mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2002, 07:50 
Cytuj  
Gdzie sie Kordziszewski podziewasz co ? <Tux widzi...> Zliz z Sullona i cho do nas :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2002, 09:52 
Cytuj  
cięzki tydzień kolejny :wink:

staram się grać ale jak posiedzę dwie godziny i nikogo z was nie ma to mi się nudzi takie seryjne zabijanie mobów, chciał bym przeżyć jakąś fajnę przygodę tylko nie wiem jaką, wkońcu w nazwie tej gry jest słowo "Quest" :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2002, 10:06 
Cytuj  
Kordzie co ty opowiadasz ja jestem praktycznie na okraglo.

Zaczynam rano kolo 10 siedze do 4.POtem wracam kolo 7-8 i siedze do 4rano.

Wiec jak nikogo nie ma.

ugh!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2002, 11:35 
Cytuj  
no a ja przeważnie włażę przed 17 i wychodze przed 19 :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2002, 21:39 
Cytuj  
Kordi! Ja naprawde rozumiem ze siedzenie w jednym DL moze byc nudne jak flaki z olejem... dlatego zawsze podrozowalem... :cool: moja propozycja wyglada tak...

http://everquest.allakhazam.com/zones/Level_Chart.html

Zobacz ile jest zon dla ciebie :cool: wszedzie gdzie jest znaczek x w tabelce 45... w sumie szczegolnie bym ci polecal luclin... dlaczego ? juz mowie...

http://everquest.allakhazam.com/db/qsea ... l?zone=133

To jest quest, po calym luclinie sa rozrzucone kawalki itemsow... :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2002, 07:00 
Cytuj  
Spoko spoko. Dzięki Tux !!

Na początek wybrałem oczywiście Enchanter Twilight Cap.

Widze że raczej nie powinno być problemu bo wszystkie elementy są Common.

Jedyne trudności jakie na razie widze to takie że Golden Flower nie wiadomo gdzie dropuje, a Astral Jewel z mobów około 40 - 45 lvl więc mogędostać wpierdy :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2002, 08:22 
Cytuj  
Kordzie, chyba dolacze do ciebie chce dla mojego barda twilight sea sword.
ma zabojcze staty...

Bravado's Blade
MAGIC ITEM LORE ITEM
Skill: 1hs Atk Delay: 29
Dmg: 12 Dmg Bonus: 10
Str+8 Dex+3 Cha+5 HP+25 Sv Disease+3 Sv Poison+3
Wt 2.5 Size: Medium
Class: Bard
Race: All

pytanie czy moge zrobic ten quest jako dru. item nie jest nodrop wiec wnioskuje ze tak...

hmmm nie ma informacji gdzie moge znalesc
Mark of Chants
Moonstone Studded Medal
Red Stone Idol
wiec chyba nic z tego.


czesci te spadaja w dosc paskudnych zonach...
bede musial zarobac chantera jakiegos...
ech ale co tam...

najlepszy jest effect na tym mieczyku przywoluje graipfruita ktorego mozna trzymac w ammmo slot heheheeh Tux niech cie reka boska choni jak dostane miecz i bedziesz gdzies w okolicy mojego barda!! *evily grins*

a w ogole to ta luclin zrboja jest beznadziejna... a lvl trzeba miec wiekszy niz na lambent.
jedynie sowrd jest fajny, licze ze ma faja gfx. poza tym 10dmg bonus
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wanderer of the 52nd season.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-07-12 09:29 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2002, 08:54 
Cytuj  
Czy taka kiepska ? hmmm looknij telum'que...

-Cha Bard za to zabije... charmy i mezy, miedzy jego a enchowskimi taka ze bard piosenki si czesciej powtarza wiec resist'y robia kolosalna roznice i dlatego wlasnie bard zabije za kazdy punkt cha :cool: ;
-Dex to jak mana dla barda (kogos cytuje ale css) odpowiada za ilosc straconych nutek... ;
-Str niby nie jest specjalnie bardowski ale reklamowac chyba nie trzeba, kazdy zbrojny go kocha...

Wiec... co jest kiepskiego w tym armorze telumq ? ja nie wiem bo swego czasu to za bracer 10 agi 5 str i cha dostalem 5k od barda... :razz: wlasnie za to ze item mial ac i cha...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2002, 10:27 
Cytuj  
co jest kiepskiego?

zobacz staty na lambent...

no comments


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 05:03 
Cytuj  
re ;] chyba jednak bede gral w eq (wczesniej mialem nicka cetebe na boardzie;] ) na dniach powinienem miec klienta do eq a konto juz mam ;]]] mam nadzieje ze bede mogl was dorwac ;]

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 07:06 
Cytuj  
Czekamy niecierpliwie. Znasz nasze imoina giercowe więc jak wejdzeiesz na Tarew marr wpisz poprostu:

