mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 12:23 
Cytuj  
Lema, dlaczego mnie oszukales co ? Powiedziales ze Sleepera sie nie da zabic bo ma za duzo hp a tu mi Zemantis mowi ( wsumie mowil kilka dni temu ) ze ED ( czy jakos tak ) na Tarrew go zajebali.
No tlumacz sie teraz :grin::D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 13:00 
Cytuj  
kurcze to niesamowite!!!!

Ludzie z calego swiata, ZAWSZE (o ile im sie to zdarza)przekracja moja kyswke na Zemantis!!

Kurcze to naprawde jest niesamowite, ani kalwisze nie sa blisko siebie zeby wcisnac n ani ... nie wiem.

Moze to do mantis, zemantis hee he

A co do sleepera to Tux wie wiecej, jak wroce z uczelni to wlane screenshoty z walki :grin:

ED to Enlightened Dark


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 14:49 
Cytuj  
Cytuj:
Ludzie z calego swiata, ZAWSZE (o ile im sie to zdarza)przekracja moja kyswke na Zemantis!!


Naprawde? Jeżeli tak, to faktycznie ciekawostka...

Pozdrowienia, Zeman! :grin:

P.S. Zaczynam mi EQ brakować chyba się muszę pojawić, ale AO strasznie wciąga


_________________
vel Brutallus

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 16:17 
Cytuj  
[edit] ja sie nie wypowiadam na ten temat informacje jakie mozna wyczytac na ten temat sa tak sprzeczne ze szkoda gadac...
[edit]
http://www.enlighteneddark.org/News.html?month=9

http://www.enlighteneddark.org/News.html?month=4

Tux zobacz na te buty ktore tam pokazuja i na right click effect.. (post z June 24, 2001 )

Jesli takie naprawde istnieja i ten efekt jest real! to kurcze WOW!

A tu prosze nasz admin z tarew Zalumbas pokonany przez Volxa
Obrazek


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-14 17:19 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-14 19:23 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-14 22:29 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 18:30 
Cytuj  
Tux i ty mowisz ze dru sa malo przydatni...

to powiedz mi gdzie ten kolo zodbyl tych 95 AA pt???
http://www.drow.org/eq/roster/viewprofile.php?name=Voron
:razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-14 19:40 ]</font>

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 21:03 
Cytuj  
o ile mi wiadomo Kerrafyrma sie nie da zabic...przynajmniej nie dalo (kto wie co Verant zmienil w ostatnim patchu? =p)
Powod dlaczego go nie zabijesz jest stosunkowo prosty: quaduje melee za ok. 1950dmg (o ile sie nie myle najlepsze tanki z buffami wyciagaja tak powyzej 7k hp), oprocz tego DT, jego HP sa szacowane na ok. 2 miliony... Jakby 100 osob przyszlo go zabic, to i tak by zgineli, a przy wiekszej ilosci, no coz, raczej gra by nie wyrobila =p

Sleepera mozna obudzic, wtedy zabija wszystko na swojej drodze do skyshrine (despawnuje sie i re-pop w nastepnej strefie), tam zabija Yelinaka (tracac ok. 20% hp, o ile sie nie myle) i odlatuje (poniekad zmierzyc sie z sama Veeshan). Po obudzeniu Kerrafyrma nie respawnuje sie ani on, ani 4 warderzy.

Mam nadzieje ze to wystarczy :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 21:33 
Cytuj  
na tych screenach sa tylko straznicy...

oni jedynie uwolnili sleepera, co tam widac.

Tak powstaja plotki :grin:

Tux ma radoche, bo znowu sie wylgupilem hehe

Sprawa ze sleeperem jest ciekawa bo w zasadzie tylko nieliczni wiedza jak to wyglda naprawde, reszta to plotki i mity.
(np. ze dropuje miecz 999dmg 5dly)

Ale ciekawe waidomosci przynosisz Lema!

Byles tam kiedys???

--------------------------------------
Widziales te buty???
jesli one sa real, to starczy ze na camp spot przyjdzie tylko osoba ktora je ma, right click! i caly guild online dostje porta do tego miejsca!
zabojcze!!

ale to chyba GM item, nigdzie nie moge znalesc info o takich botkach

Obrazek



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-14 22:44 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-14 22:46 ]</font>

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 21:50 
Cytuj  
szczerze watpie w prawdziwosc tych butkow =p

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 08:28 
Cytuj  
Jak zdobyl tyle AA ? poprostu gosc siedzi wiecej niz ty... tyle ze jeszcze umie sie wokol siebie zakrecic porzadnie :razz:

Boots of Dorothy... Jest taka bajka nie wiem kto napisal... Czarownik z krainy Oz... (za ciezka lit. dla ciebie Zem. :razz: ) tam byl tchorzliwy lew... blaszany drwal... no i Dorotka ktora chciala wrocic do Kansas :razz: A buty jakie tam ukradla zlej wiedzmie mialy zdolnosci teleportacyjne... (mam nadzieje ze nic nie pokrecilem bo nie czytalem..., ogladalem ekranizacje i to wiele latek temu LoL) a effect:summon guild... Jak ty to sobie wyobrazasz ? LOL!

Aha... nno i Kerrafyrm... moze kiedys... na planie z Veeshan bedzie jego corpse ? kto wie co VI wymysli :cool:

PS. Nie obrazaj sie i nie kasuj postow... :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 09:25 
Cytuj  
heh przeciez napislem ze JESLI sa prawdziwe...

A jak sobie to wybrazam? normalnie, wszyscy z guild tagiem bedacy online dostaj porta w miejsce gdzie jest osoba z butami...
To nie jest zbyt skomplikowane.

Widzialem GM item z self portem na Nexus, te buty to raczej bajka.

Powiem tyle, Lem w paru slowach zawral to co ty jak zwykle musiales upiekszysc...

Powtorze raz 100 CZYTAJ UWAZNIE MOJE POSTY! i nie tylko moje.

Poza tym nie widze nic glupiego w dywagowniu nad tymi mobami czy takimi butami...

Gdyby nie te moje posty, czasem glupie to na tym forum NIC by sie nie dzialo.

Staram sie wywolac jakas dyskusje, czasem byle jaka po to tylko zeby to forum nie bylo martwe.Bo ci towi goscie ktorzy przychodza i moga sie przestraszysc moich postow, przestrasza sie jeszzcze bardziej jak zobacza ze na forum nikt nie postuje i nic sie nie dzieje...

:razz:

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 10:03 
Cytuj  
Peace ppl :smile:

P.S Lema choc na Tarrew.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.