mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 12:07 
Cytuj  
Witam mam pytanie czytalem gdzies ze teraz eq jest dostepny za darmo na stronie czy to jest aktulalne szukalem ale nie moglem znalez nic na ten temat ( moze zle szukalem :smile:) jesli tak to czy jest to podstawowy eq czy tez z jakimis dodatkami ?

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 15:51 
Cytuj  
Witam :smile:
gdzie kupic EQ ? - patrz post o tym tytule :smile:
zestaw EQ Deluxe zawiera czesci:
"Ruins of Kunark" i "Scars of Velious"
do dokupienia osobno pozostaje 3 czesc : "Shadows of Luclin"

niestety nie jest za darmo a i abonament troche kosztuje, ale warto, zapeniam Cie. :smile:
_________________
Zulut, Shaman of 20th circle
Zuluseek, Rogue of 14th circle
Zuluxar, Necromancer of 10th circle

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zulus dnia 2002-07-18 16:53 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 16:14 
Cytuj  
co do tego zestawu z kunarkiem i veliousem sa dodatkowe kody ? czy na jednym kodzie wszystko sie zakladac ? ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 16:41 
Cytuj  
kazda plyta ma swoj unikalny serial, jak aktywujesz sety na servie to juz po ptokach innego konta korzystajac np. z moich serili nie aktywujesz...

Dlatego byly walki z niektorymi sklepami w USA , ludzie kupowali oryginal po czym okazywalo sie ze ktos odpisal serial i aktywowal konto.
Moi znajomi tak mieli.

Robi sie jeszcze tak ze sprzedje sie konto z np. warem na 60 lvlu ale bez seriali, tzn. dostajesz tylko halso i login do konta.Jak zaplacisz to byly wlasciciel konta wysyla mejal do VI ze swoimi serialami i mowi ze mu sie wlamano, VI resteuje haslo i login i wysla do posiadacza seriali.
Dlatego min. nie warto kupowac kont, mozna sie niezle przejchac.

I nie ma sensu kombinowac z serialami bo mozesz wylapac bana na servery sony i VI...

Caly pakiet eq,RoK,SoV nie jest az taki drogi. :wink:

A SoL to mozna pozniej dokupic.


Dodam ze abonament wynosi aktualnie 12$ (cirka) za miesciac.

Bajer jest taki ze trwa promocja (albo trwala) posiadaczom kont eq wysylano mejla ze moga ci podac link , badz tez wyslac poczta (chyba tylko wew. USA) darmowego klienta eq z 1 miesiacem grania za darmo. (jak kupisz w sklepie tez takowy dostajesz)

Ja niestety nie zapisalem sie na newsletter wiec mnie to ominelo...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 18:13 
Cytuj  
Dzieki wyjasnilo mi to troche mam jeszcze pare pytan
powiedzcie mi jak jest np z PK sa czy nie ma czy mozna sie odnich odlaczyc czy sa specjalne servery dle pk (asheron )
kim zaczac grac tzn czy jest jakas rasa latwijsza na poczatek
na jakim serverze gra najwiecej polakow
czy wougle gra z sdi ma sesens z gory dzekuje :smile:

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 19:20 
Cytuj  
Na serwerach mozna sie pojedynkowac, po zgodzie obu stron na to.
Na normalnych serwerach (nie PvP) nie mozesz zabrac nic z jego rzeczy po wygranej err... przezyciu :smile:)
Sa tez serwery PvP na ktorych mozna zabrac (bodajze) jeden przedmiot przeciwnika i troche jego kasy - tez oczywiscie po wygranej hehe

tak wiec tzw PK raczej nie istnieje w EQ - nie ma obawy ze ktos Cie znienacka zabije.

Co do postaci jaka grac ... hmmm... kazda ma swoje plusy i minusy, na kazda postac trzeba poswiecic duzo czasu i uwagi - po prostu wybierz kim chcesz byc w EQ (looknij do zalaczonego do EQ poradnika, ew. opisy klas casterow (postaci majacych umiejetniosci magiczne) znajdziesz na http://eq.castersrealm.com

Najwiecej Polakow gra na serwerze Tarew Marr (czyli praktycznie wszyscy :smile: mi znani)

Nie mam SDI wiec nie wiem ale powinno byc spoko, EQ ma najbardziej stabilne polaczenia klient-serwer z jakim sie do tej pory spotkalem w mmorpg-ach.