/who all Imie :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 11:27 
Cytuj  
spoko ;]] mialem co prawda robic barda ale widze ze telumeh go robi wiec sie wezme za shamana ;]]] na sullosie pewnei wiza albo druida a na antoniusie bede gral bardem ;] ale bez jaj bede gral jakis czas jakis tu itd ;] najpierw dojde na jakis niezly level na tarew/antonius zanim zaczne grac gdzie indziej ;]

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 11:53 
Cytuj  
Rób Barda jak chcesz :smile:

a tak między bogiem a prawda to potrzebujemy niezbędnie Heavy Tankera :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 17:42 
Cytuj  
na mnie nie patrz to moj alt , i nie mam tyle czasu na niego...

teraz nastala mania necrosow ja Uli i Zulu mamy po jednym hehe

no a fakt ze miesniaka nie ma, no Uli niby zalozyl Brytana ale cos kurcze mu zapal minal...

do zobaczenia online


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 21:48 
Cytuj  
Apropos organizacji, w sprawie ktorej dawno sie juz poddalem :razz: , Mabi jest wciaz dostepny tyle ze okreslone dni... chyba sobota ? nie pamietam w sumie...

Jezeli chodzi o barda to szkoda ze Land skonczyl zanim na dobre zaczal bo czuje ze bylby z niego dobry bard... ale heh skonczyl zanim zaczal...

Shamana w sumie mamy ale wlasnie gra necrosem i... eh...

Kogo braku nie zauwazyliscie to MELEE dmg dealer... monk ale lepiej rog... Uli ma fajnego monka, nie rog ale coz, nie wazne bo jest tez jedynym clerem na tym samym koncie wiec lipa...

CeTeBe: Jak masz zamiar grac na TM, AB i SZ to ehh... :razz: dobrze ze najpierw lvle chcesz zrobic na TM i AB hmmm zajmie ci to tylko 2 razy tyle czasu... :razz:

Nic... wiecie co ? pogadamy o organizacji teamu... jak bedzie z kim pracowac, proste :razz: poki co to da sie Mabiego sciagnac, Uli moze clerowac a ja wiziowac, i koniec heh...

PS. Przepraszam panstwa za gorzkie slowa... moze nie jestescie full 60 za to no coz wiekszosc z was bardzo lubie, hehe :cool: Szkoda ze to, ze ktos ma fajna osobowosc nie starczy zeby zlozyc high end team heh... Ehh nic... :sad: :sad: :sad:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 00:42 
Cytuj  
no to mnie zalatwiles ;]]]]] ale najbardziej sie napalilem na shamana czytajac opis ;] ze tak cool soluje ;]]]]]] no ale moge barda zrobic ;] wybor zalezy do was ;]]] a co do tego ze na tylu serwerach to coz, tm bo duzo polakow ;] ab bo znajomy tam gra ;] a sz bo lubie pvp ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 00:48 
Cytuj  
jasne a druidzi to sa po to zeby muchy zabijac...

szkoda ze ciagle masz takie podejscie,ale w ED cie naprostuja co do twojej oceny tej klasy jak i jej przydatnosci.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 04:55 
Cytuj  
Tia , shaman jest niezly ... ale nie solo, chyba ze ma sprzet na full i peta, bo bez niego po prostu jak mu sie root nie uda, a przy zoltych juz czesto sie nie udaje to nie moze skorzystac ze spelli bo cast time jest za dlugi.

Co do necra Tux to zalozylem go dla zabawy (przeciez za to placimy Verant-owi), aczkolwiek pociaga mnie wizja spectre pet-a (hihihihi poszedlbym do oasis i narobil troche paniki od czasu do czasu) - bede rozwijal shamana i roga (tak, tak on jeszcze dycha i ma sie dobrze na 14lvlu)


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zulus dnia 2002-07-17 06:10 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 07:07 
Cytuj  
No ja mam już rouga na 13 :grin: i nie odwracajcie się do mnie plecami bo stabuje wszystko co się rusza !!! :grin:

Dzięki wielkie dla Tela. Tux dużo gada a mało gra i gdyby nie tel to bym nigdy nie zrobił tasha questu :wink: i sorki że tak nagle wypadłem ale siadło mi połączenie z netem nagle kiedy zonowałem do Neriak :sad: nie wiem nawet czy przeżyłem :sad:

Powiedzcie mi tylko kiedy gra Mab, tyle lat go nie widziałem !! :smile:

_________________
Kordian Taciturn
the Greatest Enchanter of 45 lvl
on the Tarew Marr

Korer
the Roug of 13 lvl
on the Tarew Marr





<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kordian dnia 2002-07-17 08:11 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 07:23 
Cytuj  
czytalem opinie doswiadczonych graczy co maja powyzej 50 levela..... mowia ze nawet na tych levelach sie zajebiscie nim soluje i nawet peta niemusza uzywac.....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.