mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 23:38 
Cytuj  
Ściągnąłem to z nudów jakieś 2tyg temu i wsiąkłem. Gierka bardzo zacna, jak ktoś lubi hns to powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Gł podoba mi się prędkość i ruchliwość postaci, cuda można robić - śruby, piruety, fikołki, wślizgi, bieganie po ścianach i walenie z karabinków albo axa - fun.

Poza tym gra bardzo dobrze chodzi, wszystko na max stabilne 60fps a graficznie też całkiem dobrze. Fajnie, że jest trochę krwi i można ciąć wrogów na kawałeczki, a sama gra nie wygląda jak kolejne zjebane fantasy dla 8 latków. Chociaż mam trochę obawy, że z czasem zaczną wrzucać gówniane skiny wróżek i skrzydełka motyli do gry. Jakoś z tym kojarzą mi się gierki f2p.

Całkiem fajny rozwój "postaci" poprzez mody, dużo klas - jest co robić. Platyna trochę droga, bez zniżki nie podchodzić - z okazji świąt oni dają jakieś zniżki dla wszystkich, czy to tylko można dostać jako nagrodę za logowanie? Bo kurde kupiłbym platynę ale nie w tych cenach.

Kolejne pyt: czy drop/exp w grze solo różni się od gry w grupie? Szukałem info na ten temat ale nigdzie nie znalazłem.

No i teraz trzeba jakiś klan znaleźć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 23:53 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
No i teraz trzeba jakiś klan znaleźć.


Jak znajdziesz jakiś sensowny i lajtowy to daj info ;)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 00:00 
Cytuj  
Jako daily login reward mozna dostac -75% na zakup platyny. Skinow wrozek raczej nie doloza. Gra ma już swoj wiek i urzymuje styl. Devsi duzo dodaja za free. Zdobycie niektorych warframow czy broni moze wydawac sie trudne na poczatku ale jak juz opanuje sie gre to jest latwiej. Misje robcie w grupie. W wiekszosci przypadkow wystarczy jeden ogarniety random. Rajdy to zupelnie inna para kaloszy. PvP w postaci arenek tez jest ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 00:29 
Cytuj  
Nie no gram sobie z randomami misje, ale czasem lubię pograć sam tylko właśnie nie wiem czy wtedy nie jestem w plecy z dropem/xp. Jest identyczna szansa czy są różnice? Bo np mam dziwne wrażenie, że jak gram sam to jest mniej mobów, ale to może mi się tylko wydawać.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 00:34 
Cytuj  
Tak na szybko z reddita: https://www.reddit.com/r/Warframe/comme ... p_in_solo/ ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 00:36 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Nie no gram sobie z randomami misje, ale czasem lubię pograć sam tylko właśnie nie wiem czy wtedy nie jestem w plecy z dropem/xp. Jest identyczna szansa czy są różnice? Bo np mam dziwne wrażenie, że jak gram sam to jest mniej mobów, ale to może mi się tylko wydawać.


Jak grasz solo to dropu jest o wiele mniej. Przynajmniej ja tak zauważyłem (albo miałem takie "szczęście"). Nie wiem jak teraz (bo zmienili system rewardów za logowanie), ale kiedyś te 75% rabaty na platynę trafiało mi z 3-4 razy w miechu. Teraz to nie wiem, co z tą platyną robić :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 00:40 
Cytuj  
Templair napisał(a):


Dzięki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 02:35 
Cytuj  
Tobi, mowiles ze z lukiem lubisz grac, nie wiem czy juz to masz, ale jak masz 20 platyny do zainwsestowania to kup od kogos Paris Prime (bardzo fajny luczek)

ja sam na swoich stealth WF buildach biegam z Dread (luk od Stalkera), albo wlasnie Paris Prime

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 05:16 
Cytuj  
PS. nie moge edytowac, ale wszedl patch 18.1

https://www.youtube.com/watch?v=sPkSgfenxfo4

duuzo zmian, nowy WF, nowa bron, pelno swiatecznych skinow (dosc tanie tbh)

rozwoj tej gry jest mega, w miesiac wydali 3 warframe - Wukong, Ivara, teraz Nezha, zmiany do Sorties, polecam powrot jak komus sie podoba, przy znizce 75% na platnium polecam zainwestowac kilkaset/tysiac platinum i za 300 spokojnie na trade chacie mozna juz skladac porzadnego WF prime, porzadne bronie i najlepsze mody

