mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2020, 14:22 
Cytuj  
Przerzucam tutaj pisanie, bo w tych ukrytych działach postów nie widać.

Wciągnąlem się na maxa.

Gra jest maga zajebista jak ktoś lubi craft i farmę. Do tego fajnie pomyślane pvp z full loot w niektórych zonach.

Jak ktoś jeszcze nie grał to polecam wejście przez refferal: :)

https://albiononline.com/?ref=39MRMA5NYQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2020, 19:06 
Cytuj  
Albion ma już ponad 350 tys. aktywnych graczy!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2020, 15:07 
Cytuj  
Queen patch 5:

https://albiononline.com/en/news/patch-5-is-alive

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2020, 15:37 
Cytuj  
Trochę pykam i sporo w sumie nowości. Calkiem przyjemnie się gra, dungi calkiem spoko, ludzi dużo, dzieje się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2020, 16:51 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Trochę pykam i sporo w sumie nowości. Calkiem przyjemnie się gra, dungi calkiem spoko, ludzi dużo, dzieje się.


No ja gram sporo. Robię sobie przerwy w pracy kilka razy dziennie :)

Ostatnio kopię w red zone i emocje są bo gankerów sporo. Czasem się trafi 1v1 ale rzadko.

Generalnie to jestem typem craftera, ale lubie tez gathering i raz na jakis dungeon solo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2020, 17:13 
Cytuj  
Ludzie muwio, że zbierać lepiej na czarnych. Lepsze surowce i zazwyczaj mniej gankerów. Choć generalnie i tak zginiesz wcześniej czy później.
Ja sobie zbieram i dungi solo, kaaa jakaś wpada, a levelowanie szybko idzie. Kiedyś grałem łukiem, teraz halabarda jest królem dżungli. Rybki dla HP i całościowo tanio wychodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2020, 09:29 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ludzie muwio, że zbierać lepiej na czarnych. Lepsze surowce i zazwyczaj mniej gankerów. Choć generalnie i tak zginiesz wcześniej czy później.
Ja sobie zbieram i dungi solo, kaaa jakaś wpada, a levelowanie szybko idzie. Kiedyś grałem łukiem, teraz halabarda jest królem dżungli. Rybki dla HP i całościowo tanio wychodzi.


Ja gram nietypowo, bo rozwijam wszystkie profesja i wszystko mam T5/T6. Poza konmi z gotowych rzeczy nic nie kupuje.

Zbieram ostroznie. Padlem dopiero raz (nie liczac pierwszych odwiedzin w red) i to pechowo jak zaszalalem i kupilem konia T6. Na gathering nie nosze drogich rzeczy ale goly tez nie biegam bo lubie 1v1 jak sie trafi. Strata pol banki jest dla mnie bolesna.

Robie tanka z axe i tarczą. Halabarda to ten sam typ broni i tez planuje ja sobie wyskilowac.

Ogolnie to chyba ostatnio tak dobrze sie bawilem w WARze, ale tu jest lepiej bo jest craft fajny. No i najfajniesze dopiero przede mna :)

btw sprzedawales cos kiedys na black market? Widze ze drozsze rzeczy slabo schodza w normalnych miastach i zastanawiam na ile tam jest latwiej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2020, 08:03 
Cytuj  
Ja zbieram, a surowce zawsze schodzą. Na https://www.albiononline2d.com/en/item jest ogólny cennik, niedokładny, ale zawsze coś. Można mieć alta do badania konkretnych cen i co faktycznie schodzi. Black market jest chyba generowany losowo i trzeba porównywać z lokalnymi marketami "czy się opłaca". Generalnie T4 jest popularne, bo dobre i tanie. Mounty T3 raczej, narzędzia do zbierania T5. Z surowców skóry mają dobrą cenę, sprzęt skórzany jest popularny, bo dobre skile i parametry. No i ludzie mają powbijane T4, więc lepiej im kupić T4.3 niż T7.
Samymi marketami też się można pobawić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2020, 10:56 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ja zbieram, a surowce zawsze schodzą. Na https://www.albiononline2d.com/en/item jest ogólny cennik, niedokładny, ale zawsze coś. Można mieć alta do badania konkretnych cen i co faktycznie schodzi. Black market jest chyba generowany losowo i trzeba porównywać z lokalnymi marketami "czy się opłaca". Generalnie T4 jest popularne, bo dobre i tanie. Mounty T3 raczej, narzędzia do zbierania T5. Z surowców skóry mają dobrą cenę, sprzęt skórzany jest popularny, bo dobre skile i parametry. No i ludzie mają powbijane T4, więc lepiej im kupić T4.3 niż T7.
Samymi marketami też się można pobawić.


