ogarniecia na dzien dobry ta karcianka? Kiedyś w Magica fizycznego sporo grałem jakby co;p

I czy bez ładowania hajsu warto grać?

Ni ma co sciemniac, Hex to MTG z kilkoma twistami przez to ze jest tylko i wylacznie digital. Jesli grales w magica to ogarniesz szybko. Jesli nie przeszkadza ci grind w pve to mozesz spokojnie grac bez hajsu.

pieniek82 napisał(a):
A co z procesem z Wizardami ? bo dawno nie śledziłem sceny a te karty kiedyś co ogladałem bardzo mi sie podobały .

Kilka tygodni temu podpisali ugode, szczegolow ofc nie opublikowano, ale wprowadzono w hexie kilka zmian jesli chodzi o nazewnictwo + zmieniono karte Murder na Kill =)

Tutaj wiecej info: https://www.hextcg.com/core-system-changes-in-hex/


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 22:26 
Cytuj  
Jak z playerbase w Hej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 22:26 
Cytuj  
Hex kurwa na zjebanym Tapatalk nie mogę edytować.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.