mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 19:04 
Cytuj  
Ummmm chyba nie za bardzo rozumiem...

Masz stalke i pytasz czy mozna grac, tak?

No wiesz im szybsze lacze tym lepiej!
Kordi wisi na adsl ja na ISDN Tux i paru innych na SDI...
Alabar na zwyklym 56k

Jak kto moze/lubi!

Jesli posiadasz stalke to sie tylko ciesz!
Ja mam 128k przez Dialog i nie znam slowa lag... Ping jak sie psuje to ze strony verant a nie mojej.

[edit] 12,95$[edit]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-04-23 20:11 ]</font>


Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 19:20 
Cytuj  
12,95$? W cholere Kasy i napewno nie 12,95zł?

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 19:31 
Cytuj  
Mabi: mnie to nie ma bo (znowu) wyciagnalem sie z awarii i... eh...

Koramurq: I war ma bonus HP (i to duzo), bonus MR, nie str ale za to najwyzszy w grze cap na offense i defense skill (dmg i ac) no i preSoL byl jedyna classa ktora miala crity (teraz kazdy melee moze miec przy pomocy AA ale i tak war ma najlepsze i najwieksza szanse) nie wspominam juz o disciplach typu defensive fearless albo tamta ktora daje 10 sekund cripling blow'ow non stop... aha no i cripling blowy sa war only, ze tez nie wspomne triple attack :razz:

Jest tylko jedna sytuacja w ktorej PAL moze zoutdmgowac WAR'a... Walczac z undeadami... z tym ze... nie tak tragicznie :cool: poza tym undeadow nie ma az tak wiele...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 20:31 
Cytuj  
Zemiczku... nie obrazaj sie znowu bo to nie ma sensu... ty grasz druidem, ja uwazam ze poprostu lubisz bycie druidem i w to nie wnikam... tyle ze z twojego opisu wynika pare rzeczy ktore chce sprostowac... tylko z powodu jakby mial to czytac ktos kto dopiero zacznie grac w EQ... No wiec po koleji:

Cytuj:
Czesc ludzi (wsrod nich i Tux) jest zdania ze dru sie nie nadaje do grupy czy to na raid czy do grupy.

Dru nadaje sie do grupy i na raid... tyle ze... heh na raidzie powiedzmy jako nuker, buffer i healer casterow a w grupie... heh snarer napewno, w sumie DoT/DeBuff ale heh potworki w dzisiejszych czasach za szybko padaja zeby to mialo znaczacy wplyw na szybkosc grupy =/

Cytuj:
Multum razy bylem w grupie MH, bo po prostu nie bylo clera, i owszem jest to BARDZO ciezka sytuacja dla dru bo moj max heal to raptem 290-300pt plus regen (6 na tic) na tanka ktory ma 1000+ hp bez buffow.
Tak gineli mi ludzie, ale byly to takie sytuacje w ktorych nawet kleryk by nic nie zrobil...
Trzeba wiedziec jak grac!
Zawsze staram sie zeby mi MP MA nie schodzil poznizej 4 bubow HP! prz czym zawsze mam w zapasie 1 awaryjny heal.
Jestem wtedy nonstop Oom (zostaje ten awaryjny bub many, o ktorym nie informuje grupy! jak jest blisko dolka zrzadam mana break)
I zawsze mowie MP ze nie jestem cler i zeby o tym pamietal.Zawze tez prosze o ile jest wolny spot zeby sciagneli clera jesli jest to mozliwe.

Zemicz'que ja nie neguje ze bardzo dobrze znasz sie na classie druida, spellach itd. ale jak to sie mowi z pustego i Salomon nie naleje...
Wykaz wazniejszych healingow:

Greater Healing-300hp,150 mana (clr 24,dru 29)

Superior Healing-583hp, 250 mana (clr 34,dru 51)

Nature's Touch-978, 400mana (dru60)

Chloroblast-428hp, 175 (dru 55) <-z dru heali ten mi sie w sumie podoba :cool:

Complete Healing-full heal, 400 mana (clr 39)

Widac tu ze w porownaniu CLR/DRU jezeli chodzi o healing DRU musi zuzyc duzo wiecej many zeby shealowac to samo hp co clr=>wieksze downtime'y a w gorszym wypadku healer shouts OOM w polowie walki... dlatego na wyzszych poziomach nikt nie wezmie dru zamiast clr, jezeli to razem.

