mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 gru 2015, 11:01 
Cytuj  
Hmm ta energia moze faktycznie dawac jakies wieksze mozliwosci - 2x wiecej wiec mozna albo odpuscic moda na ilosc energii/efficiency i dac cos innego, albo po prostu umozliwi wiekszy spam
15 armor a 100 armor (armor, nie shield) nie ma wiekszego juz zna

No ale generalnie, Normalny WF -> Prime to upgrade oczywiscie, ale nie na tyle duzy zeby sie na nim konkretnie skupiac majac juz danego WF.
Przykladowo sam majac Embera, Rhino albo Frosta, kiedys na pewno pobawie sie w upgrade do ich wersji Prime, (przy okazji sprzedajac wersje non-prime, bo tylko sloty zajmuja wtedy), zawsze to tez exp do mastery, ale najpierw wole po prostu zlozyc cos innego.

Tak czy siak jak lubisz Volta i chcesz prime to jak najbardziej:
http://warframe.trade/en/?action=sell&p ... em_id=1149
80-160 p widze na ruskim marketplace ceny sa zazwyczaj nizsze niz na Trade channel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2015, 14:08 
Cytuj  
Niższe ceny niż na tej stronie widziałem wczoraj na trade channel. Aczkolwiek są mega duże widełki u sprzedawców np orthos prime widziałem 15p-50p, loki prime set 45-100p, rhino 50-120 itp Spędziłem tam może z 30min-1h łącznie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2015, 08:55 
Cytuj  
Dzieki temu ze nie ma AH ceny bardzo sie różnią. Wczoraj opchnalem Nezha helmet blueprint za 70p, teraz poluje na Frost Prime set za Max 150p

Btw wszystkim polecam jak ktoś chce szybko cos wylevelowac to polecam dojść do planety Ceres -> Draco i szukać grup. Sa pewne setupy i buildy które w 20 min cos wymaxuja. Wczoraj w taki sposób 4x forma na Soma Prime dałem, baaardzo silna broń dzieki temu sie zrobila

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2015, 23:05 
Cytuj  
Za 2 dni bedzie gotowy moj pierwszy warframe Rhino.
W jaka bron powinienem go wyposazyc, czy sa preferowane bronie na dany Warframe?
Mam tez w inkubatorze Kubrow, on czyms sie zywi, jak z nim postepowac?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 03:43 
Cytuj  
Nie ma "best in slot" broni dla warframe, jest kilka wyjatkow, np. ulti Excalibura korzysta z modow do melee, ale nadal nie jest zalezne od broni, ale generalnie kazdy biega z tym czym lubi walczyc :)

Z takich od gornych guide'ow polecam to: http://metadragon.de/warframe-weapons-guide/

zgodnie z mastery rank poleca bron do walki.

ja od siebie moge polecic Boltora i Some (a potem upgrade do Prime obu) z broni automatycznych, jak lubisz luki to Paris Prime i Dread choc do Rhino srednio luk pasuje, z wyrzutniami za duzo doswiadzenia jeszcze nie mam

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:47 
Cytuj  
Ja polecam drakgoon dla Rihno. Dla mnie dobre, bo strzelam lecac na zbliżenie i mele.

Za to nie ma pojęcia co wziąć jako mele, wziąłem jakiś dwuręczny topór, ale jest tak masakarycznie wolny w porównaniu do Orthosa na Excaliburze, że głowa mała.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:17 
Cytuj  
Ja melee glownie sie bawilem i caly early/mid game przegralem Dual Etherem - potem zlozylem Nikane, ale do czasu Dragon Nikany korzystalem z Dual Ether, a pozniej Dual Ichor.


Ciezkich melee nie lubie

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2015, 01:42 
Cytuj  
Calkiem sie wciagnalem i zabralem sie do maxowania wszystkich WF
tak wyglada moje foundry, hehe:
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2015, 17:37 
Cytuj  
Jak moge zwiekszyc predkosc poruszanie, mod odpowiedni jest do tego potrzebny, czy to przywilej prime?
I co to jest T1...T4 czesto widze na czacie jak ludzie sie tam wybieraja.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 gru 2015, 04:12 
Cytuj  
Kazdy WF ma swoj sprint speed, no i jest kilka modow ktore go zwiekszaja. Z najbardziej popularnych i najlatwiej dostepnych to chyba niebieski Rush. Reszta jest duzo rzadsza i drozsza + nie zwiekszaja tak samo Sprint Speedu jak Rush.


