mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 16:12 
Cytuj  
co tu duzo gadac, idz tu http://eq.castersrealm.com/ i przelec Creation Guide-y (zakladam ze ang. znasz w stopniu umorzliwiajacym przysowjenie zawartych tam informacji :wink:)

Albo poczekaj na gre wybierz klase ktora najbardziej ci sie podoba (bo zawsze chciales byc ... )wstaw co tam chcesz i zobacz czy cie to rajcuje...

Nie ma jak wlasnie doswiadczenia!

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 18:05 
Cytuj  
Nno Fajnie bedzie ten polski team niedlugo wygladac... 50 WAR w linii i biedny Ulineq lata wzdluz healujac HAHA!

A ty witaminq C o przedluzonym dzialaniu... :smile: sluchaj, kazda klasa robi cos innego ench i brd beda dawac buffy, wprowadzac przeciwnika w trans itd. , War bedzie sie bil wrecz... Pal Shd i Rng beda probowac dorownac War'owi (choc specjalizacje AA np. dla wara przy undeadach pompuja go jak (...) ! ale... 60lvl z full aa to... hehe odlegle marzenie). Wiz bedzie walil DMG spellami, Mag bedzie wzywal elementale... necro zmieni sie w licha i bedzie zmienial hp w mane z szybkoscia swiatla... (szkoda ze nie za bardzo ma na co ta mane uzyc :razz:) Rog/Mnk beda zalezni od War'a ale przebija go kilkukrotnie w zadawaniu DMG... Sha natomiast bedzie mial buff kazdego melee statsu i mase innych zabawek...

Ehhhh to tak pobierznie o classach jak widzisz roznia sie BAAARDZO :cool:

Tak z ciekawosci, czym chcesz grac ? :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 20:01 
Cytuj  
a druid stoi i zawija w te srebreka!

:razz: :/

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 00:19 
Cytuj  
wlasnie niewiem :smile: byle bylo ciekawie i zebym niegina ciagle

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 07:51 
Cytuj  
Zemique: Druid ? no... :razz: :razz: :razz:

CTB: Czy bedziesz ginal zalezy wylacznie od twojego doswiadczenia i znajomosci classy ktora grasz... hmmmm ja postaram ci sie pomoc jak najlepiej potrafie :razz: Z tym ze zalezy to od ciebie... zdecyduj sie na jakas klase i naucz sie nia grac a reszta przyjdzie sama :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 09:55 
Cytuj  
Sorry, że przysmucam przed łykendem, ale z tym "jeżeli chodzi o nasze potrzeby" to chyba jakieś nieporozumienie ?
Przecież CTB zaczyna, to jakie ma - sorry -znaczenie że Mistrz Tux level 197 potrzebuje akurat Barda ?
Chyba że wyrażasz wolę całego ludu zgromadzonego na Tarew Marr... :wink:


_________________
vel Brutallus

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 11:00 
Cytuj  
nasze lvlele znowu sie tak rozstrzelily ze szkoda gadac...

Gdyby nie wpadka Zula to bylby dzis shaman 39 jak nie 40 (bo Zulu dzialal szybko)

Potem Albar i Ciri mnie prawie doscigneli...

No a teraz to kurcze ciezko bedzie bo zrobilem maly overlap...

Ech! o jakim ty teamie mowisz Tux,o teamie to bedzie mozna powiedziec za rok czy 2 jak tych 50 warow stuknie 60...

Teraz to kazdy sobie rzepke skorbie, taka jest prawda.
No niby ja moge juz grupowac w Lennym i Kordim.
Radze wam ludzie gildie dobre znalesc, i przeczekac...

No nic ide do gry zobaczyc...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 11:21 
Cytuj  
Ehh Brut widze ze ci sie nudzi =/ Powiem ci ze Mistrz Tux 9999lvl wcale nie potrzebuje Barda... Wiesz to nie ja o sobie powiedzialem ze "mam wizje" ale ok heh skoro to komus przeszkadza to juz sie slowem nie odezwe, bo poprostu zrobi nam sie DAoC w EQ... i 3? polskie gildie ? eh =/

PS. Zemique, Jak wszedlbym do TA ED czy czegos jeszcze to pewnie nie mialbym tyle czasu w EQ ile mam teraz jak sie zaloguje wiec... =/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 11:53 
Cytuj  
hm bard shaman zobacze przy tworzenu ale bardziej mysle teraz o jakims woju bo nimi latwo sie gra :smile: lub magu dobra bede mial gre zobacze co wziac :smile:


