mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 21:07 
Cytuj  
Nowy retro mmorpg rogulike permadeath (coś jak realm of the mad god)
Obrazek
Cytuj:
“MMORPG With Up To 100 Player Battles: Survived By is a massively multiplayer online role-playing game played with up to 100 players. Dodge bullets, slaughter hordes of Chimera, and level up while crafting the best gear and weapons. Be careful though, once you die… it’s almost game over.
Permadeath Is Just The Beginning: Unlike traditional roguelikes, players regenerate health, survive longer, and don’t need to dodge everything to stay alive. But every time a player dies, they lose almost everything. They’re survived by a new descendant who carries a small part of their legacy with them.
Bullet Hell Ballistics: Players craft and wield increasing deadly weapons that can provide tactical options tailored to the character class they select. They’ll arm themselves with a combination of magic, steel, and special abilities to fend off enemies while artfully skirting their damaging spray.
Craft Weapons to Slay the Hordes: Players craft and wield powerful projectile weapons as they confront an array of Beasts (hostile and aggressive creatures), Infernals (fiery forces of indiscriminate destruction), Furies (invasive nightmares that corrupt anything they touch), Spirits (natural disasters made manifest), and more on their journey.
Fair Free-To-Play Model: Survived By is designed as a fair free-to-play game. Every item in the game can be earned for free without paying.

Zapisy do alphyhttp://www.survivedby.com
Filmik https://youtu.be/LqzM0UTE734

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 21:27 
Cytuj  
MMORPG

100 players



...ok


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 21:34 
Cytuj  
Jak mnie wkurwiają giereczki 8bit, w które grałem na ZX Spetrum.
XXI wiek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 22:09 
Cytuj  
a najczesciej kilka razy mniejszego.

Jezeli jest permadeath to tych 100 graczy moze byc ok. Zastanawiam sie czy nie sprobowac ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 22:21 
Cytuj  
Mnie bardziej niż 100ppl martwi, że takie gry to najczęściej szybkie klikadła i "rpg" to tam nie ma. A jeszcze f2p...
Grafika to akurat spoko, już patrzeć nie mogę na te wszystkie 3d które się w 3 lata starzeją i wyglądają słabo. W dodatku lagują przy kilkudziesięciu ludkach w okolicy. Dobre retro ma swój urok.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 05:38 
Cytuj  
Pepe napisał(a):
Styl graficzny jak kazdy inny, czesto wymagajacy duzo wiekszego nakladu pracy niz 3d.


Ta, 15 lat temu jak byly ograniczenia i brak oprogramowania.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 10:07 
Cytuj  
Pepe napisał(a):
"nie znam sie to sie wypowiem"


Akurat tu sie mylisz, nawet nie wiesz jak bardzo. Ale wszystko w swoim czasie :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 11:55 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Mnie bardziej niż 100ppl martwi, że takie gry to najczęściej szybkie klikadła i "rpg" to tam nie ma. A jeszcze f2p...
Grafika to akurat spoko, już patrzeć nie mogę na te wszystkie 3d które się w 3 lata starzeją i wyglądają słabo. W dodatku lagują przy kilkudziesięciu ludkach w okolicy. Dobre retro ma swój urok.



rpg to nawet w niewielu tradycyjnych mmorpg bylo, chyba, ze linie fabularna oparta na questach w stylu zabij 10 dzikow uzbac juz za rpg.
Grafika jak na 2d jest calkiem ok.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 12:16 
Cytuj  
No rpg w ubieranie laleczki, skile, dobieranie itemków. A w tych klikadłach jest jeden bis item, vendor z hp flaszką i tyle.
Zobaczymy co będzie, podobno firma od warframe'a w tym miesza, może i cuś fajnego wyjdzie.
Grafa spoko, trochę mi heros song przypominało ( a motyw z gnollem za domkiem chyba identyczny jak w którymś filmiku).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.