mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 10:56 
Cytuj  
po co solo shammym?

gdzie shammy nie wlizie tam znajdzie grupe!

Masz buffy wszystkich statsow, pozniej speed, slow ktory bywa efektywniejszy niz mezz zdaniem co niektorych...

shaman w grupie to taki booster ze ho ho.

Ino mi sie nigdy granie shamanem nie podobalo.
Moze jakbym kota beastlorda zalozyl...

Kto wie.

Ale bst tez zaloze tak dla jaj , poza tym bardzo lubie koty i bedzie fajnie miec kociobarda i kociolorda


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 11:05 
Cytuj  
no to ladnie ;] nie wiem sam co wybrac;]] olac to pozniej sie namysle ;]]] w praktyce ;]]]

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 11:16 
Cytuj  
No no. Mi sie Barb shammy też podoba :smile:

Uwielbiam grać z Shamanami w grupie.

Melo + Tash rządzą !!

a do tego nie musze tyle buffowac starczy trzymać Shamana UP on mana do takiej grupy to wystarczy jeszcze wizel cleryk a tankerem to moze być nawet Drood z taką obstawa :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 12:37 
Cytuj  
Shaman niby ma haste ale w porownaniu z enchowym to (...) za to slowa ma rownego z enchem i to jest piekne... dlaczego ? Bo ench musi poczekac z rzuceniem slowa tak zeby nie zlapac agro... i tak po tashu jest jest juz na haste list... Nno a sha moze miec nawet niezly AC i napewno duzo mniej go zaboli zlapanie agro... Nno poza tym jak ench zlapie agro i przez to nie powtorzy meza odpowiednio wczesnie to moze byc katastrofa :razz:

Nno sha ma tez np. focus str dex i hp ale o czym nie wspomnieli na castersrealm i jezeli sie nie myle ten spell daje sta regen (ten zolty pasek, zbrojni wiedza jak szybko spada) i to taki ze UHH ! No albo avatar, to jest spell :cool: hehe :cool: itd. itd.

W sumie sha ma tez wady... Jedna BARDZO H-ową... jego spelle z kunarku 59+ sa tak rzadkie ze jak to bywa w przypadku prawa podazy i popytu... Eh... Bez komentarza... no ale coz...

PS. Hmmmm CTB... w sumie mialem nie mowic ale jak tak sie juz rozpisalem... hmmm *walczy z soba* uhhh powiem ci ze jezeli nawet mialby powstac team PL (co sie raczej nie stanie, ale...) to czego nam naprawde brak to MELEE dmg dealer... W sumie to z 3ech by sie przydalo hihi :cool: Przynajmniej...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 14:56 
Cytuj  
ja tanka napewno nierobie ;]

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 15:43 
Cytuj  
MELEE damage dealer to jest rog albo monk... imho rog>monk bo ma agro reducer(duck) i imho more dmg ale pewnie mnie zaraz Uli fan monkow objedzie za to :razz:

Nno, tank to Mabster :razz: poza tym tank to MELEE dmgtaker a nie dealer :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 06:51 
Cytuj  
a Reanger ??? :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 09:20 
Cytuj  
dobra to ja bede robil shamiego ;]]] co prawda niebede mial infrawizji no ale trudno sie mowi ;]]]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 09:23 
Cytuj  
mam male pytanie ;] w eq 2 bedzie mozna grac charami z eq1 ? jak tak to raczej napewno bede w to dlugo gral ;]

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 09:31 
Cytuj  
z tego co ja wiem to chyba nie :sad:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 09:34 
Cytuj  
eq2 to bedzie nowy poczatek, po wyjsciu eq2 po pewnym czasie maja zamknac servery eq1...

ludzie jak zwykle mowia ze zostana blah blah itd ale pewnie VI zmusi ludzi do przejscia.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 09:43 
Cytuj  
aha hmm ;ppp zobacze jeszcze ;]]] a beda walki realm vs realm ? ;] albo cos w rodzaju frakcji jak w uo ? ;]]] wtedy bylo by fajnie :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 10:30 
Cytuj  
Nie pograsz charami z EQ w EQ2 bo tam beda robic zupelnie nowy char system... fakt ze z szybszym xp! ale tez z gotowa do zaimplantowania technika do uhhh 100 lub 200 lvlu ?

I watpie zeby wylaczyli servery EQ... duzo ludzi raczej bedzie sie powoli przenosic nno bo jeszcze lubia grac w EQ hehe :razz: Aha... bo VI "zmusi" ludzi do przejscia... LOL

O PvP tez raczej jeszcze nie mowili... Posluchaj CTB'q z tego co ja wiem to nawet nie ma alfa wersji tylko sa dopiero wytyczne projektu... nno i projekt w toku :cool: wiec oni sami jeszcze nie wiedza co sie zmieni LOL


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 10:42 
Cytuj  
heheh :smile:
mam nadzieje ze mnie eq wciagnie i bede zbieral kase na dodatki do niego a nie na daoc ;]

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 11:06 
Cytuj  
Watpie :razz: Z tego co widze po populacji EQ on poprostu na dluzej nie wciaga slowian :razz: Amerykanie, Azjaci nno i ludy Europy Zachodniej... Tyle co jest nas kilku polakow w EQ... O, czekaj znam jeszcze jednego Wegra...

Uli, a jak w BL ? sa jacys wschodzni/srodkowi euro ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 11:33 
Cytuj  
heh mnie malo obchodzi z jakich krajow sa ludzie ;]]] raczej obchodzi mnie ile ich jest i jak sie gra ;]

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 11:42 
Cytuj  
EQ jest najwiekszym mmorpg na swiecie :razz:

Cytuj:
To date EverQuest has more than 98,000 simultaneous users during peak gaming hours.

How many people play EverQuest?
Currently, EverQuest has more than 420,000 monthly subscribers.


Mialem poprostu na mysli to ze polacy sie w nim nie utrzymuja poza kilkoma wyjatkami :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.