mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 36
Dołączył(a): 4.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2004, 17:54 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-21 14:16, Calis napisał:
Oj zgadzam sie bo jest przereklamowana no i jak chyba w kazdej platnej szkole... placisz dobrze i terminowo, przechodzisz dalej. Stad tyle debili w szkole :/


heh sory ze nie w temat, ale moglbys mi wytlumaczyc na czym to przereklamowanie polega ??

tekstu o debilach nie chce mi sie komentowac....

jesio raz sorry za OT

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2004, 18:13 
Cytuj  
Prosze bardzo :smile:

Z debilami sie nie zgadzasz? Mam taka opinie bo znam ludzi z 7 warunkami i ktorzy nie potrafia napisac najprostszego kodu.

A przereklamowana dlatego bo porownuje wysokosc miesiecznego czesnego do jakosci wykladanych przedmiotow i ogolnie do "obslugi" studenta.

Liczylismy kiedys z kolegami, ze urwalibysmy tak z 300-400 zl czesnego i byloby odpowiednio.


Posty: 36
Dołączył(a): 4.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2004, 21:01 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-29 19:13, Calis napisał:
Z debilami sie nie zgadzasz? Mam taka opinie bo znam ludzi z 7 warunkami i ktorzy nie potrafia napisac najprostszego kodu.


hehe co to za argument, kcesz wymienie ci a nawet ustawie na jakis browarek ludzi z Polibudy (Mechatroniki, IŚu) super ludzie jeśli chodzi o imprezowanie ale gosć który na 4 roku polibudy (0 warunków) nie policzy ci najprostrzej całki, i ja nie wyciągam z tego wniosku ze Polibuda jest przereklamowana, czy że tam masa debili, bo ci goście są tam w mniejszości tak samo jak ci których ty wymieniłeś na PJocie. To nie jest problem uczelni tylko ludzi którzy
marnują kasę, czas itp. Zadna uczelnia nie da ci gwarancji ze po jej ukonczeniu bedziesz rozchwytywany , ale daje ci szanse (różne uczelnie różne szanse) i od ciebie zależy co zrobisz, ja dzieki PJWSTK zarabiam przyzwoity cash, wciaz sie ucze jeszcze i nie zaluje kasy ktora place, bo gdybym uwazal ze nie warto to bym zmienil uczelnie - debilem nie jestem :wink:

Cytuj:
A przereklamowana dlatego bo porownuje wysokosc miesiecznego czesnego do jakosci wykladanych przedmiotow i ogolnie do "obslugi" studenta.


a z czym porównujesz ? i jak wypada na tle konkurencji ??

Cytuj:
Liczylismy kiedys z kolegami, ze urwalibysmy tak z 300-400 zl czesnego i byloby odpowiednio.


No gospodarkę planowaną centralnie to mamy już za sobą :razz:

peace & pozdro

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 11:07 
Cytuj  
Ha po pierwsze nie porownuje z pw ani z jakakolwiek inna uczelnia! :smile: Po drugie zmierzam do banalnego stwierdzenia, iz uczelnie platne maja to do siebie, ze zawsze beda przyjmowc ludzi z kasa i dopoty dopoki beda regularnie placic zadna sila ich stamtad nie ruszy. A takich ludzi jest niestety
sporo...

Zgadzam, sie zadna szkola nie gwarantuje ci pracy i podobnie jak Ty, ja rowniez zawdzieczam (albo zawdzieczalem bo juz nie pracuje) swoja pierwsza prace pj'towi.

Jesli zas chodzi o czesne to za te pieniadze, ktore placimy to wykladowcy/cwiczeniowcy powinni byc lepiej dobierani pod katem wiedzy jak i umiejetnosci jej przekazywania.
I tylko tyle :smile:


Posty: 36
Dołączył(a): 4.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 13:57 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-30 12:07, Calis napisał:
Ha po pierwsze nie porownuje z pw ani z jakakolwiek inna uczelnia! :smile:


a to czemu ?? i z czym porownujesz ???
Cytuj:
Po drugie zmierzam do banalnego stwierdzenia, iz uczelnie platne maja to do siebie, ze zawsze beda przyjmowc ludzi z kasa i dopoty dopoki beda regularnie placic zadna sila ich stamtad nie ruszy. A takich ludzi jest niestety
sporo...


Ech wsio nie tak, gdyby nie to ze np. PJ czy Kozminski naprawde daja ci szanse na zdobycie wyksztalcenia na najwyzszym poziomie (szanse, reszta zalezy od ciebie),
to nikt by nie placil takiej kasy za czesne.
Pozatym rankingi wprost czy newsweeka cos jednak mowia.
Moim zdaniem twoje zdanie o platnych uczelniach jest bledne, przynajmniej ja mam inne.
Istnieje taki trend pakowania wszystkich platnych uczelni do jednego wora i krytykowania, podobie jak np. plucia na Gatesa i nazekania na MS Okna, i to glownie ustami tych ktorzy ani o tych uczelniach ani o systemach op. pojecia nie maja.
Cytuj:
Jesli zas chodzi o czesne to za te pieniadze, ktore placimy to wykladowcy/cwiczeniowcy powinni byc lepiej dobierani pod katem wiedzy jak i umiejetnosci jej przekazywania.
I tylko tyle :smile:


no moze ja dziwny jestem :grin: (chyba kojarzysz koleszke).
Generalnie czesto sie spotykam z takim biernym nastawieniem ( u znajmoyych z wielu uczelni) ktore mnie wk**wia ostro, to klientowi ktory zaczyna nauke powinno zalezec na tym aby nauczyc sie jak najwiecej a nie zdobyc wpis do indexu i miec z glowy.
Ja poprostu jestem zdania ze wartosc szkoly czy uczelni bardziej oddaja jednostki ktore dzieki tej szkole/uczelni cos osiagneli niz glaby ktorych wszedzie sie troszq znajdziesz

pozdro :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Falghar dnia 2004-05-30 15:01 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 14:19 
Cytuj  
powinno zalezec na tym aby nauczyc sie jak najwiecej...