T1-T4 to sa misje w VOID, jak robisz jakies misje na normalnych planetach jest szansa ze wyjdzie Ci klucz do tych misji - http://warframe.wikia.com/wiki/Void_Keys
liczba oznacza tier, 1 najprostszy, 4 najtrudniejszy. Dobre miejsce do farmy expa prawde mowiac, najlepiej wlasnie misja Defense.

ludzie ktorzy H(ostuja) T1-T4 wykorzystuja swoj klucz, wiec przylaczajac sie do nich nie potrzebujesz/nie zuzywasz swojego klucza.

W Void misjach zbiera sie czesci Prime - zaleznie od misji szansa na drop jakiejs czesci, czegos. Do tego tylko w Void wypada Argon Crystal - rzadki resource


Ostatnio edytowano 29 gru 2015, 04:19 przez Arturnik, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2015, 04:17 
Cytuj  
dzieki

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2016, 09:25 
Cytuj  
No to w miesiac od powrotu udalo mi sie skompletowac i wymaxowac wszystkie Warframe prime i nieprime, poza jednym, ktory sie buduje - niestety Equinox wymaga wiecej czasu, no i jeszcze poza Excaliburem Prime ktory juz jest niedostepny.

caly czas staram sie robic cos nowego, pora za Archwingi sie wziac, ale nie moge sie doczekac kolejnych update.

Do tego jesli chodzi o trading jakis czas temu update dostala strona: https://warframe.market/ z ktorej korzystam czesto. Nawet jak nie chce sie kupowac bezposrednio, zawsze jest to wskazowka ile dany itemek w przyblizeniu moze kosztowac, bo na Trade kanale ceny sa zawsze specjalnie zawyzane lub zanizane.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2016, 07:55 
Cytuj  
Z nowosci:
- pierwszy rapier wyszedl kilka dni temu- https://www.youtube.com/watch?v=UOmgo7IOd0Q
- nowy event w poniedzialek
- w lutym nowy prime access - najprawdopodobnie Saryn Prime z dodatkami
- najprawdopodobniej major patch jak the second dream, jakos w srodku lutego

do tego nowy filmik TB: https://www.youtube.com/watch?v=LEQy0Nek3MA

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 03:38 
Cytuj  
upne jeszcze raz przed wiekszym updatem jaki wydadza -

zostaly 2 dni do zrobienia eventu, warto nie tylko dla samych nagrod (sigil, skin, bron, orokin reactor i catalyst), ale dla nowych modow ktore dropia z Acolyte'ow.

w tym miesiacu jakis major content patch wejdzie, pewnie kontynuujacy story + jakis nowy WF i do tego nowy Prime Access

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 12:05 
Cytuj  
Wczoraj wlaczylem i o dziwo biega sie calkiem przyjemnie. A pamietam, ze z rok temu odbilem sie od gry juz na poziomie tutoriala.
Zdziwilem sie, ze jest pvp. Nie gralem jeszcze, myslalem, ze to 100% pve gierka. Ludzie pykaja pvp? Dlugo trzeba czekac na mecz?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 16:59 
Cytuj  
kiedys w to gralem i to sporo ale pozniej nudne strasznie bylo a pvp praktycznie nie istnialo. jak teraz pvp wyglada?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 00:30 
Cytuj  
Jakiś polski klan godny polecenia?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 08:55 
Cytuj  
- PvP tam zmieniaja caly czas wiec podejrzewam ze ktos tam gra, ale 95% Warframe to PvE

- Na pewno polecam dojscie do klanu - choc klany licza na aktywnosc graczy bo jak jest cos dodawane do gry to czesto trzeba razem zbierac resources na odblokowanie itema. - duza czesc top broni jest wlasnie z Guild Halli.

https://forums.warframe.com/index.php?/ ... ekrutacja/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 13:00 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
- Na pewno polecam dojscie do klanu - choc klany licza na aktywnosc graczy bo jak jest cos dodawane do gry to czesto trzeba razem zbierac resources na odblokowanie itema. - duza czesc top broni jest wlasnie z Guild Halli.

https://forums.warframe.com/index.php?/ ... ekrutacja/


Przejrzałem forum rekrutacyjne i trochę tego jest. Jakieś opinie wyrobione na podstawie własnego doświadczenia? Którego unikać, którym warto się zainteresować?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 16:20 
Cytuj  
Jak szukasz klanu ktory cie wprowadzi do gry + ewentualnie pomoze to niestety nie wiem, dla mnie klan to Dojo (guild hall) i blueprinty.

jak masz jakies pytania, albo potrzebujesz pomocy in game to mow, generalnie atm moge zrobic jakies 99% misji solo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.