mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 09:21 
Cytuj  
Hmmm, nie patrzac na co niektorych druidow ktorzy podchodza do epic'a w stylu "OMFG! 10 more fights 3 more forages n i can put my hands on the damn scimmy!" (sorry Zem ze znow po tobie jezdze :razz: ale ty jestes tak wdziecznym celem :cool: *hug*)

Nno wiec tak od poczatku kazdy epic quest opowiada pewna historie... np.:
-Wiz epic to opowiesc o tym jak kiedys Solusek Ro (ksiaze plomienia, bog) mial swoich 4ech najwspanialszych wizardow ktorych wzial za uczniow i uczynil z nich potem Avatar'ow, oni go zdradzili i on im za to odebral moc wtedy gdy oni jej najbardziej potrzebowali... jak ktos sie interesuje proponuje dzial questow w http://www.graffe.com

Sorry za spam w formie tych 2 cytatow ale uhm, mam sentyment :razz:

Cytuj:
Challice says 'Oh yes? Arantir? What a fool he was! the man gave me everything, but for all his intelligence, he could never understand why I was truly with him. It was for his power; he could do anything. But when he mysteriously lost it, he became just another toy. I never loved him. Return this ring to him. He will understand that I have no desire to see him again.


Cytuj:
Arantir Karondor says 'I once was one of four true followers of Solusek Ro. So great were the four of us that Solusek Ro himself made us each a special item. We did not know what the others' items were, but we realized that was for our own safety. Each one of us, after receiving the item, began to plot against Solusek Ro. Each of us believed we had enough power to dominate Norrath. Solusek Ro saw this and at the time we needed our powers most, he stripped us of them. Now I know two of the other wizards by name. One was called Sylen Tyrn, the other's name was Demunir Scry. The last wizard was a gnome, but I can't think of his name.

you say, 'What about Sylen Tyrn?'
Arantir Karondor says 'Sylen was a high elf wizard, and like many high elves, he believed himself to be better than others. Because of his birth, he thought he was more noble and more intelligent than anyone else. I heard how met his demise - while flying over a vast area of water, his powers were stripped from him in midflight. He fell and was captured by a rival wizard who specialized in magics of the water. Search for that wizard and you could find a trace of Sylen.



I na koniec:
Cytuj:
Solomen says 'You actually did it! I never would have thought that anyone could have truly followed this path. This is a tribute to your intelligence and patience. Here, take this staff and know that you have made Solusek Ro and all the wizards of the world proud this day.


PS. One more time sorry for the SPAM ! know im awful!

-Clr epic to jest walka z falszywa wiara zwana Plasmatic Priesthood... W ktora zamieszana jest takze rodzina krolewska Sarnakow... a stoji za tym wszystkim takie duze i czerwone :razz:

-Enc epic...
Cytuj:
'The masters are enchanters who have reached the plateau of understanding. Their names are Modani Qu'Loni, Mizzle Gepple, Nadia Starfeast, and Polzin Mrid. All are master crafters in their own right'.

Bedziesz musial Kordi osiagnac plateu zrozumienia :razz: proponuje przynajmniej z rok filozofii na WSPS :razz:

Cytuj:
Head to the Overthere. Look for a scorpion called Impaler Tzilug at Loc: -90, 810. Charm the Impaler (like Modani this might mean killing some other NPC's first) and give him the Dull Emerald. In return, he will give you the Enchanted Emerald.

Uli, przypomina ci cos ? LOL!

Cytuj:
The Head of a Serpent is found in the Plane of Fear. Clear the zone and kill Cazic Thule. A Shissar Spirit will spawn soon after. Kill it and loot the Head of the Serpent.

Starczy ze ktokolwiek zabije CT i 3 dni pozniej jest Wrath of Siishar... malutka harpia lvl 55... problem w tym ze cwaniaki z VI umiescili ja na szczycie swiatyni pelnej Amygadian Warrior's... Oni rzucaja War only Indicolite armor... i maja HT za 600 kazdy :razz: W swiatyni jest ich ok. eh 30 ? 40 ? super, nie ? :razz: Sounding like Tom Cruise saying bout geting to CIA HQ yet ? Damn Mission Impossible haha ! ale ty Kord bedziesz wisial na sznurkach przy terminalu... ja moge byc najwyzej jak Jean Reno i cie potrzymac na tych sznurach :razz:

Ogolnie w enc epicu chodzi o spelnienie 4ech sciezek... Illusions, Enlightened Magic, Charm i Phantasms...

