mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 12:15 
Cytuj  
Tak sobie siedzę i rozmyślam i doszedłem do wnisoku że jeszcze bardzo mało miejsc widziałem w świecie Norrath :wink:

w związku z tym ogłaszam że wyruszam na pieszą pielgrzymkę. Najpierw może zdepczę cały Odus i Feydware potem Antonice. Później wyruszam na Kunark i Valious a na końcu Luclin. Jeśli znajdzie sie ktoś kto chce się przyłączyć to będzie mile widziany :smile:zawsze we kupie raźniej :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 13:21 
Cytuj  
Ja juz to kiedys slyszalem, i zle sie to skonczylo...

Ja widzialem wiekszosc zon w ktorych jestm w 100% bezpieczny, nie zamierzam sie pchac tam gdzie mnie moze cos zabic, no chyba ze Uli pojdzie z nami w co watpie...

Zamiast marnowac czas na lazenie bierz sie do roboty i lvluj ze mna...

Zawsze mozemy zaczac grupe.

Od 9 portuje i zarobilem tylko 120pp wc

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 14:35 
Cytuj  
No wiesz od prawie roku już campuje moby chciał bym jeszcze trochę innych zon popodziwiać :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 18:03 
Cytuj  
Zemique ma SoW, invis, see invis, illusion wolf... tyle ze sie boji... no coz... heh...

Ja osobiscie podrozowalem na 5 tym lvlu z g fey do qeynos bo tam byli Sztormik i Mabster :razz:

Takze, no przynajmniej imho, podroze to PHUN ! no i ksztalca, nie ? :cool:

PS. Uzyj considera jezeli przechodzisz invis kolo agro mob'a bo moze miec see invis i wtedy lipa... bez sow'u nie uciekniesz =/ <===just a reminder


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 18:24 
Cytuj  
Tuxie widze zmina w podpise , juz nie o calym ED a ino o niektorych???

no no :razz:

a co tu do zwiedzania, zwiedzac bede na 60 jak bede mial 50 AA pt...

do tego czasu zamierzam zdobyc 60 epic, i crystal chitin armor o!

Prawda jest taka ze chetnie bym pochodzil, ale mam i tak malo czasu na granie.
PO tej 2 tygodniowej przerwie w lvlniu znajomi ktorzy byli o 2-3 za mna teraz sa o 3-4 wyzej...
Pozniej na 50+ roznice nie bede sie tak szybko poglebiac bo exp tam wolniej plynie.
Zreszta bede ciagnal do 55, wtedy dam 90% na AA i bede nabijal punkty...

Dlaczego? bo chcialbym zdobyc kiedys tytul Elder :razz:

Jak sie skonczy sesja (najpierw niech sie zacznie) to zaczne grac z taka para! ze ho ho.
Wtedy bede sie staral zrobic z mojego drudka 60.

Potem zrobie alta, barda i tak go zwtinkuje ze az bedzie mi sie rzygac chcialo.
O ile nie wprowadza do tego czasu tych "zalecanych lvlow uzycia"

I wiem ze mam bujna wyobraznie, ale od czegos trzeba zaczac.

Zobaczcie posty ktore dawalem jak sie tu zjawilem , napisalm wtedy ze jeszcze niektorych z was dogonie i przegonie.(bylo nas wtedy wiecej) bo Ulisa to juz napewno nie dogonie, chyba ze mi jaki GM pomoze.

Ale sie rozgadalem.

Bede wieczorem.

Cya


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 07:55 
Cytuj  
no nie stety ja nie mam tyle czasu na granie :smile: chociarz z drugiej strony gdybym grał 10 godzin na dobę 7 dni w tygodniu to chyba by mi się szybko znudziło :wink:

A w podróż i tak ruszę bo musze te cholerne Tash coinsy zebrać :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 16:08 
Cytuj  
Ja tam się nie dziwię...
Od samego początku było dla mnie oczywiste że nie samo lewelowanie istnieje i zwiedzanie to też fun.

Pierwszy raz poszedłem sobie na wyprawę jak miałem chyba 10-12 level i - wbrew pozorom - całkiem sporo zon odwiedziłem

Teraz mam zaledwie lvl 21 a byłem w większości zon Antoniki - i z tego co ogólnie słyszę, to jak na 21 to chyba całkiem dużo...

Zginąć owszem można, ale co z tego ? ja tam założyłem z góry że tak się zwiedzanie skończy, zostawiłem cały stuff w banku i spoko.


_________________
vel Brutallus

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 16:40 
Cytuj  
Chcecie zobaczyc jak ja zwiedzalem ? :cool: Zapraszam was na strone ktora zrobilem dawno dawno daaaaawno temu jak bylem piekny i mlody a EQ nie mial jeszcze ani pol dodatku hihi :cool:

http://www.polbox.com/t/tuxedo/

Powiedzcie jak sie wam podoba :cool: Swiat oczami newbiesa Tux'a i komentarze newbie Tuxika hihi


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 17:19 
Cytuj  
heheheheheh fajne!!!

Tuxie dingales 50 jeszcze jak byl cap na 50 czy nie zdazyles?



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-08 18:27 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 17:38 
Cytuj  
<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-08 21:21 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 17:48 
Cytuj  
A Zem jak zwykle cos wymyslil i pisze (albo z kosmosu albo z Polsatu...) Lure of the flames ? chyba wlasnie wymysliles zaklecie... moze chodzi ci o Lure of Flame lvl 55 30pp na vendorku a moze Garrisons Superior Sundering drop z Emperora ?

Aha, sunstrike chodzi najwyzej po 5k :cool: jakbym mial dac 13 to bym poszedl poprostu do crypty, thx :cool:

Dlugo myslales nad tym "lure of the flames" ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 18:10 
Cytuj  
<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-08 21:22 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 19:02 
Cytuj  
Nie Zemique, ani znam twoich spelli ani sie przejmuje tym co piszesz :razz:

Znowu powtorze, nie obrazaj sie, bo to nie ma sensu heh, posluchaj i potraktuj kontruktywnie..., poprostu jak piszesz dwu stronny watek o tym jak GM graja a ja cie uspokajam i mowie ze nie wiesz co piszesz (zastanow sie GM Admin to jest Administrator systemu, moze sobie xp wpisac w pliku postaci... a jak sie cos zabija z konsoli GM'a to jest "Hit by non-melee for 1000000 points of damage (pre velious bylo for 32000)... prosze cie Zemique, to tak samo board twoj jak moj, innych i ew. newbiesow ktorzy przyjda kiedys... postarajmy sie zeby jak juz sa jakies informacje... zeby byly rzetelne...

PS. Heh sorry ale jak slysze ze GM uczestnicza w grze to kojarzy mi sie z tkzw. afera w klewkach... bez komentarza...

PS2. przejdzmy na przyszlosc z takimi niemilymi watkami na priv message, co ? po co uwieczniac to publicznie ?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.