mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 11:44 
Cytuj  
Wlasnie nastapilo cos co spowodowalo ze znowu robie sobie przerwe od EQ na jakis czas.
Siedze sobie w EC i czekam na grupe. Zglasza sie jakis nekro...Mowie ok idziemy na orki. Do zabicia 5 orkow. Kolo zamiast fearowac zeby bylo ich jak najmniej zaczol dotowac ( ale bardzo zadko bo jak pozniej stwierdzil nie byl FM ). Mowie mu "Zone!!!", koles postanowil zostac i dzielnie zginol - ja zone`owalem.
Nastepnie stwierdzil ze mi pokaze fajne miejsce - Beffalen czy jak mu tam. Ja na to ze spox jeszcze tam nie bylem, idziemy. Wchodzimy, bijemy bijemy - idzie spox. Wreszcie dochodzimy do dzwi z ktorych wysypuje sie szkielet ( white do mnie ) i 3x mumia. Krzycze kolesiowi "Zone!!!" a on nic. No i to jest najlepsze, otoz moj tp mial klucz do dzwi wyjsciowych...Umarl dzielnie zamykajac mi droge odwrotu. Many na Gate`a nie bylo wiec po paru minutach biegania wkolko tez umarlem.
Teraz nie moge odzyskac ciala bo nie ma klucza a na golasa nie zabije moba ktory go nosi.
W sumie sytuacja jest taka sama jak na Karana - w EQ gra bardzo duzo kolesi uposledzonych. Za duzo czasu spedzaja przy monitorze i nie maja takie sprawnosci ruchowej ktora pozwolila by im obrocic sie do drzwi i spierdolic.
EQ to nie Q3 - tu nie trzeba byc mistrzem swiata. Wystarczy troszeczke pomyslec...Ehh mam dostc tej gry znowu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 12:12 
Cytuj  
cholera czemu uciekles!!!

wlasnie zonowalem do befallen, tylko znowu blue screen mi walnelo!

Jak wrocilem to juz cie nie bylo!


=/ zabraklo 10sec...

PM mi godzine o ktoej mozesz byc w eq


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-15 13:17 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 12:48 
Cytuj  
Nie przjum się tak !! to tylko gra :smile: a random idiot w grupie się zawsze znajdzie :grin: a ten twardo raz za razem po 7 mobów :grin: zginołem przez niego dwa razy :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 13:17 
Cytuj  
Ale Carn, no co ty... glupoty ludzkiej jest na swiecie tyle ze to szok... starczy wlaczyc transmisje z obrad cyrku (vel.sejmu) u nas :razz: No co ty... pozwolisz zeby gosc ktory byl jakis dziwny popsul ci zabawe ? Czlowieku ja nie takie przyklady juz widzialem... nie przejmuj sie bo poprostu nie ma czym, powiedz kiedy bedziesz to nie dosc ze odzyskamy ci cialko to jak chcesz mozemy zdjac caly befalen :cool: i NIE przejmuj sie bo nie ma czym... :cool: w EQ tez jest mase glupich ludzi... ale nie trzeba z nimi obcowac :cool: Nno mow poprostu kiedy bedziesz i sie tym zajmiemy :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 13:53 
Cytuj  
Tux> czemu my na forum woecznie na noze jestemy a w grze to sie nawet doagadac potrafimy???

Jade sobie na spacer...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 14:24 
Cytuj  
Dojdziesz do 60tki zwiedzisz troche, porajdujesz to pewnie sie zaczniemy dogadac bo wtedy bedziemy obaj praktykami :cool:

Poza tym hm... ja czesto lubie operowac sarkazmem i aluzjami a ty heh nie wiem ale obrazasz sie i wsciekasz o cos co jest imho niczym heh...

Nie wiem, moze to jakis gen ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.