Skóry też się najciężej zbiera.

Markety tak, to gra w grze. Bardzo fajnie to jest pomyślane. Ogólnie ekonomia jest świetna w albionie.

Stronka świetna - dzięki!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2020, 11:45 
Cytuj  
Populacja

https://albiononline.com/en/news/popula ... e-may-2020

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2020, 12:12 
Cytuj  
Ładnie, ale początek roku (i pewnie poprzedni) już średnio ;) Tłok na zonach jest, dungeony zwykle sczyszczone (co mają poprawić). Oby się populacja w miarę utrzymała, bo handelek się kręci.
No i ponoć wreszcie ruszy oficjalna wersja na mobilniaka, a to bardzo wygodna rzecz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2020, 13:53 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ładnie, ale początek roku (i pewnie poprzedni) już średnio ;) Tłok na zonach jest, dungeony zwykle sczyszczone (co mają poprawić). Oby się populacja w miarę utrzymała, bo handelek się kręci.
No i ponoć wreszcie ruszy oficjalna wersja na mobilniaka, a to bardzo wygodna rzecz.


Dungeony wkurwiają... wlazenie i sprawdzanie czy jest wyczyszczony jest meczace. Powinny znikać po wyjściu graczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2020, 20:45 
Cytuj  
Wzialem sie za hodowanie mountow. Tak na oko to wyglada na dobry biznes.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2020, 21:04 
Cytuj  
Ja mam dwa pola owieczek na mleko, trzy morgi marchewki, jakoś się spina, ale szału ni ma.
Do chatek dałem najemników. Kasa kiepska, ale da się zapełnić 30 kajetów w miarę szybko, bo przy innych zbierackich to masakra. Podobno rzemieślnicy calkiem łatwo idą i kaska niezła.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2020, 07:26 
Cytuj  
Ja stosuje plodozmian, bo troche gotuje i rozne warzywa sie przydaja.

Dzis osiodłalem pierwszego dzika i jelenia. Dziki fajne, widze troche ludzi na nich jezdzi na pvp, ale dla mnie za drogie do zbieractwa w red. Za to jelen tani i szybki wiec chyba zaczne na jeleniach jezdzic. Z opancerzonego konia troche trudniej strącic, ale cos za cos.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2020, 12:10 
Cytuj  
Jelenie spoko, bo dają stałego buffa do plecaka, a nie to kółeczko. Jeszcze jaszczurki, one mają też prędkość 100 i 100, całkiem przydatne, bo na jelonku zanim się rozpędzisz, to strzał znikąd i znowu 70. Ale generalnie jelenie w stos cena/jakość zajebiste.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2020, 12:29 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Jelenie spoko, bo dają stałego buffa do plecaka, a nie to kółeczko. Jeszcze jaszczurki, one mają też prędkość 100 i 100, całkiem przydatne, bo na jelonku zanim się rozpędzisz, to strzał znikąd i znowu 70. Ale generalnie jelenie w stos cena/jakość zajebiste.


No jaszczurka mi rosnie. Jutro bedzie do osiodlania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2020, 12:04 
Cytuj  
Populacja w Albionie ciagle rosnie

https://albiononline.com/pl/news/popula ... ember-2020

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.