Jesli sie myle lub czegos nie dopowiedzialem to zapewne moi Szanowni Koledzy mnie poprawia :smile: :smile: :smile:


_________________
just ordinary...
...Zulus

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 21:24 
Cytuj  
Dzieki :smile:
Mysle ze n8idlugo dojdze do was nowy gracz
do zobaczenia na serverach eq :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2002, 21:43 
Cytuj  
Na normalnych serverach sa 4 mozliwosci PK'ingu:
-duel
-arena (PvP area) kazdym wiekszym miescie, jak rowniez jedna cala zona :cool:
-ksiazka ktora dajesz panu zwanemu Priest of Discord zmienia cie w PK... ktorych praktycznie nie ma wiec bezuzyteczne heh...
-guild war

*poprawia zula* na castersrealm'ie sa opisane wszystkie klasy :razz: (czujesz sie poprawiony o ZZZulu ? :cool: ) Nno sluchaj aenim'q :cool: powiedz jakie classy eventualnie cie interesuja to ja ci tak miedzy bogiem a prawda napisze czym sie zajmuja :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 00:10 
Cytuj  
Witam walsnie napisalem dlugii post ale zapomnialem hasla podac dalem wstecz i cala moja pisanine szlag trafil :smile:
Wiec tak
Gralem swojego czasu w ascheron call zaczynalem jakims tam warriorem ale pozniej okazalo sie ze mag jest przegiety i tak wiec znow magiem od poczatku ( ach te drainy :razz: )
Co do class w eq troche poczytalem na ten tamat na www ale malo mi wyjasnilo w popszednim skasowanym poscie napisalem ze interesuje mnie wszystkie oprocz 3 ale to bez sesnu abys tyle pisal . napisz jak bys mogl tak tylko miej wiecej czy bardziej sie oplaca magiem czy wariorem czy jest jakas classa ktora ma te obie zdolnosc jakos sesnownie polaczone czy jest jakas przegieta?
i czy do duelow jest bez roznicy czy sa jakies mocnijsze i slabsze classy.
dziek za cierpliwosc dla chobo (newbie) :smile: :smile: :smile:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 07:08 
Cytuj  
wlasnie ja mam konto z tego darmowego kodu ;ppppp i nie tylko ludzie z eq dostali to ale takze ci co subskrybuja newslettera station sony ;]] a co do tych kodow to chodzilo mi o to ze jak nazbieram na ten deluxe zebym niemusial od nowa zakladac konta do tych dodatkow ;] no chyba ze na tym koncie juz uaktywnili mi te dodatki ;]]] wtedy zessam wszystko z netu ;]]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 07:15 
Cytuj  
YEAH
jak pamietam w e-mailu powiedzieli ze mam to co z eq trilogy..... wpadam na amazon patrze na opis:

* Includes original game and two expansion packs: Ruins of Kunark Scars of Velious
* 3-D massively multiplayer online fantasy role-playing game
* Choose from a variety of races and classes
* Adventure with thousands of other gamers over five enormous continents
* Note: This game requires an Internet connection and charges a monthly fee payable by credit card or pre-paid game card (sold separately)


prosto mowiac niemusze kupowac deluxe dla dodatkow wszystko z netu sciagne :smile:)))))

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 07:34 
Cytuj  
co do serverów pvp to jest ich kilka i mają różne zasady pvp i looto. Na sullonie naprzykład lootujesz tyklo kase i coina :smile:

o ile wiem to najlepi w pvp są Droodzi i Wizardzi.

