mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 12:58 
Cytuj  
ta jest bard ale to alt jest jak mowili ;]
a pomoge ci ja ;]]]] bede niedlugo caly czas gral ;]]] tylko niech mi ktos podesle tego klienta eq bo niemam jak grac...... jedna nocka slania i tyle... iso mozna zrobic byle jakim programem do nagrywania cd np clone cd czy cus....

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 18:10 
Cytuj  
Hej wszystkim :cool:

Od poczatku wizia bym odradzal... wiem cos o wiziach niestety =/ manaregen to KOSZMAR!, serio... Nno i wlasnie przez ten manaregen wizio pali mane a potem ma downtime na med... chyba ze ktos lubi zabijac cos i 15 min medytowac hehe bo tak wyglada wiz solo, nie wspominajac ze potrzebuje jakiegokolwiek przyspieszacza biegu...

Bard... bard to bardzo ciekawa klasa... moze miec duuze ac, uzywac broni itd... ma tez wiele piesni (czarow, glownie enchanterskich) ich zaleta to to ze bard nie potrzebuje many dla wiekszosci z nich a wada maly duration, ale coz, cos za cos :cool: natomiast duuuza zaleta piesni barda jest to ze w wiekszosci sie stackuja z czarami encha i tak mamy podwojny efekt :cool:


Tak apropos class, kilka uzupelnien do zestawienia Kordzika... :cool:

Pal - War bez bonusowego hp z kilkoma low lvl spellami clera, od niedawna VI mial ambicje zrobic z nich odrebna classe i w ten sposob dostali pare milych spraw :cool: przede wszystkim dmg vs. undead poszedl skyhigh :cool:

Monk/Rogue - Melee damage dealer... classy ktore zadaja dmg w recz ale raczej nie moga zbierac razow... robi to za nich war :razz: )

Ranger - Kiedys praktyczny brak AC (armor class), niby ich VI podreperowal ale w sumie niedawno przeczytalem na ang boardach taka rzecz: "would prefer a BST tanking for me than RNG" no comment :razz: ale ja sie nie odnosze do tego hehe bo zaraz sprowadze sobie na glowe pewnego Sulloniste :razz: albo i Mabster mi za krytyke rangerka by dokopal :razz:

Mag - Uhm taki sobie summoner... niby niezla zabawka taki pet :cool: gdyby nie drobny fakt ze zre xp... Nno i na 60 epic is a MUST! :cool:

Necro - Moze jeszcze udawac trupa i Convertowac zycie w mane wysysajac hp potworkom :razz: ) Na raidach i w grupie hmmm oddaje mane innym (glownie clerom) i summonuje corpse... eh, co wiecej ? no niech bedzie ze dotuje troszke :cool:

Cler - JEDYNY prawdziwy uzdrowiciel w EQ, Complete Healing, Celestial Healing itd itd. Aha, jeszcze buffy HP i AC...

Dru - Takie mydlo i powidlo. W niczym nie jest najlepszy ale za to ma i DD, DoT, Porty, DS'y, Pomniejsze Heal'e, Regeny, Pare buffow... i niestety tylko jedna mana na to wszystko :sad:

Sha - Ogolnie melee stat buffy, pet po 35 lvlu (bezuzyteczny imho, chyba ze w solo), Avatar, Focus, Talismany, DoTy itd. Aha, takze cannibalize, zmiana HP w mane...

Ench - tos sie rozpisal kordi :razz:...

PS. Do Kord, Ty sie mnie boisz czy co ? :razz:

PS2. Sorry za zargon hehe jakies pytania to piszcie :razz:); Buff-Czar wzmacniajacy; Debuff-analogicznie do Buff; melee stat buff-STR, STA, AGI, DEX; SV-save versus np. cold fire itd. CLR DRU I SHA to maja :cool:

Ehhh ale sie rozpisalem, raaany... nic mam nadzieje ze komus to pomoze :cool:

_________________
Tuxie Crystalblaze
Inspect Tuxie
Master of most trades...(i can make vodka!)
ED, BC or TA that is the question...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-07-19 19:12 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 21:15 
Cytuj  
a ja wciaz sie zastanawiam czy shammy czy bard :smile:))) a co do tego slangu to juz sie domyslilem ;]]]]]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 21:26 
Cytuj  
Hi all
Taaa rospislaes sie ale naprawde mi to pomoglo powiedz mi jeszcze tylko czym ty grasz i czym zaczac aby bylo mi np solo i w grupie :smile:
I ktora do delow jest dobra

Chyba zrezygnuje z wizia jak muwisz ze tak ciezko :smile: :smile:
Narazie zamowilem eq i mam nadzieje ze paczka dojdze szybko bo juz nie moge sie doczekac :eek:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2002, 06:37 
Cytuj  
zrob druida :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.