Cytuj:
w grupie zawsze kogos brakuje, kwestia tego czy ci co sa potrafia tak grac by wypelnic role tej brakujacej postaci...

Na pewnym lvlu sie Telumq koncza polsrodki... nie moze byc rooting wiz zamiast encha ani dru lub nawet shaman zamiast clr...

Nie twierdze tym ze dru jest bezuzyteczny, Heal, DoT, DS, Nuke, Port itd. druid po prostu jest taka klasa ktora duzo moze ale w niczym nie bedzie sie specjalizowac... jak moj druidek byl maly i sie pytal tych high 30 lvli (taki maly kryzys grania wiziem byl hehe) co jest najwiekszym atutem dru odpowiadali (oprocz standardowego ze dd-do ice comet kiedys trzeba bylo polozyc 2 smoki hihi) to jeszcze, being versalite... tyle ze eh...

Ehhh Zemiczq, to nie jest skierowane do ciebie tylko do ogolu, nie odbieraj tego osobiscie tylko co NAJwyzej jako temat do dyskusji... i naprawde nie ma sie o co obrazac... nie ja robilem druida =/

BOZE! ale sie napisalem... =/ jestem normalnie... wypalony :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 22:37 
Cytuj  
No i znowu wszylo ze czytasz moje posty miedzy wierszami...

Znowu mam wraznie ze chcesz cos na sile prostowac byle tylko twoje bylo na wierzchu.
Wszytsko o czym tak doniosle piszesz napisalem ja sam...

Cytuj:
Jestem wtedy nonstop Oom (zostaje ten awaryjny bub many, o ktorym nie informuje grupy! jak jest blisko dolka zrzadam mana break)


Cytuj:
Multum razy bylem w grupie MH, bo po prostu nie bylo clera, i owszem jest to BARDZO ciezka sytuacja dla dru bo moj max heal to raptem 290-300pt plus regen (6 na tic) na tanka ktory ma 1000+ hp bez buffow.


Cytuj:
I zawsze mowie MP ze nie jestem cler i zeby o tym pamietal.Zawze tez prosze o ile jest wolny spot zeby sciagneli clera jesli jest to mozliwe.


Na pewnym lvlu sie Telumq koncza polsrodki... nie moze byc rooting wiz zamiast encha ani dru lub nawet shaman zamiast clr...

nawet o tym nie pomyslalem nie wiem o co ci chodzi, chyba nie rozumiesz o co mi chodzi...

jak moj druidek byl maly i sie pytal tych high 30 lvli (taki maly kryzys grania wiziem byl hehe) co jest najwiekszym atutem dru odpowiadali (oprocz standardowego ze dd-do ice comet kiedys trzeba bylo polozyc 2 smoki hihi) to jeszcze, being versalite... tyle ze eh...

Najwiekszy atrybut dru to porty!

Dru jest klasa wsparcia! i nie ma co sie doszukiwac w dru roli 1szo planowej!
Szkoda tylko ze ty niby to rozumiesz ale jednoczesnie szukasz punktu zaczepki...

Koniec kropka.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 07:20 
Cytuj  
Jak widzisz doszlismy do tych samych wnioskow... :cool:

Jezeli chodzi o polsrodki to mialem na mysli ze jak nie ma encha albo nie ma clera lub powiedzmy war'a to grupa nie zejdzie... poprostu.

