mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2019, 14:43 
Cytuj  
Ciekawe czy mi tośka wykasowali już czy nie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2019, 16:03 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Ciekawe czy mi tośka wykasowali już czy nie.


boga by skasowali??

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2019, 19:57 
Cytuj  
Postać, choć raz spremowana na miesiąc pozostaje na zawsze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2020, 20:12 
Cytuj  
Ooo będzie widok TPP, może wreszcie coś pogram :).
Jakoś tak lubię w grach widzieć swoją postać i ewentualnie mieć możliwość zmiany ustawień.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2020, 14:59 
Cytuj  
No jest to jakiś gadżet, chociaż na sam przebieg rozgrywki zbytnio pewnie nie wpłynie.

Przed wyjściem wersji Steam mają też wypuścić nowe UI, które ma być bardziej przejrzyste i z wszystkimi elementami w pełni skalowalnymi (co było problemem jak ktoś odpalał grę na 4K, super widoki ale mikroskopijne okienka).

W najbliższym patchu też mają ostatecznie pozbyć się bogów stworzonych przez graczy, pozostanie tylko defaultowa czwórka. Wszyscy kapłani dostaną darmową konwersję na inne bóstwo bez utraty faith etc.

Otworzą też znowu granice na Epic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2020, 16:21 
Cytuj  
Największy problem to odzyskanie hasła póki co :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2020, 11:45 
Cytuj  
U nich często rejestracja i rzeczy typu odzyskiwanie trwają do około doby.
Nie wiem czy taka specyfika serwera czy po prostu ktoś musi to manualnie zatwierdzić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 17:12 
Cytuj  
Jest 3rd person view i loyality rewards (punkty są naliczane także za przeszłe miesiące/lata premium, ale max do 50000).

Zlikwidowano player gods więc każdy priest, który miał inne bóstwo niż podstawowe został zamieniony na jedno z podstawowych. Jak komuś nie odpowiada to ma darmowy convert i transfer faith na wybrane bóstwo (działa tylko do 1 maja).

Od 1 marca będzie zakazane RMT, więc jak ktoś chce kupić sprzedać konto czy itemy za realną kasę to lepiej teraz, bo potem będą już za to bany.
Jako rekompensata za likwidację RMT wprowadzono niższe koszty premium i wspomniane loyality rewards.


Ostatnio edytowano 2 lut 2020, 17:17 przez Damien, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 17:17 
Cytuj  
Tłumaczyli może dlaczego likwidują RMT ?
Przecież to było unikalne.

A to loyality reward na coś się przydaje ?

Tosiek siedzi na epic i zastanawiam sie co dalej będą robić, gdzie warto by zacząć tą postacią grę teraz ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 17:23 
Cytuj  
RMT:
https://forum.wurmonline.com/index.php? ... eductions/

Loyality rewards:
https://forum.wurmonline.com/index.php? ... /#comments

Nadal będzie można sprzedawać usługi i itemy za in-game silver, więc pod tym kątem nic się nie zmieni.
Dodatkowo, silver kupowany ze sklepu będzie po przeliczniku 1 euro / 1 silver, czyli tak jak przeważnie gracze sprzedawali.

Cytuj:
Tosiek siedzi na epic i zastanawiam sie co dalej będą robić, gdzie warto by zacząć tą postacią grę teraz ?


Z tą postacią to możesz iść co najwyżej na freedom. Na Epic się niewiele dzieje. Jak przejdziesz na freedom, to skopiuje twoje skille i obniży o około 10%, więc ta postać tam nadal będzie dobra. Jedynie chyba faith i tomy się nie przenoszą. No i oczywiście itemy.

Niedługo kończą nowe UI, a po tym otwierają nowy serwer PVE na Steam, ale bez możliwości przeniesienia swojej postaci.
Potem na Steam ma być drugi serwer, tym razem PVP.


Ostatnio edytowano 2 lut 2020, 17:26 przez Damien, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 17:24 
Cytuj  
Jak Steam nie okaże się sukcesem, to MOŻE, ale to może zmergują nasze serwery ze Steam, albo chociaż pozwolą przenieść tam postaci. Na razie ciężko coś konkretnie powiedzieć.

EDIT: Nie jestem pewien, czy aby do sprawdzenia aktualnych punktów loyality nie jest potrzebne premium. No ale teraz można mieć za 5s premium na 15 dni (kupowane na tokenie).
Loyality points też się sprawdza na tokenie.

EDIT2:
RMT likwidują bo Steam to na nich wymusza.


Ostatnio edytowano 2 lut 2020, 17:30 przez Damien, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 17:30 
Cytuj  
Masz może jakąś aktualną mapę bo gdzies bym może sobie zrobił jakąś chatkę.
Czy freedom to ten stary gdzie część jest pvp czy coś nowego zrobili albo wywalili całkiem pvp teren ?
Epic olali jak jeszcze graliśmy i nic z tym nie zrobili.

Nowe UI, może poczekam żeby juz zacząć z tym.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 17:33 
Cytuj  
Oficjalne map dumps Desertion:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... 3lVQ0ZmM2c

Tutaj wszystkie serwery:
https://www.wurmpedia.com/index.php/Ast ... #Desertion

Freedom to Chaos (jedna duża mapa pvp) + masa serwerów PVE.

Warto by przekazać nieaktywnym graczom o tych terminach:
1 marca koniec RMT
1 maja koniec darmowego convert bóstwa i faith

EDIT:
Chaos leży i kwiczy, chyba jeszcze mniej graczy niż na Epic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 18:45 
Cytuj  
A ty gdzie siedzisz ?
Musze gdzieś przenieść postać, znajdę sobie jakąś ładną wysepkę i wybuduje samotnie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 19:03 
Cytuj  
Ja ciągle na Desertion, tam gdzie są te ogromne iglice skalne. Z Glittershore wyruszasz północną brama i masz drogę slate/marble. Jak miniesz deeda Gamurina i przejdziesz przez mostek to za nim droga skręca w prawo, na Central Steppe (masz drogowskaz). Stamtąd już tylko ciągle drogą na wschód prosto do mojego deeda.

Mam wolne domki więc jak chcesz tymczasowe lokum to nie ma problemu. Mam gear, konie, narzędzia, wszystko co potrzebne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 19:08 
Cytuj  
A to ja wiem gdzie siedziałeś, myślałem że się wyniosłeś gdzieś.
Jakbym coś robił to chyba nie na epic bo pustka, może xanadu bo widzę na mapie że regiony aktywne dość.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 19:18 
Cytuj  
I tak możesz wpaść, to cię wwiozę na samą górę, już tam wszystko pokończyłem. Ostatnio to byleś ponad dwa razy niżej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 23:14 
Cytuj  
hehe...

Myślisz o tym na steam żeby grać ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2020, 23:58 
Cytuj  
Raczej nie, nawet jak wypuszczą serwer pvp. Nie uśmiecha mi się wbijanie skili od zera.
Może ewentualnie pobiegam by zobaczyć mapę.

Qaay wspomniał że będzie grać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2020, 11:41 
Cytuj  
Najnowsze map dumps istniejacych serwerow:

https://drive.google.com/drive/folders/ ... 2VadWxtSWs

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.