mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 12:36 
Cytuj  
Chciałem kumplowi wysłać invite z Infinity Wars - jak to się robi teraz? ;>


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 22:19 
Cytuj  
Infinity Wars - po wygranej walce nic się nie dzieje (kampania z AI) - coś się z tym da zrobić?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 22:19 
Cytuj  
Podłącz pada.

HUEHUEHUEHUE, HUE.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 22:31 
Cytuj  
nie pomogło.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 00:08 
Cytuj  
taki hint - spierdolony jest klient. Niby można zacząć grać po ściągnięciu jedynie partii plików, ale nie można wygrywać. Po dociągnięciu do końca jest już ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2014, 12:35 
Cytuj  
http://www.pcgamer.com/au/2014/05/02/ha ... als-cards/
Hand of Fate deals cards and brutality in equal measure

This is a game which combines card-based RPG systems with real time 3D combat, spiced with a bit of rogue-like randomness. Hand of Fate tasks players with selecting cards and making narrative-based decisions, which then help determine the way real time 3D action sequences play out in over 70 battle arenas.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2014, 07:37 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/load ... ryptozoic-

Koniec "Hexa"?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2014, 10:35 
Cytuj  
Lawl, Hex wszedł w closed bete, mtgo ssie dalej, więc trzeba dobić konkurenta.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2014, 10:38 
Cytuj  
7cards, 1 card draw, 20 hitpoints, Attack i thoughness kritów resetujący sie co ture, itd itd. Landy z kolorami, wymagania tapowania itd. W tym wniosku ładnie wypunktowali.

HEX to jest mtg z małym twistem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 19:55 
Cytuj  
I jak ten "HEX"? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 20:11 
Cytuj  
Pies wyrwał bete bete od kogoś, ale sie nie wypowiedział.
Z tego co widać w internetach, to jest dalej to co było, tylko wiecej kart. Duzo bugów, balance tez do zrobienia. Masa fajnych cheesowych buildów i Papier-nożyce-kamień w otwartych formatach jak w MtG.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 20:15 
Cytuj  
Wypowiedziałem się: nie idzie grać


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2014, 17:17 
Cytuj  
Pogralem troche w HEXa, troche testowo z AI, troche z ludzmi.

Gra w sumie prezentuje to samo co prezentowali w filmikach na kickstarterze, jakoś nie czuć, zeby to specjalnie dalej ruszylo. Interface jak dla mnie jest nadal placeholderem, jest zwyczajnie niespójny, nie wiem ile z tego doczeka release, ale mam nadzieje ze niewiele.
Nie wiem czy warto pisać o mechanice na tym etapie, wszyscy zainteresowani widzieli co jest możliwe - klon MTG + troche twistów głownie w dziedzinach niewygodnych do wykonania w papierowej karciance. Każdy kto zna MTG załapie rozgrywke w 5min na podstawie filmików.
Niestety twórcy dali na start bazowe decki do wyboru (jeden) reszte juz teraz trzeba sobie dokupic lub ładować pieniążki w boostery. Za 20zł chyba na 3 starczy, ale nie dokupowalem nic nie wiedzac jakie sa karty, czy co chciałbym zbierać.
Na start wybrałem rase królików (zające), for lulz. Kazda rasa to 2 (czasem chyba 3) kolory many + dodatkowe karty. Czyli możliwosci mieszania pod jeden kolor z mixem innej rasy, lub trzymanie sie w jednej rasie z mixem kolorów. Białe mają protection, Czerwone DD, zielone buffy etc etc... standard.

O ile z ludzmi dało sie grać, to rozgrywki z AI zawieszały sie w 50% przypadków.
Poklikam jeszcze troche zającami i chyba dokupie jakis boosterek zeby troche pomieszac, bo wszystko co base deckiem mozna zrobic ogarnałem. Nie mam zadnych innych kart do wyboru, tylko mane w ilości 500 ;]
Nie dostalem zadnych kart/boosterków za gre. Ale są tez poza normalnymi meczami jakies turnieje, zorientuje sie, moze tam sie coś dostaje.

PvE Kampanii jeszcze nie ma, to tez pewnie źródło kart.

Ogolnie jest dobrze, tylko baaaaardzo to niedorobione jak na okres który minął od K$. Wszedzie razi Unity domyslnymi buttonami i powolnością.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 07:37 
Cytuj  
Ktoś pyka w HS? Jutro kończy się drugi sezon laddera i myślałem co by nie pograć na poważnie w kolejnym. Wczoraj wygrałem 25 gier pod rząd ale zakładam, że dalej jest trudniej(legendy do końca laddera i tak nie wbije już)

Chodzi mi raczej o karciankę, gdzie scena e-sportowa jest raczej dość żywa i są organizowane turnieje etc. Do MTG średnio mi się chce wracać a z tego co widzę to do hsa ściąga całkiem sporo ludzi.