Nie szukam punktu zaczepki... poprostu np. wiz czy dru ma duze problemy ze znalezieniem grupy... , "wiz 55 lfg..., wiz 55 looking for a group to adopt him..., cmon anyone ?, u know i got q t dd's, ok, ok, wiz 55 starting a group..." i tak... po kilku rotacjach "OMG! enc! grab him!; A_groupmember_01 shouts, disco needs replacement enc!; enc says to the group:sorry guyz i need to go..." powiem ci ze kazdemu kto mnie zapyta odradzam wizia... poprostu czulbym sie odpowiedzialny :sad:

Potrzebujemy poprostu strony z rzetelna informacja dla newbiesow...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 10:42 
Cytuj  
ech! ja tam ciagle mam jakis uraz do eq, choc mam czas tonie mam sily sie zalogowac i grac.

nie wiem co sie dzieje


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 10:42 
Cytuj  
ech! ja tam ciagle mam jakis uraz do eq, choc mam czas tonie mam sily sie zalogowac i grac.

nie wiem co sie dzieje


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 10:43 
Cytuj  
To ja wam powiem co ja myślę :grin: Enchanter to najbardziej kijowa klasa.
Solować nie ma szans bo ani SOW żeby kitować ani melee nie ma szans.
Jak nie mam na sobie maxymalnych buffów od clera i sow i oczywiście wszystkich swoich, to nie mam szans przeżycia jak złapie agro :wink:
Ani transpotów nie ma więc nie dorobi nic ani sam nie polata po świecie.
A najlepiej jest jak się gra z matołami w grupie. Puller naprzykład ściąga 7-8 mobów a w grupie jestem ja, on 2 nekro, druid i rangerek. I jazda jest taka że Ench zawsze zgini lol :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr


Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 12:47 
Cytuj  
Niestety wszystko co mi mowiliście było nie prawdą :sad: Tak wyglada odpowiedz jaką otrzymałem:

"Further to your question on EQ over a LAN, unfortunatly as the EQ world
is
sited on the web, trying to play EQ won't work.

Sorry about that."


_________________
Nothing can't stop the power of my life, not even dead!

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 13:10 
Cytuj  
Ehhh...heh, hehhhh

Dobra, sluchaj jezeli masz dostep do inetu (np. na ten board) to mozesz grac w EQ... zaufaj mi...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 13:20 
Cytuj  
Oki, dzieki, ale mam jeszcze jedno pytanie 12.95 dolarów czy złotych?


_________________
Nothing can't stop the power of my life, not even dead!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 13:31 
Cytuj  
dolarow

I nie ma znaczenia ze masz wyjscie na swiat via LAN...
Jak Tux juz powiedzial napewno mozesz grac.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 13:32 
Cytuj  
musisz mieć oprócz LAN (lokal area network) wyiście do internetyu ogólnie. jak masz to pójdzie.

i niestety Dolarów a nie złotych :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr


Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 13:51 
Cytuj  
jak wyjście ogólne, tzn. ze co jeszcze musze miec? A jesli chodzi o płacenie to słyszaem ze trzeba podawac nr karty kredytowej (jestm ziółtodziób w tych sprawach:))


_________________
Nothing can't stop the power of my life, not even dead!

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 14:10 
Cytuj  
Rast, prosze Cie...

(dlaczego nie uważałeś na lekcji informatyki?)


_________________
vel Brutallus


Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 14:17 
Cytuj  
:smile: to jak juz mnie prosiłes zebym przestał to mogłes chociaz wytłumaczyc


_________________
Nothing can't stop the power of my life, not even dead!

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 14:20 
Cytuj  
Uruchom Tryb MS-DOS i wpisz komende:

formant c: /hard /unrecoverable

Jak się pojawi na koniec YES, to znaczy że możesz grać, jak NO, to nie.

[edit:] nic nie wpisuj! możesz grać - już Ci chłopaki powiedziały! :smile:

_________________
Brutallus on Tarew Marr
The Sword Apprentice of level 18th

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2002-04-24 15:23 ]</font>


Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 14:23 
Cytuj  
cos mi sie nie podoba a nie rozwali mi sie komp? no wiesz to format c: :eek: cos mi tu nie pasuje, jestes pewien?


_________________
Nothing can't stop the power of my life, not even dead!

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 14:26 
Cytuj  
nie, nie - to głupi żart... :grin:
ale bądź spokojny - jeżeli ze swojego komputera możesz przeglądać to forum, to na 100% możesz graż na EQ

oni mieli na myśli, że musisz mieć wyjście z sieci lokalnej do Internetu, które masz jeżeli możesz ten list przeczytać :smile:

Kupuj EQ i chodź, pogramy! :smile:


_________________
vel Brutallus

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.