A na koniec dopiero...
Cytuj:
The path you trod was long and hard. Now you are worthy to bear the Serpent. Use it well.




NNO !!! Uffff to tyle jezeli chodzi o pisanie esejow LOL! Mam nadzieje ze wam sie spodoba :razz: (nie obrazajcie sie coniektorzy i nie kasujcie postow... bo ten board zaczyna wygladac jak Ser Edamski po twoim pokazywaniu obrazonej pozy :razz: take it easy...)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 09:24 
Cytuj  
Aha enc epic caly opisany jest tu:

http://eq.castersrealm.com/epics/enchanter.asp


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 09:49 
Cytuj  
Tak na Casters realm też znalazłem ale tam chyba nie jest napisane co dają poszczególne częscie epicka :sad:

A wpgóle to robienie questu samo w sobie jest dla mnie najbardziej wciągające :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 10:07 
Cytuj  
Dziekuje za kolejne mile slowa o mojej osobie.

Podchodze do tego tak jak chce i jest to moja prywatna sprawa, bede wdzieczny jesli usuniesz ten komenatarz.
Mam do tego prawo, nikt nie bedzie insynuaowal ze robie to zle!

Robie to tak jak chce!

Nie narzucam mojego sposobu gry wam wiec prosze, nie narzucaj waszego mi...
Kazdy gra i postrzega gre tak jak chce i twoj komenatez jest nie na miejscu.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-15 11:21 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2002, 12:05 
Cytuj  
tam ta tam ta tam!!!!

Telumq rozpoczal swoj epicki quest!
zorbilem tyle i mogelm zorbic sam, teraz zostalem wyslany do Karanas przez Telina Darkforest-a...

Tam juz bede potrzebowal kilku osob.Beda mialy za zadanie zwrocic na siebie uwage 3 reaverow (50) ktorzy zespawnuja jak bede oddawl poszczegolne czesci.

Mysle ze nastpi to albo dzis wieczorem/w nocy albo jutro.

Potem zaczynaja sie juz powazne pojedynki.
Ale mysle ze uda mi sie przynjamniej 2 zrobic z pomoca mojej gildii.
Poniewaz Kash (55) teraz tez walczy z epiciem to zapewne on bedzie prowadzil wszystkie moje epic raidy.

Mam nadzieje ze jak cos sie zacznie a bedzie mieli czas i chec to dolacyzcie.

Bede informowal na bierzaco o moich postepach.

Poza tym mam pomysl na "Dzienniki epickie"
Ja Kord i Uli moglibysmy walnac posty Tux by je moze podwiesil...

Opowiedzielibysmy historie swoich epicow.
(tak jak to Tux zrobil ze swoim)

Co wy na to???

To sa ciekawe historie...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2002, 20:05 
Cytuj  
hehe na DE corruptora bede potrzebowal z 3 grupy...

na razie moge zapomniec o kontynuowaniu epica =)

ten pomysl z dzienniekm tez jest kretynski , ja w ogole jakis dzis jest nie dziseijszy
pisac ni emoge , mowic nie moge a po angielksu to juz dzis takiego idiote z siebie zrobilem ze szkoda gadac, nie wspomnijac juz o tym ze po polsku przez telefon sie nie moglem dogadac1!!

ide lepisj z psem


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 11:28 
Cytuj  
tak patrzylem ze sredni lvl dla dru epica to 54.
wiec chyba i mnie przyjdzie tyle poczekac...

na ktorym udalo ci sie zdobyc epica Tux?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 11:50 
Cytuj  
z tego co wiem to na 59 chyba zrobił :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 14:52 
Cytuj  
niewazne zasiegnalem opinii i juz wiem, prawdopodobnie dzis wieczorem/w nocy bedziemy robic DE corruptora, bogu dzieki rangerka ktroa wczoraj go robila dala ciala reavresi zabrabli druidkow...
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wanderer of the 51st season.
Member of Guardians of the Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-06-14 15:57 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-06-14 16:28 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 02:14 
Cytuj  
heh ale smieszna sytaucja!! zakolegowalem sie z heikkonem 44 dru z gos, na pocztaku myslalem ze szytwniak z niego ale po kilku dniach grania okazalo sie ze fajny gosc...