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 09:17 
Cytuj  
Kurdem może bym sobie pograł :D. Kiedyś mnie szybko znudziło (daaawno temu) ale widzę, że sporo się pozmieniało. Muszę tylko znaleźć odpowiedniego WF-a. Ktoś chętny ;]?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 12:30 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
rozwoj tej gry jest mega, w miesiac wydali 3 warframe - Wukong, Ivara, teraz Nezha, zmiany do Sorties, polecam powrot jak komus sie podoba, przy znizce 75% na platnium polecam zainwestowac kilkaset/tysiac platinum i za 300 spokojnie na trade chacie mozna juz skladac porzadnego WF prime, porzadne bronie i najlepsze mody


No ja z gry korzystam od czasów bety (wersja bodajże 7.0) - kiedyś to pisałem, napisze i teraz - Warframe to przykład jak support gry F2P powinien wyglądać :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 12:40 
Cytuj  
Archwingi to są fajne?:>

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 13:27 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Archwingi to są fajne?:>


Kurde, nie mogę sobie przypomnieć tytułu pewniej gry - latasz w kosmosie statkiem a ten statek potrafi zmieniać się w mecha. Jak znasz tytuł tej gry i gra Ci się podobała, to są fajne :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 15:26 
Cytuj  
Archwingi dodaja troche różnorodności, na poczatku wydają sie fajne, ale ja fanem nie jestem. Kolejne rzeczy, mody, bronie do farmy a skille takie Meh

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 15:58 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
tiomor napisał(a):
Archwingi to są fajne?:>


Kurde, nie mogę sobie przypomnieć tytułu pewniej gry - latasz w kosmosie statkiem a ten statek potrafi zmieniać się w mecha. Jak znasz tytuł tej gry i gra Ci się podobała, to są fajne :D


Coś takie na ps2/3? to chyba gralem :D

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 16:06 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
tiomor napisał(a):
Archwingi to są fajne?:>


Kurde, nie mogę sobie przypomnieć tytułu pewniej gry - latasz w kosmosie statkiem a ten statek potrafi zmieniać się w mecha. Jak znasz tytuł tej gry i gra Ci się podobała, to są fajne :D


Coś takie na ps2/3? to chyba gralem :D


Nie, na PC. No nie mogę za cholerę sobie przypomnieć :evil:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 21:12 
Cytuj  
Jak kupić Prime WFa? Kupiłbym sobie Volta ale w shopie go nie ma więc zakładam że muszę go kupić od innych graczy?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2015, 22:13 
Cytuj  
Kanał trade - szukasz kogoś kto sprzedaje, albo piszesz że chcesz kupić, on cię zaprasza do dojo i tam wymieniacie się przez terminal do handlu. Jak masz ver pl gry to zmień na ang żeby mieć chat po ang - tam ludzie handlują. Swoją drogą mogliby dać możliwość dołączania do ang czatów z pl wersji gry i odwrotnie. (chyba że jest taki myk i nie wiem jak to włączyć)

Mi się te archwingi nie podobają, jakieś takie drętwe.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 gru 2015, 02:25 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Jak kupić Prime WFa? Kupiłbym sobie Volta ale w shopie go nie ma więc zakładam że muszę go kupić od innych graczy?


Generalnie glowna zasada to nie kupowac zadnych WF ze sklepu, chyba ze zrobisz research i zdecydujesz ze nie dasz rady/nie chcesz grindowac i nie masz nic przeciwko przeplaceniem. Najlepiej sobie sprawdzic na wiki gdzie dany WF dropuje i zdecydowac.

W WF do wszystkiego mozna samemu dojsc za pomoca grindu/waluty w grze poza trzema rzeczami
- sloty na WF i bronie (to jest wazne im wiecej sie gra, trzeba dokupowywac slociki)
- kolorki na skille/wf
- skiny

Wszystkie WF Prime w sklepiku sa sprzedawane przez okreslony czas za olbrzymie ceny przy ich releasie + inne tam exclusive dochodza. Zdaje sie Trinity Prime ktory wyszedl niedawno kosztuje minim-um $60

Tak to jest to trade miedzy graczami oraz farma misji Void. - ja wlasnie buduje Trinity Prime, kupilem od graczy za 190 platinum


Aha i trzeba pamietac ze poza zmienionym wygladem i zmienionymi polarity przy modach + bardzo nieznacznym buffem wersja Prime to jest to samo co zwykla wersja ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2015, 08:19 
Cytuj  
Nieznacznym buffem? Volt ma 2x tyle energii (200 zamiast 100) i 100 tarczy zamiast 15 np.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.