mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 00:11 
Cytuj  
no wlasnie Tux dla mnie wszystkie male rzczy sa wyzwaniem i to mnie bawi i cieszy.

Przez 3h lazilem po katta i zwiedzialem bo tak mi sie tam spodobalo.

Teraz zaczalem sobie grac kotami, ja to lubie.
A druid? lubie ta klase i koniec , choc ostatnio tyle osob porsi mnie o porty , buffy i inne gowna ze zaczynam miec dosc.

Zakldam alty o ktorych nitk nie wie zeby miec swiety spokoj...

owszem mowilem ze uzytak z nas niewielki ale jednak jest taka klasa , taka wybralem i tak bedzie.

i nie rozumiem co miales na mysli o grupowaniu ze znajomymi, ja tez to robie, zapytaj Zula.

Owszem soluje ale robie to tylko rano w rano naszgeo czasu nie ma moich znajomych.

wieczorami czesto gdzies z nimi ide i gramy i jest fajnie.
tylko dla nas takim piknikiem jest wlasnie tofs czy inne miejsce ktore dla ciebie jest placem zabaw itd.

i pewnie powiesz ze nasza gildia jest taka czy siaka.a my sie po prostu lubimy dobrze bawic...

w tej grze chodzi GLOWNIE o zabawe po to ona jest.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 05:49 
Cytuj  
do 60 lvl raczej napewno niedojde bo pewnei zaczne grac w co innego ;] ale 35 ? ;] raczej tak jak sie postaram ;]] aha juz bym gral ale jest pewien problem..... ceri mial mi wyslac juz przedwczoraj klienta ale jak znikna tak do dzis go niewidzialem wiec moze ktos moze podeslac mi klienta ? albo chociaz dac link, mam sdi ale moze uda mi sie skoczyc do cafe tam jest 1mbit.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 11:00 
Cytuj  
Ash: Uwazaj! wszedles postem miedzy kolejna batalie miedzy mna a Zemi'que hehe grozi smiercia LOL Zebys nie pomyslal ze to do ciebie pisze to oszczegammm! :razz:

Zemique:
Heh... Zem naprawde nie rozumiem o co ci chodzi lol ja powiedzialem ze quadowanie dru jest trudniejsze, wspomnialem tez ze dla mnie wyzwanie to jak pomagam organizowac i ide z grupa gdzies gdzie najdrobniejszy blad moze znaczyc smierc... ty natomiast od razu przyjmujesz poze typu "rozpaczliwa obrona czestochowy" i bronisz wszystkiego co robisz, heh... wiesz co ?

To naprawde bardzo faaajnie ze masz altery ktore nawet sa kotami i niektorych imion nie zna zeby ci wszyscy nareszcie dali spokoj! Jeszcze lepiej ze jestes DRU, piszesz ze niewielki uzytek z ciebie i bardzo sie cieszyszz tego... ja TEZ sie cieszeeee :grin: :grin: :grin: zobacz jakie usmiechy! Wszyscy sie cieszymy WOOHOO!!!


PS. Wytlumacz mi po co mialbym mowic o twojej gildii ? Bo ja nie widze najmniejszego powodu... :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 11:32 
Cytuj  
a moze jednak zrobie druida ? ;]] nawet fajnie tak sie zamienaich w jakies wilki czy cus ;]

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 11:43 
Cytuj  
EEE tam ench moze sie zmianiac nawet w dywanik albo latarnie :razz: :razz: :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 11:48 
Cytuj  
latarnie... lol

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 12:00 
Cytuj  
ta jak bylismy w tofs to kengo i zef cigale sie wydruniali i na zmiane byli lampami...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 12:54 
Cytuj  
heheheh no to jest jeda z niewielu zalet encha ! :smile: muszę jeszcze podpisać ze związkami zawodowymi Dużych ras umowę o zwrocie kasy za zlutowane żeczy bo już mnie wkurza że nie moge gianta mezznąć ;D


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 16:12 
Cytuj  
lol bede musial sie tym pobawic ;]]]]]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.