mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 18:25 
Cytuj  
U mnie ma 35, ale nie ściągałem nowego, więc może być trochę śmiecia z poprzednich wersji.
Ostatnio patcher mi się zwieszał, zrobiłem repair, dociągnęło 2 giga, teraz wszystko działa bez problemów.
A, jeszcze skasowałem pliki dzielone (local/appdata/funcom/tsw).


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:14 
Cytuj  
http://www.thesecretworld.com/news/beta_weekend_4_the_battle_begins
Klucze dla każdego, test PvP.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 20:22 
Cytuj  
kluczyk na ten beta weekend:

9N775ZSK9CT2XXNMMNQK

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 21:05 
Cytuj  
i ode mnie kluczyk: Z44UKLXXFRUFLHKACMLN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 21:16 
Cytuj  
QNSBBDYHXYFP2YQ6BJZW

2XR7SQWUJNXTSM2DAJ78

9EUY325XLUNUNL3D4DCZ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 11:03 
Cytuj  
cytat z forum: "Yay! We can bind mouse buttons in this build, thank you!". Az sie wierzyc nie chce...

I do tego dodge:
"We tried to cover the full range of options on this one.

Dodge can be bound to a key (default shift)
Dodge can be done by doubletapping strafe.
Double tapping can be disabled for those who hate it."


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 16:03 
Cytuj  
o ktorej sie zaczyna ten beta weekend?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 16:20 
Cytuj  
za 40 minut


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 17:07 
Cytuj  
Zdjęli NDA z CB, jest od metra filmików i streamów z pvp.
W grze jest mail, bank i AH. Mail jest w dowolnym miejscu, bank i AH w Londynie.
Działa vanity shop, ceny za element ubrania 1€-2€, ale bywa i drożej.
Poza tym peciki, tytuly. Najbardziej kontrowersyjne są sloty w gear menagment (takie cuś, gdzie zapisuje się gotowe zestawy gearu i abi). W grze jest 5, za następne trzeba płacić. IMO 5 to wystarczająca ilość.
Jestem pod sporym wrażeniem płynności massPvP - wczoraj zrobili stress test, 300 luda na WZ, bez laga. Za to sprzętowo to trochę nie wyrabiałem, brakuje opcji do całkowitego wyłączenia efektów. Nie ma co się oszukiwać, procek sprzed 3 lat masówki nie uciągnie. Niby nie trzeba zergować, bo jest sporo taktycznych punktów do zrobienia przez party, ale wiadomo jak to jest.
Pograłem kilka dungeonów i są ciekawie zrobione - praktycznie nie ma trashu, starcia polegają na znalezieniu właściwego sposobu na minibossa i jest różnie - czasem trzeba się cały czas ruszać, kiedy indziej stać w miejscu, bić, nie bić, skakać, uciekać... ogólnie całkiem fajnie i dynamicznie. Bardzo duże znaczenie ma obserwacja otoczenia. Co jakiś czas są czekpointy z opcją naprawy sprzętu i streamem z podglądem jak sobie radzą towarzysze, którzy jeszcze nie padli. Starcia zazwyczaj nie są zbyt uzależnione od roli, jak tank padnie, to da się wywinąć od wipe, ale latwe to nie jest. Heal jest niezbędny.
candidoser napisał(a):
cytat z forum: "Yay! We can bind mouse buttons in this build, thank you!". Az sie wierzyc nie chce...

I do tego dodge:
"We tried to cover the full range of options on this one.

Dodge can be bound to a key (default shift)
Dodge can be done by doubletapping strafe.
Double tapping can be disabled for those who hate it."

To trochę zabawne, bo przyciski myszy można było bindować od dawna, jeśli ktoś korzystał z myszy gamingowej i oprogramowania do niej. Natomiast MB3 czy 4(jako mb3 czy 4) był faktycznie przypisany na sztywno chyba pod autorun. JA dodatkowe przyciski mam przypisane pod litery i problemów nie miałem.
Mówiąc szczerze, to większość zarzutów które pojawiają się na forach, jest nieco wydumanych, takie flekowanie garbatego, że dzieci ma proste.
Dodge zasadniczo działa, ale nie jestem pewien czy faktycznie pozwala uniknąć ataku, czy tylko daje speeda. W każdym razie ma maly cooldown widoczny na ekranie. Z dodge jest taki dowcip, że większość mobów stanie w miejscu nagradza waleniem mocniejszymi bombami, więc tak czy siak postać jest cały czas w ruchu.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 17:14 
Cytuj  
Lol, a ja mam authentication failure. Co za dziadostwo.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 17:18 
Cytuj  
Poczekaj trochę, jak się dużo ludzi loguje (a loguje się dużo) to serwer auth im zdycha.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 18:38 
Cytuj  
jakos od pierwszych chwil mnie odrzuca... wiecej cut scenek niz gry.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 18:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
jakos od pierwszych chwil mnie odrzuca... wiecej cut scenek niz gry.