co sie okazlalo, dzis powiedzialem mu o fayu i o tym ze bedzie nam ciezko jako ze gos to mala gildia i malo 50+ wiec marne sznase bez pomocy innych.
po 5min mowi mi ze zalawtil pomoc kuru legacy i ze jak mozna tego moba w jednym dniu zabic to oni mi tez pomoga...

sprawdzialem i okzazalo sie ze moj fay spawnuje po przkeazniu itemu komus tam w TD.
wiec w zaszdzie mozna go zrobic raz po razie...
(ten item do mnie wraca wiec mozna go powtarzac nonstop)

mimo wszystko pewnie bede musial poszukac pomocy al enie wiadomo.

wiem ze 2 grupy 57-58 spokojnie sobie radza z fayem.pytanie czy kuru tylu ma i czy wpadna...

z reszta walk to do sea horsea jak Tux mowil, chantera dobrego ah nawet bardzo dobrego juz mam (Kengo) brakuje tego wara...

pozostale nie powinny byc takie zle.

reasumujac, moje szanse na ukoncznie epic questu bardzo sie zwiekszyly.choc i tak bedzie to trudne zadanie.

Natomist mam juz teraz prosbe o pomoc, z Tuxem juz mowilem.
Potrzebowalbym pomocy Korda i Tuxa przy DE corruptorze.
Dla Tuxa zabicie go to splunac...
tych 2 reaverow moze Kord kolgby meznac a potem Tux by ich dziabnal. (ale czy 45 mezznie 50???)
najwyzej wynajme jakiegos mezzera.

Co wy na to?

zrobienie tej czesci przesuwa mnie o 4-5 stopni w przod... dalej moge sam robic.
reszta to walki.

no nic ide spac


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 07:30 
Cytuj  
Mezznołem Tux jak byłem 40 a on 60 to mezzne i inne badziewiaki :smile: dobra od dziś wieczór biorę się mocno do roboty :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 08:59 
Cytuj  
Na 58 :cool:

Telu:
Ench tam starczy jeden bo tam *nie ma* co mezzowac ale siishar, jakis rune...

Apropos tanka moglbys poprosic Mabstera... jak by dal skolowac FR i MR stuff do hmmm 150 unbuffed ?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 09:06 
Cytuj  
Uhm Kordzik z tych spelli ktore nie sa az tak strasznie daleko *g*


Glamour of Kintaz... ten spell jest slawny :cool:
http://eq.castersrealm.com/spells/spell.asp?Id=177

Poprostu haste v.53:
http://eq.castersrealm.com/spells/spell.asp?Id=169

A to z koleji jest slodkie... wampiryzm normalnie :cool: chyba nawet mam dla ciebie gdzies ten scroll...
http://eq.castersrealm.com/spells/spell.asp?Id=163


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 10:02 
Cytuj  
rune,rune ech zapytam kenga...

nie ma co mezzowac? jest co mezzowac. jak on meznie tch 2 to wtedy masz czas na spokjone ubcie DE...

a potem mozna nawet puscic tych glupkow athle zespawnuje 1h pozniej...

i gdybym mogl przytargac kengo i ekpie to nie prosilbym was.
jak ja im wszystko wytlumaczylem, i pokazalem (wczenisj nie mogli znalesc meijsca spawnu i despawnowal im w czasie walki) to poszli i zrobili to jak mnie nie bylo.

stad prosze o pomoc, was.

Kengo jest rzadko online.ciezko go zlapac, nie znacie jakis highlvl enchow? przeciez to chwilka =/


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 12:52 
Cytuj  
Ja jestem high lvl ale chyba nie dość high tak ?? mówię pomóżcie się doczłapać do 49 a świat będzie leżał u naszch stóp :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 13:55 
Cytuj  
Eh, Kordi... jak masz lvlowac jak cie ciagle nie ma ? xp sam nie wskakuje na bar =p


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 07:11 
Cytuj  
A barman nie podaje ?? :razz:

wczoraj tylko chwilka grania i już wskoczyła połowa yello pomimo dwu zgonów ;P do końca tygodnia 45 może się uda chociarz czuję że sobote będę miał wyjętą a niedzielę będę trzeźwiał :wink:(ślub kumpla)


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 16:37 
Cytuj  
A ja uciekam z domu od piatku wlacznie =/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.