mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 17:30 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
wall of text

zdajesz sobie sprawie ze nikt tego nie przeczyta ? ;p

ja przeczytałem :]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 18:54 
Cytuj  
Ja też. I po to jest forum, żeby czasem wpaść w słowotok.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 21:29 
Cytuj  
Również przeczytałem ale żeby napisał tam coś odkrywczego....


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 23:15 
Cytuj  
Pewnie, wszystko wiadomo. A potem wychodzi gierka 9/10 i szał tropików :D
TSW kontynuuje dobrą tradycję RIFTa - zobacz sam i oceń sam. Kasa idzie w rozwój gry, a nie reklamę gry. I o to chodzi.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 23:20 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Pewnie, wszystko wiadomo. A potem wychodzi gierka 9/10 i szał tropików :D


Dokładnie, nawet na tym forum czasami zdarza się, że ktoś zarzuci oceną jakiegoś ign'a czy innego gamespota dla gry, która jeszcze nie wyszła.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 05:40 
Cytuj  
A ja się cieszę, że skończył ten darmowy weekend :lol: Gracze z WoWa wrócili do WoWa, ci co grali przedłużyli abonament (co niektórzy kupili life 8) Dziś, jak co wtorek, maintenance (zapowiedziany 3 godzinny i z reguły taki jest a nie jak w Tera z 3h robi się 10h), co tego mały patch jak co tydzień (a nie jak SWTOR trzeba było czekać lata świetlne na cokolwiek). I jest gites :lol: A za parę tygodni GW2, będę grał na przemian, dla mnie jak ta lala :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 08:29 
Cytuj  
jak na chwilę obecną odpuszczam sobie TSW, klimat super, questy fajne, ale combat jest strasznie słaby i monotonny :/

jeżeli end game będzie fajny (głównie chodzi mi o rajdy) to wtedy kupię


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 10:37 
Cytuj  
Combat nie jest taki zly. Mobasy maja rozne ataki, trzeba cos tam biegac i unikac atakow. Troche zbyt dlugo sie klepie jednego zawodnika i moze przez to walka wydaje sie monotonna. Budowanie decka tez niezle zrobione. Mozna sobie tweakowac do woli. Wybralem poki co necromancera. Zobaczymy jak bedzie dalej. Generalnie gra jest solidna. Bez ekscesow ale solidna (cos jak Rift) ...

Pytanko: Czytałem gdzies, ze mozna po wyjsciu z Kingsmouth zakupic szybko calkiem dobra bron. Ktos moze wie gdzie to jest? Znalazlem sprzedawce z Council of Venice na polnocnym-zachodzie mapy z bronia QL5. To to miejsce? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 11:02 
Cytuj  
jesli chodzi o trailer park w blue mountain i bron za 50 tokenow to tak

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 11:59 
Cytuj  
W Savage coast tez masz bron na q5 za 40 tokenow. W Blue masz na Q6 za 50


_________________
Turbot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:16 
Cytuj  
Pisalem o Savage Coast ale dzieki za tipa z Blue Mountain. Skocze tam dzisiaj sprawdzic ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2012, 13:04 
Cytuj  
no i jest, 3-dniowe triale dla każdego + kolejne 2 dni jeżeli zrobi się 30 misji

http://www.thesecretworld.com/news/sign ... _day_trial


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2012, 13:40 
Cytuj  
2 dni i 1200 bonus pointów.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.


Posty: 14
Dołączył(a): 5.05.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2012, 14:19 
Cytuj  
http://www.thesecretworld.com/news/the_secret_world_issue_2_august_2012_digging_deeper

nowa zawartosc

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 14:58 
Cytuj  
dwa nightmary które będą zbugowane i pewnie nie da się ich ukończyć + kilka misji, czy oni zdają sobie świadomość ze to jest nic ? gdzie obiecana instancja raid`owa.
jeśli tak dalej pójdzie to GW2 odbierze im na pewno dużo osób.

Najlepsze motyw jaki się spotkałem, to nie działający od premiery Gear Menagment, dopiero ktoś napisał moda do gry który to naprawił, to samo było z AH, itemy z niego można było kupować tylko przy użyciu moda.
WTF, czy oni sobie jaja robią z ludzi którzy płacą za grę ? myślałem że Failcom ogarnął się po Conanie,

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 15:30 
Cytuj  
Kruzer napisał(a):
myślałem że Failcom ogarnął się po Conanie,


Pewnie ze sie ogarnal ... Kroi frajerow na gruba kase : gra + abonament + item shop

Ludzie placa i jest OK! $$$ na koncie rosna ... a to ze jeden z drugim ponarzeka ... kogo to obchodzi?