_________________
Ashton

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 13:40 
Cytuj  
Ty bardziej pasujesz do Numinous hehe

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 14:02 
Cytuj  
To prawda nudziło mi się :grin:
Bez obrazy please - nic mi nie przeszkadza, zawsze ciekawiej jak jakaś dyskusja jest - a już zwłaszcza z emocjami :wink:

no ale generalnie to Tel dobrze podusmował: rozstrzelone są levele bardzo - chyba w każdej dziesiątce ktoś się znajdzie...
i jak tu grać razem ?


_________________
vel Brutallus

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 14:24 
Cytuj  
LOL :grin: niektórzy nawet w kilku dziesiątkch :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 14:38 
Cytuj  
A'propos war-a, CTB:

Wydaje mi się, że Warrior ma - jak to niektórzy mówią - dwa ujemne minusy...

1) sam siebie może wyleczyć max do 50% hit points (BindWound), bo czekanie na 100% jest tak długie że bez sensu
2) nie ma żadnych awaryjnych umiejętności/czarów na "czarną godzinę", po prostu pure melee i albo jest OK albo jest dead jeśli zony nie ma w pobliżu

Jeżeli ktoś chce trochę pograć solo, to jest to odczuwalne (a tak się najszybciej zdobywa XP - przynajmniej na tych pierwszych kilkunastu levelach, nie wiem jak dalej)

Odkryłem wprawdzie jakieś healing potiony, ale są strasznie drogie (20platinum) - nie dla niskich leveli

A przy okazji Panowie "starsi": może się mylę i są jakieś chytre sztuczki dla Warów ?
(i jeszcze: zna ktoś te potiony ?)
_________________
Brutallus on Tarew Marr
The Sword Apprentice of level 17th

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2002-04-05 15:44 ]</font>

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 16:17 
Cytuj  
jak z palladynem i bardem jezeli o to chodzi ?


_________________
Ashton

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 15:11 
Cytuj  
ehhhhh niekce mi sie czekac itp zeby gre kupic :/ wydam na sprzet ta kase

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 15:43 
Cytuj  
sa sztuczki ale nie dla lowbie... :/
Chyba ze bedziemy mieli shamana.

On moze robic potiony kazdego rodzaju (10x sow,invis itp.) oczywista wymaga to kasy no i jest skill a wiadomo jak to z trade skillami...

Ceny chyba znasz sow 10 100pp invis 200pp...

A inna sztuczka to grupa, i wiz z evaciem...

:razz:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 16:13 
Cytuj  
moze jak sprzedam n64 sprobuje znow kupic :/

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: CeTeBe dnia 2002-04-06 17:15 ]</font>

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 19:03 
Cytuj  
Hm..."sztuczki dla tanka?" mam 57 tanka barbiego:)....tank to najlepsza klasa z meele...czystej krwi killer he he...powyzej 50tki ,ma meele disciplines...moze zwiekszyc (obronic grupe przez pewien czas ,np biorac na siebie dmg)o ponad 30% parowanie ciosow (w tym czasie zadaje mniejsze dmg)..nazywa sie to defense disciplines:)
A co do potionkow i innych buffow? Nie zapominajcie ze tank dostaje ladne czesci wyposazenia...ktore dodaja mu str; dex; agi:) Barbi ma nawet buciki ...ktorymi moze podniesc sile innemu membersowi
Hm...potionki...sa..bez obrazy ..tanie:)Jedyne ...co mi brakowalo z potionkow to....dobrego alkoholu he he...ten u vendorow byl zbyt slaby na leb barbiego (200alc.tolerance)...a Tuxik ,zazucil produkcje:) ,pewnie dlatego ,ze co wyprodukowal...to barbi mu wyzlopal w 10 minut he he

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 19:49 
Cytuj  
o clickerach nic nie mowielm bo to tym bardziej nie dla lowbie... :razz:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 08:45 
Cytuj  
No Mabi, Uhm... do produkcji wodki potrzebuje warzyw :razz: poczekaj ja cie jeszcze uracze... gdzies mam recepture na "spirytus gnomow"... jeszcze, jak odkopie gdzies mam przepis na drink o wdziecznie brzmiacej nazwie "bleeding brain" :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.