Naxxramas się zbliża i z kart które pokazali do tej pory już widze u swojego shamanka ciekawe komba :F.


P.S
Jak ktoś ma gadać, że hs to nie karcianka to zapraszam do poczytania definicji TCG.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 09:41 
Cytuj  
Wojna czy chuj to też TCG.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 09:52 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ktoś pyka w HS? Jutro kończy się drugi sezon laddera i myślałem co by nie pograć na poważnie w kolejnym. Wczoraj wygrałem 25 gier pod rząd ale zakładam, że dalej jest trudniej(legendy do końca laddera i tak nie wbije już)

Chodzi mi raczej o karciankę, gdzie scena e-sportowa jest raczej dość żywa i są organizowane turnieje etc. Do MTG średnio mi się chce wracać a z tego co widzę to do hsa ściąga całkiem sporo ludzi.

Naxxramas się zbliża i z kart które pokazali do tej pory już widze u swojego shamanka ciekawe komba :F.


P.S
Jak ktoś ma gadać, że hs to nie karcianka to zapraszam do poczytania definicji TCG.


Ja sobie pykam, ale tak relakasyjnie, robie sobie po prostu questy dzienne + pare gierek constructed i jakas arena raz na pare dni. Jak chcesz cisnac bardziej w constructed to musisz juz miec naprawde porzadny deck. Ja zdolalem dobic w tym sezonie Priestem do 14 poziomu deckiem praktycznie z nowego konta, na ktorym zaczalem grac jakies 2 tyg. temu i juz widac ze ludzie maja czasem po 2-3 legendary, epiki i rare karty, o ktorych ja moge na razie pomarzyc :P W sumie i tak jestem happy ze dojechalem do tego 14 tieru.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 11:01 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Wojna czy chuj to też TCG.


Nie. Idź się edukowac dalej. Albo nie, wróć, za stary jesteś.

Ragna:
Ja zacząłem grać w sumie wczoraj shamkiem i pewnie jakbym dzisiaj pocisnął to bym wbił rank10. Mam w uj gwiazdek bo jeszcze żadnego meczu nie przegrałem ale na pewno do legendy w tym zesonie nie dobije. Jestem ciekaw ile gierek uda mi się wygrać w tym sezonie jeszcze i jaki rank wbić biorąc pod uwagę, że zacząłem wczoraj. Arenę póki co olewam - musze poznać lepiej synergie i danych hero. Np raz polazłem na arene palasiem i trafiło mi się kilka dobrych kart (konsekracja x3, alexstrasza) i ogólnie byłem w stanie ładnie kontrolować stół. Wygrałem 5 parti i wygrałbym więcej gdyby nie to, że potem polazłem do klopa a zapomniałem, że kliknąłem "graj" i koleś mnie rozjebał do 0 ;(.

Kupując kilka boosterów można sobie zrobić szybko w miarę porządny deck. Ja z tych kilku (gold za questy głównie) kupiłem bodajże 4 i trafiłem 1 legenda i 2 epicki w tym 1 zloty. Rozwaliłem to i zrobiłem sobie deck Shamana który nie ma żadnej legendy (tylko 1 epicka ale go wywaliłem i zamieniłem czymś innym) i cisnę po pracy dalej:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 11:56 
Cytuj  
Wydawanie golda na boostery to glupota jak masz malo kasy. Lepiej zawsze grac arene, bo za nia masz zawsze gwarantowany booster no i te bonusy jak wygrasz iles tam meczy. Takze arena to zawsze lepszy wybor niz kupno boostera bezposrednio za gold.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 12:13 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Wydawanie golda na boostery to glupota jak masz malo kasy. Lepiej zawsze grac arene, bo za nia masz zawsze gwarantowany booster no i te bonusy jak wygrasz iles tam meczy. Takze arena to zawsze lepszy wybor niz kupno boostera bezposrednio za gold.


Tylko, że za 3 areny masz normalnie 4,5 boostera a w arenach możesz równie dobrze dostać 20 pyłu albo 20golda. No chyba, że ma się farta z kartami i wygrasz te 8 meczy - wtedy wszystko się zwraca.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 12:28 
Cytuj  
Na arenie wystarczy wygrac 3 mecze, zeby sie oplacalo bardziej niz kupowanie boosterow, kazdy win wiecej to dodatkowy zysk.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.