To pierwsza beta? Jeśli tak, to daj szansę pokojowi :) Cutscenek jest sporo, ale to monologi dla klimatu - esc i lecisz (A Ragnar trochę umiera ;))Musisz zrobić parę misji zanim będziesz miał dostęp do PvP, nie wiem czy na open becie jest Doktor Manhatan, który daje full gear i AP, ale jeśli jest to jest w Agharcie.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 19:01 
Cytuj  
Etam, moze gra zla nie bedzie. Ale takiego combatu raczej nie zniose. AoC wydaje mi sie ciekawszy. Po prostu nie dla mnie i tyle.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 19:09 
Cytuj  
A co ci w tym kombacie nie pasuje?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 19:18 
Cytuj  
Isengrim mozesz na szybko napisac podstawy?

1. szukaja ludzi na jakies instancje Polaris itp. Jak wiedziec czy sie nadaje?

2. czy SP/AP mozna resetowac?

3. ogolem co warto wiedziec na poczatek jak sobie grywam, jako ze mechaniki sa tutaj dosc niestandardowe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 19:20 
Cytuj  
tab+ kliknij w action bara. Dawno mi sie to znudzilo. Standard, ktory mi sie nie podoba. Nie dla mnie i tyle.


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 cze 2012, 19:26 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 19:23 
Cytuj  
Zablokowali active dodge, no kurde jedyny powod dla ktorego chcialem obadac ta bete.
Oni te animacje w ogole poprawili? Moze cos tam lepiej minimalnie wyglada, ale dalej jest kiepsko.
A bindy myszy to kwestia mojej wygody.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 19:47 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Isengrim mozesz na szybko napisac podstawy?

1. szukaja ludzi na jakies instancje Polaris itp. Jak wiedziec czy sie nadaje?

2. czy SP/AP mozna resetowac?

3. ogolem co warto wiedziec na poczatek jak sobie grywam, jako ze mechaniki sa tutaj dosc niestandardowe.

ad1/ gear rank (Quality level talismanów i broni)~ 2, Hell dungeon ~4
ad2/ Nie, ale w sali treningowej (w siedzibie frakcji jest) możesz resetować tam włożone punkty (po wyjściu z sali są na stałe)
ad3/ Początek jest bez większych różnic niż inne mmo, jak moby castują spella i widzisz biały okrąg na ziemi, to uciekaj z niego. Zasadniczo - nie stój w miejscu podczas walki, bo moby wtedy mocniej biją.
W PvP jak wybierasz strój (tank,healer,dps) to dostajesz bufka ktory o 5% wzmacnia wybraną rolę i o 4% osłabia pozostałe (upraszczając)
Czytaj zwrotki questów po wykonanej misji.
Inwestuj w jedną szkołę z 9 dostępnych 9wcześniej wklejałem co kto ma, ale na tym etapie nie ma złego wyboru)
Potiony przerabiaj na matsy i z matsów zrób item potrzebny tobie.
Uważnie obserwuj świat gry (wtedy na luzie zrobisz niektóre misje z laptopem - śledcze)

QL = oznaczenie na gearze (talismany i broń), standardowo wyciąga się średnią, head i broń jest nieco ważniejsza niż reszta.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 19:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tab+ kliknij w action bara. Dawno mi sie to znudzilo. Standard, ktory mi sie nie podoba. Nie dla mnie i tyle.

Pograj dalej. Pamietaj że Kingsmouth to przedszkle, w Savage Coast dostajesz już moby których atakow trzeba unikać szybko.

Natomiast osobna sprawa to sama gra i "świat przedstawiony". Rozumiem że może się nie podobać.
Ale, jeśli szukasz gry nie dla małp, to zrób questa na lotnisku dla Hilla, a potem będziesz mógł złapać "There is something about Ellis Hill". Jeśli po tym nie spodoba ci się TSW, to znaczy że nie jest dla ciebie.
Tylko czytaj teksty które dostajesz na smartfona :)


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.