mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 21:45 
Cytuj  
Nie wiem. Zastanawiam sie. Aktualnie mi sie nawet wlaczac nie chce, chuj wie czy gra wogole wypali i ogolnie mam nastawienie "a na chuj mnie ten kaktus?!".

We will see...

deal z pledge jest dobry ale nie wiem czy za pol roku mi sie bedzie chcialo to wlaczac wogole.

Zmeczenie materialu. :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 00:46 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Nie chce za barszo hejtowac HSa ale z uproszczeniami tam poszli tak daleko ze srsly nie wiem jak oni planuja teraz trzymac zainteresowanie ludzi ta gra na dluzszy okres, szczegolnie przy tym jak rozwija sie IW, Hex no i mimo wszystko DoC.

@Kabra: srsly chcesz sprzedac konto z pledgem? Tam sa takie bonusy w cenie ze nawet jesli dostaniesz te x1.5-2 to nie wiem czy to sie bedzie oplacac jesli planujesz grac. Szkoda mi tylko tego ze nie zdecydowalem sie na wyzszy tier wczesniej gdy Pro Player byl dostepny bo ten lifetime free draft na tydzien jest priceless.


Nie wspominajac o tym, ze balans jest tak zjebany w tym HS, ze bania mala. Jedna z niewielu gier w ostatnich latach, ktore mnie autentycznie wkurwiala...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 13:12 
Cytuj  
Eeee ale o jakim balansie piszesz? Przecież każdy może złożyć dowolny deck. Areny tym bardziej wygrywa się skillem, nie kartami.

Ja się złamałem i pod wpływem znajomych odpaliłem betę, gra się bardzo przyjemnie, jeśli ktoś przełknie infantylny design.
Areny do 3ech przegranych to świetny pomysł i czuje, że wtopię parę złotych. Mam nadzieję, że kolejne dodatki rozbudują rozgrywkę, bo to co jest na długo nie starczy. Praktycznie brak manipulacji deckiem, graveyardem, ręką, maną.

Wiadomo kiedy to wyjdzie (premiera)? A Hex (chyba dużo fajniejszy) wiadomo kiedy coś wyjdzie?
IW nie znam, lepsze od HS/DoC (w DoCa grałem i raczej kupa była, nie podobało mi się)?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 13:27 
Cytuj  
Areny to bardzo fajny pomysł i tego brakuje DoC.
Ale to jedyny fajny pomysł bo reszta jest debilnie uproszczona z ilością kart w decku włącznie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:30 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Ja się złamałem i pod wpływem znajomych odpaliłem betę, gra się bardzo przyjemnie, jeśli ktoś przełknie infantylny design.
Areny do 3ech przegranych to świetny pomysł i czuje, że wtopię parę złotych. Mam nadzieję, że kolejne dodatki rozbudują rozgrywkę, bo to co jest na długo nie starczy. Praktycznie brak manipulacji deckiem, graveyardem, ręką, maną.

No o to sie glownie rozchodzi ze tam nie ma w sumie nic glebszego... glownie dlatego gra sie w to dosyc przyjemnie, odpalasz, grasz kilka dueli, lekka rozkmina jest mimo wszystko przy graniu tyle ze nijak sie ma to do kombinowania w innych karciankach, no i jakos nie wydaje mi sie by chcieli cos zmieniac w przyszlosci i rozbudowac mechanike. Brak balansu to po prostu brak balansu = niektore karty sa przejebanie mocne, to ze w arenie skladasz deck z randoma tego nie zmieni.

Cytuj:
Wiadomo kiedy to wyjdzie (premiera)? A Hex (chyba dużo fajniejszy) wiadomo kiedy coś wyjdzie?
IW nie znam, lepsze od HS/DoC (w DoCa grałem i raczej kupa była, nie podobało mi się)?