rofl
nie bede ci mowil jak u mnie nazywa sie takich kolesi.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 14:37 
Cytuj  
No dobrze niech ci bedzie :> bede porownywal z pw, ale im akurat zadroszcze tylko atmosfery studiowania i to wszystko :smile:

Sa pewne prywtne szkoly, ktore sa naprawde niezle i coraz wiecej bedzie takich uczelni tymbardziej, ze wszystko zmierza do tego iz cale wyzsze szkolnictwo bedzie platne. Tak, ale policz sobie ile jest szkol krzakow, ktore sa nadal w wiekszosci i to one tworza opinie mniejszosci.

Na rankingi patrze z przymrozeniem okna. Co z tego, ze dana uczelnia ma 1000 profesorow 10000 doktorow itd., a ty w trakcie calego studiowania zetkniesz sie moze z kilkoma :smile:
I nie pakuje wszystkiego do jedngo worka, mniejszosc ma zawsze gorzej. Akurat ja ksztalce sie promicrosoft :grin:

Na naszej uczelni jest kilku belfrow, ktorzy nie powinni uczyc ze wzgledu albo na brak wiadomosci (!) albo sposobu ich przekazywania np. No moze poprostu mialem pecha i trafialem na oszolomow. Ale musze rowniez przyznac, ze mialem sposobnosc zetknac sie naprawde super ludzmi.
Dla przykladu: programowanie w naszej szkole jest fatalnie rozwiazane.

Wartosc uczelni oddaja jednostki? No co ty, zyjemy (niestety) w demokracji gdzie racje ma wiekszosc :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 20:30 
Cytuj  
Cytuj:
rofl
nie bede ci mowil jak u mnie nazywa sie takich kolesi.


A wiesz jak sie nazywa inz. ktory pisze mniej niz polowe testu kompetencyjnego stwierdzajac ze reszta go przerasta? ;/

Cytuj:
zmierza do tego iz cale wyzsze szkolnictwo bedzie platne


Bezplatne studia sa w zapisane w konstytucji, pokaz mi partie (kamikaze?) ktora to ruszy.. :wink:

Cytuj:
Wartosc uczelni oddaja jednostki? No co ty, zyjemy (niestety) w demokracji gdzie racje ma wiekszosc

Err to chyba za PRLu tepilo sie jednostke? a teraz kazdy robi co chce? :wink: Chyba nie do konca rozumiem co miales tu na mysli...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 20:36 
Cytuj  
Tux jak ktos chce sie uczyc to bedzie sie uczyl ale mnie nie zmusz do tego samego :/
k thx :smile: a tak btw to ktos jeszcze gra oprocz tela?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 22:02 
Cytuj  
A chyba jeszcze jedna czy dwie osoby graja ale nie jestem pewien, co tu duzo mowic EQ R.I.P

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 22:50 
Cytuj  
Nie jest tak źle.
Ja - Teiffin, Plum, Kord i Drah gramy regularnie. Ostatnio zaczął wpadać Ed. a BL nawet planuje pierwszy raid od jakiegoś miesiąca - BoT towers! :razz:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 07:07 
Cytuj  
Na Morell stan zalogi - 4 (ostatnio nam sie jeden zalogant wrocil i znowu full squad).

Na razie utknelismy na RZ w phase5 (btw inny to banal w porownaniu do RZ, albo my mamy zla taktyke na RZ hehe).

POniewaz USA gildie wymusily na nas rotajcje to zaczelismy ostro w GoD walczyc zeby im na zlosc zrobic hehe.

Ja na MT czuje sie rewalcyjnie, ciagle mam ochote grac!

Slyszalem ze Aimras odszedl z SoTN???? O co chodzi ktos wie?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 08:01 
Cytuj  
Troche sie popsztykali, Amiras zrobił kogoś oficerem bez uzgodnienia z innymi oficerami i wogóle zdawało im sie że za bardzo dyktatorsko rządzi. W niedziele zdążyli jeszcze wywalić kilka innych osób międzyinnymi Ladenie ;p ale wczoraj juz wszystko wróciło do normy. Aimras znowy jest Liderem a Ladenia została oficerem :razz: dziś znowu zaczynamy raidować ;p

EDIT:

btw nie dostał ktoś darmowego klucza na miasiąc gry ? bo mam dwu chętnych kumpli a dostałem tylko jeden :/

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kordian dnia 2004-06-08 09:01 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 10:54 
Cytuj  
sprawdz prywatne wiadomosci...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2004, 23:59 
Cytuj  
Taaaaaaaaaaaaarraaaaaaaaaaaaaak you dorf :razz: Co u ciebie slychac?:) Jakie plany na przyszlosc?:)


Posty: 2
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2004, 16:25 
Cytuj  
hmmm witam jestem nowy. Gra ktoś z was w EverQuest Online Adventures ? To jest mmorpg na play station 2. Oprócz mnie znam jeszcze 3 osoby grające w to z Polski. fajne forum, szkoda, że nie znałem wcześniej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 23:19 
Cytuj  
Quarm deaded!

:wink:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 08:41 
Cytuj  
WTG. :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 10:23 
Cytuj  
Obrazek

NIestety mnie nie widac =/ a sam nie zdarzylem zrobic screenow hehhe :wink:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 14:56 
Cytuj  
Gratulacje :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.