Jeśli chodzi o klasy to

War -- w zasadzie bierze obrażenia osłaniając innych własną klatą

Pally -- ni to war ni to cler przeważnie robi to co War

ShadowKnight -- ni to war ni to nekro przeważnie udaje war

Monk -- mala odmiana monk to damage dealer ale wada jest taka że bardzo słabo opancerzony dostaje szybko wpierdy jak jest sam

Rogue -- kolejny damage dealer jego podstawowa umiejętność to Back Stab ale działą tylko jeśli stoj za przeciwnikiem więc bez war nie ma szans

Bard -- bardzo ciekawa kombinacja melee klasy i castera w sumie za War nie ma szans robić ale bardzo dobrze wspomaga grupę swoimi piosenkami które stackują się efektem ze wszystkimi czarami. Jest dosyć terudny w prowadzeniu bo trzba szybko zmieniać piosenki żeby dalo sie utrzymać kilka efektów na raz

Ranger -- ni to war nie to drood

no i chyba to wszystkie melee teraz czyści casterzy

Wizz -- pan zniszczenia w EQ największe obrażenia w spellach i do tego posiada teleporty wiec może łatwo podróżować nie leczy i nie buffuje a dodatkowo musi bardzo uważać z zadawaniem tych obrażeń bo dostanie wpierdy

Mag -- czary ofensywne słabsze od Wizzarda ale duży plus w postaci peta kótry dobrze prowadzony z powodzeniem robi za 7 członka grupy. (w grupie jest max 6 osób)

Nekro -- podobno najlepsza klasa do solowania bardzo dobry pet i sporo ciekawych czarów aczkolwiek głównie DOT (Damage Over Time)

Cleryk -- podstawa karzdej grupy bez niego War ginie szybko i już nie ma kto brać obrażeń za całą grupę

Drood taki Cleryko(leczenie) Wizzardo(porty) Shamano (buffy) niewiadomo co. Klasa bardzo wszechstronna i w sumie bardzo fajna (ja ich lubie :smile:

Shaman -- przyzwoity pet, w grupie przedewszystkim świetny w buffowaniu, trochę też potrafu leczyć ale w sumie chyba nie zabardzo

Beastlord -- o tej klasie wiem w sumie najmniej ale z obserwacji wynika że jest to melee z petem czyli tak naprawdę zamiast jednego melee masz 2 :smile:

Last but not .. :smile:

Echanter -- (mógłby się długo rozwodzić na temat tej klasy ale w skrucie dwie rzeczy)
1. Buffowanie
2. Crowd Controll

jeśli ktoś chce coś dodać to proszę bardzo :smile:
(Tux nie zabijaj mnie pls to jest moja subiektywna i może troche blędna opinia)


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 08:24 
Cytuj  
od razu mowie ze shammiego ja robie ;]]]]] tylko sciagne wreszcie tego eq ;] jest ktos chenty podeslac kunarka ? ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 09:40 
Cytuj  
beasty- klasa raczej solo z bardzo silnym petem, ta klasa to hybryda stad 1sze spelle dostajesz na lvl9.
spelle jakimi dysponujesz pochodza od shamna z malymi innowacjami.Ale patrzac na roznice poziomow na kotrych dostje je shammy a beasty mozna sie zalamac (pierwszy czar Heal za 84pts dostaje na 39lvl!!) ale za to ma genialne buffy dla peta i w zasdzaie moze solowac tylko i wylacznie dzieki petowi buffiac go i healujac...
Mnostwo zabywy z ta klasa.
Potem moga wystapic problemy z grupa, w grupie jest kiepskim melee z petem... a to kiepskie polaczenie.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 10:17 
Cytuj  
hehe dzieki
powiedz mi nie ma szans zapisanie sie na to eq z newsletter ?
juz chyba wiem czym bede gral :smile: :smile: :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 10:18 
Cytuj  
wizzard to mnie interesuje :smile: :smile: :razz:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 12:24 
Cytuj  
a ja jednak wezme barda ;]] mam male doswiadczenie i ciekawsze questy ma ;]]]
a zapisac sie mozesz... ale co ci to da jak rozeslali raz tylko ? i to poltora miecha temu ? sony.station.com ;p

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 12:25 
Cytuj  
a zreszta ;ppp wy wybierzcie ;]] bo sie zdecydowac niemoge ;]]

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 12:34 
Cytuj  
Heh Wizzard jest fajny gdyby nie jedna mała wada o której zpomniałem wpomnieć :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 12:49 
Cytuj  
Mam nadzieje ze mi w tym pomozecie :smile: a barda juz mamy :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.