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 15:38 
Cytuj  
Kruzer napisał(a):
dwa nightmary które będą zbugowane i pewnie nie da się ich ukończyć + kilka misji, czy oni zdają sobie świadomość ze to jest nic ? gdzie obiecana instancja raid`owa.
jeśli tak dalej pójdzie to GW2 odbierze im na pewno dużo osób.

Najlepsze motyw jaki się spotkałem, to nie działający od premiery Gear Menagment, dopiero ktoś napisał moda do gry który to naprawił, to samo było z AH, itemy z niego można było kupować tylko przy użyciu moda.
WTF, czy oni sobie jaja robią z ludzi którzy płacą za grę ? myślałem że Failcom ogarnął się po Conanie,


Instancja w październiku, gear managmement działa od któregoś patcha, nikt nic nie musiał pisać. A co do AH. Może problem polega na tym, że AH było nieczynne i dlatego nie dało się kupować?

Compton napisał(a):
[Pewnie ze sie ogarnal ... Kroi frajerow na gruba kase : gra + abonament + item shop


A co w item shopie? Ubranka...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 17:15 
Cytuj  
na 1.1.1 na pewno gear menagment nie dzialał, nie zmieniał itemow na postaci (mod to zmienił i działa w pełni), AH można było przeglądać, ale nie można było kupić , przy użyciu moda dało sie kupować. podsumowując, moderzy mają większe pojęcie od failcomu, żal mi tylko tych co wydali niemałą kasę na wersje bez wersje live czy jak to tam się zwie. chyba dwa tygodnie im zajęło (tydzień napewno) żeby ostatni boss (hell fallen) w trakcie walki nie uciekał poza mapę, nie dało się go zabić, przynajmniej w legalny sposób. następny bag to czasem w ankh nie działa block, robiac tanka w młotkach dostawałem takie hity że healer nie był w stanie mnie utrzymać, potem sprawdziłem i na całej walce nie było ani jednego blocka na 3 minuty.
Ja na dzień dzisiejszy przeszedłem cały kontent, a nie grałem wyjątkowo Hardkorowo.

Nie piszę tego żeby kogoś zniechęcić, gra jest warta kupna i na pewno zapewni miesiąc dobrej zabawy, a czy więcej to zależy tylko od failcomu, puki co miesiąc to max.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 17:30 
Cytuj  
Kruzer napisał(a):
na 1.1.1 na pewno gear menagment nie dzialał, nie zmieniał itemow na postaci (mod to zmienił i działa w pełni), AH można było przeglądać, ale nie można było kupić , przy użyciu moda dało sie kupować. podsumowując, moderzy mają większe pojęcie od failcomu, żal mi tylko tych co wydali niemałą kasę na wersje bez wersje live czy jak to tam się zwie. chyba dwa tygodnie im zajęło (tydzień napewno) żeby ostatni boss (hell fallen) w trakcie walki nie uciekał poza mapę, nie dało się go zabić, przynajmniej w legalny sposób. następny bag to czasem w ankh nie działa block, robiac tanka w młotkach dostawałem takie hity że healer nie był w stanie mnie utrzymać, potem sprawdziłem i na całej walce nie było ani jednego blocka na 3 minuty.
Ja na dzień dzisiejszy przeszedłem cały kontent, a nie grałem wyjątkowo Hardkorowo.

Nie piszę tego żeby kogoś zniechęcić, gra jest warta kupna i na pewno zapewni miesiąc dobrej zabawy, a czy więcej to zależy tylko od failcomu, puki co miesiąc to max.


Ja wydałem na live i jak na razie nie żałuję ani grosza (tym bardziej, że już ok. 60 zł się zwróciło :lol: . Ja mam jakieś 13 dni played (czyli bardzo dużo) i jestem dopiero w Egipcie. Wszystko zależy od tego jak się gra i z kim się gra :) (należę do świetnej polskiej cabal). Zgadza się, są błędy, ale i tak jest dobrze w porównaniu z innymi mmo w miesiąc po premierze. I cieszę się, że gear management został naprawiony w późniejszym czasie, były ważniejsze błędy do naprawy.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 17:52 
Cytuj  
http://www.amazon.com/Electronic-Arts-4 ... 007VTVKG6/

24.99$

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.