mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2002, 10:40 
Cytuj  
We're opening a new server, the second EverQuest server to be located outside of the United States. The new server is called Kane Bayle and it will be located in Amsterdam. We will be opening the server as a test server for a while to help test network and connection issues, so we need to have a lot of people testing it out. You will be able to access the new server by running TestEverQuest.exe. Once you do, Kane Bayle will be one of the servers on the Test Servers selection screen. Remember, though, that this is a Test server and all of the Test server rules apply.

Important note: Because this is a Test server, we will be wiping characters when we take the server Live.

Keeping that in mind, we want to encourage you to log into the server and play for a while. We really want to see how it holds up under a full server load, and for that we need players logged in and playing. Now is also a good time to try it out and see if Kane Bayle will provide you EverQuest with a better Internet connection. So please give it a try.

Thanks for playing EverQuest, and have fun on Kane Bayle!

- The EverQuest Team


Co wy na to ?? sprawdzimy go ??
Myślę sobie że odbiedy mógłbym się przenieść na niego, szczególnie że moje łącze (Chello) łączy własnie przez Amsterdam :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2002, 14:19 
Cytuj  
Ehhhh Kordziq... to jest duzy dylemat zawsze jak byla ku temu szansa zastanawialem sie :cool:

Wiesz, tak z mojej perspektywy przeniesienie oznaczaloby dwie duze zmiany... jedna negatywna druga pozytywna... ta pozytywna to to ze to dziewiczy server i mozna by zbudowac tam naprawde duza i silna gildie :cool: natomiast przeciw przemawia to ze jestem dlugo na Tarew, tu mam znajomosci w wiekszosci organizacji i w ten sposob moglbym nalezec do jednej z tych duzych silnych :cool: Niestety poki co na zadna z tych spraw nie mam za wiele czasu... i tak to wyglada... z mojej perspektywy... =/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 00:24 
Cytuj  
jakos mi sie nie usmiecha placic 50 patykow za przeniesienie i to bez stuffu...

Poza tym wszyscy moi znajomi sa na tarew...

nie bylo 34 dzis.. za bardzo sie zmeczylem

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 09:02 
Cytuj  
o ile wiem to na nowe serwery przenoszą za darmo przez jakiś czas :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 08:51 
Cytuj  
Potwierdzam... na nowe servery przenosza za darmo...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 09:22 
Cytuj  
Nie na wszystkie :razz: zalezy czy zadecyduja ze to jest split server... Jezeli tak zrobia to nie zobaczycie tam mnie :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.