IW jest... inne, jest kilka fajnych rzeczy, podoba mi sie podejscie devsow i na dniach wyjdzie spory patch dodajacy m.in. pierwszy typ draftu do gry ktory powinien Ci sie spodobac bo dziala na tej samej zasadzie co areny w HS, pozniej ma dojsc klasyczny draft z boosterow no i pewnie sealed draft. Co do premier HS/Hexa/IW to oficjalnie chyba nikt nic nie mowil jeszcze.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 15:06 
Cytuj  
Brak balansu hmmm w sensie, że pojedyncze karty, coś jak black lotus? Czy np że każdy gra Shamanem?
Pojedyncze karty łatwo skontrować lub samemu zastosować, gorzej jak są jakieś combo decki nie do powstrzymania, ale to chyba nie w tej grze.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 15:37 
Cytuj  
Brak balansu dotyczy zarowno klas (mage, priest), samych kart (mind control i parenascie innych) jak i niektorych kombinacji (hunter OTK combo). Generalnie Blizzard nigdy nie grzeszyl skillem przy balansowaniu swoich gier, ale to co odjebali w HS to jest ich dzielem zycia w tym temacie, lol...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 16:31 
Cytuj  
ok, dzięki, mind control overpowered XD
sorry, ale nie masz pojęcia o czym mówisz
bez urazy :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 16:36 
Cytuj  
IKS DE says it all.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 16:42 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
ok, dzięki, mind control overpowered XD
sorry, ale nie masz pojęcia o czym mówisz
bez urazy :)


Nie no, oczywiscie, ze nie jest OP, lol. W Blizzie musza pracowac ludki z podobnym do ciebie pojeciem co jest OP :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 16:46 
Cytuj  
Jakby to oni wymyślili LOL
http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/ ... eid=238572

Podstawowwa mechanika w karciance wyznaczającej kanon.
Hejt na blizz zatruwa umysły!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 16:59 
Cytuj  
No i? Karty funckjonuja w kontekscie danej gry, a w kontekscie HS Mind Control jest OP w chuj. Jak to jest w MTG nie wiem, bo nie gralem duzo w Magica, ale to i tak nie ma zadnego znaczenia bo rozmawiamy o HS.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 17:01 
Cytuj  
:lol: :lol:

http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/ ... seid=45279
http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/ ... eid=191380
http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/ ... eid=204977


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 17:02 
Cytuj  
lawl weź nie porównuj mtg do hs bo ja pierdolę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 17:06 
Cytuj  
Dobra, co jest OP w tej karcie?
To, że robi wymianę 1 za 2-3 karty? To jest cały sens tej gry. Jeśli by zabrali takie karty (uczynili niegrywalnymi) to zostaje pykanie się 1 za 1 i wygrywa ten kto zacznie pierwszy (no prawie)
Chyba nie o taki "balans" Ci chodzi :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 19:09 
Cytuj  
Jak juz podajesz odpowiednik z Magica to wez tez pod uwage ze MTG ma inna mechanike i podczas tury przeciwnika nie jestes tylko biernym obserwatorem ale majac odpowiednie karty mozesz kontrowac lub usuwac takie efekty pozniej czego juz w HS nie ma.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2013, 12:05 
Cytuj  
Ravushimo pleciesz androny. Grałeś jakieś turnieje? Złożyłeś/wytrenowałeś choć jedną działającą talię? Były w niej counterspelle albo disenchanty jako odpowiedź na zabójcze mind controle?
W 95% decków czegoś takiego się nie stosuje, masz inne karty do kontroli stołu.

http://www.reddit.com/r/hearthstone/com ... _list_and/
Ten kretyn nie gra priestem z OP mind controlem SZOK I NIEDOWIERZANIE jak mógł wygrać turniej XD


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2013, 12:26 
Cytuj  
Jaka gadka o szambiarskim "Hearthstone". Przyłączyłbym się, ale szkoda mi już czasu na pisanie o tej prostackiej i śmiesznej gierce.


Tutaj jakaś ciekawie zapowiadająca się karcianka "Hands of Fate":
http://www.kickstarter.com/projects/def ... es-to-life


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2013, 13:13 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Jaka gadka o szambiarskim "Hearthstone". Przyłączyłbym się, ale szkoda mi już czasu na pisanie o tej prostackiej i śmiesznej gierce.


Dokladnie :) Niech Buffchef niech sobie napiera w te zlozona i zbalansowana karcianke, hf stary :) Pograsz dluzej Buffchef to moze zauwazysz jak plaska i zjebana jest to gra. No ale nawet najwieksze gowno znajdzie swoich fanow :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2013, 14:15 
Cytuj  
Kurwa, pokazać zjebom, że się chuja znają to zaczną wjeżdzać personalnie.
l2p tyle mam wam do powiedzenia


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.