mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2017, 10:52 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Tu jest non stop zerg! Już w większości chamy nie wbijają w robioną nodkę którą aktualnie kopię, ale szarańcza, szarańcza wszędzie.


Po ostatnich zmianach jak się gra ostrożnie to ogólnie ciężko zginąć farmiąc na blackzonie/redzonie. Pewnie jeszcze to "naprawią" jakoś, ale ja narazie "exploituje" ile wlezie - jakieś 350k silvera na godzinę solofarmy. :D

Ogólnie genialne mmo, kupa rzeczy do robienia, fajny combat, fajna możliwość kombinowania z buildami. Można gankować, jest open pvp, jest też bardziej fair instancjonowane pvp. Mniej hardcore'owe, niż np. Darkfall i w sumie mi to bardzo pasuje - nie będzie takich problemów z populacją w związku z tym. Chociaż liczba płaczów na forum jest przeogromna, mam tylko nadzieję, że devsi to zignorują i nie zniszczą gry.

Nie nołlajfiłem tak od niepamiętnych czasów. Największy minus jak narazie to serwery.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2017, 11:30 
Cytuj  
Jak gankerzy ogarną technikę, to dadzą radę. O nerfie płaczą głównie ludki, dla których fajne pvp to zerg vs. gościu z kilofem. Z drugiej strony niektórym się nie chce, bo co to z takiego kopacza w t4 wypadnie? Mam nadzieję, że stopniowo niebieskie i żółte sie mocno zluzują.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2017, 22:13 
Cytuj  
Da radę jakoś w miarę szybko wbić poziom gatheringu czy muszę mozolnie dłubać nody: 2856 ---> 30 000?
Już kurwica mnie trafia, bo jak debil biegam od skały do skały, a tu jakieś śmieszne ilości expa wpadają.
Na czerwonych zonach nie ma co zbierać, bo nie mam wymaganego poziomu, ale żeby go wbić, to muszę dłubać te skałki? Po huk są LP skoro nie moge ich wydać? Odblokowują się przy 90% osiągnięcia skilla czy jak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2017, 22:19 
Cytuj  
odblokowuja sie przy 30% ale to i tak masakra w releasie.
w becie bylo zdecydowanie latwiej.
gdzies w necie jest info jak optymalnie zbierac do levelowania.
niestety trzeba sie pomeczyc i jesli chodzi o czas, to majac tools t3 najlepiej zbierac resources t3, a nie t4.
'zbieractwo' robi sie w miare szybko, natomiast skinning to dopiero masakra.
zeby wbic gathering dobrze jest przeniesc sie np. do bridgewatch, kupic oxa t4 i skoczyc 3-4 zony od miasta (zalezy co zbierasz) i po prostu posiedziec tam pare godzin.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2017, 23:20 
Cytuj  
Zrobię tak jak mówisz. Idę pogrindować.
Dziękuję za wskazówki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2017, 23:30 
Cytuj  
T4 ore/wood/stone wbijalem w Haldon Tor bodajze.
tam bylo najmniej ludzi, a resources naprawde duzo.
bridgewatch to tez niezly rynek zbytu, chociaz ceny dosc niskie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.