mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 22:36 
Cytuj  
Mam pytanko, czy u was EQ tez strasznie dlugo sie patchuje? Sciagnalem nowy patcher, ale czekajac az sprawdzi pliki mozna osiwiec. Sciaganie tez trwa dlugo.
Moje lacze jest calkiem niezle i normalnie usa dziala szybko.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 02:10 
Cytuj  
U mnie szybko sprawdzilo pliki (po instalacji RoK restarcie i pozniej SoV), download trwal jakies 40 min , mam lacze 140kbps.
Niestety przy probie billingu - "Credit card validation error. Please try again later"
ktos mial podobny problem ?

No coz , trening przeszedlem bez boolu ale sobie nie pogram dzis, ide spac :sad:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zulus dnia 2002-01-26 02:11 ]</font>


Posty: 12
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 12:31 
Cytuj  
Jaka karta?
U mnie bylo to samo jak nie mialem na koncie kasy.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 16:15 
Cytuj  
1.Uhm kazdy dodatek zawiera patche mniej wiecej miesiac przed wydaniem... czyli podstawka to podstawka rok ma patche do x (gdzie x to data wydania RoK). SoV ma patche do x (--"-- SoV) itd czyli najpierw cala instalacja a potem patch.

2.Jaka karta ?

3. Na Tarew zapraszam :smile:

4.kto wy jestescie ? ja was nie widzialem jeszcze :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 21:38 
Cytuj  
Poprawka - potwierdzenie karty (VISA tuxedo :smile: )ruszylo bez problemow rano, moze mieli osrodek sprawdzajacy offline czy cos, jednak patcher dlugo sprawdza pliki 3-10 min u mnie, zalezy
od ruchu na laczu.

Tak pozatym to wypada sie przedstawic : Zuluseek, gnom, rouge :grin: 3lvl narazie
- gram aby sie oswoic , ale w planach mam halflinga = doradzcie jak rozlokowac skillpointy na starcie i jak dalej prowadzic postac. - to zaloze postac od nowa (hmm czy mozna by dotychczasowy dorobek przekazac przez inna postac ze starej do nowo tworzonej ? - itemy,kasa - to chyba nie jest zabronione ?)

Jestem w Ak'annon i czekam na kolegow z Polski :smile:
Serw oczywiscie Tarrew Mar

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zulus dnia 2002-01-26 21:46 ]</font>


Posty: 12
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 21:45 
Cytuj  
Ja zaczalem grac wczoraj, jak wreszcie przelew wplynal na konto. :smile:
Na razie stworzylem sobie kleryka krasnoluda (lev 4 - bodajze nazywa sie Adabar) i trolla szamana (lev 2 ale raczej nie bede nim gral). :smile:


Posty: 12
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 21:49 
Cytuj  
P. S. Serwerek Tarrew Marr.
BTW dlaczego akurat ten? :smile:
Ma jakies lepsze pingi czy cos?


Posty: 12
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 21:52 
Cytuj  
BTW mozna uruchamiac gre przez "eqgame.exe patchme". Wtedy omija sprawdzanie plikow (oczywiscie dziala tylko wtedy kiedy nie pojawi sie nowy patch).

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 00:22 
Cytuj  
Moze lacznosc z bankiem dziala tylko w okreslonych godzinach albo... a z reszta nie wazne... wazne ze dziala :razz:

Rany, rogue i clr ? KOCHAM WAS !!! :smile: trafiliscie w sedno )

A jezeli chodzi o kolegow z polski to na mnie sie nie doczekasz przez jakis czas niestety ale coz... :sad: no coz, cest la vie...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 00:26 
Cytuj  
Jezeli dobrze pamietam (sorka wrocilem do domu troche... wczorajszy :razz: ) na CLR najlepsze combo to high elf ) ale w sumie zalezy od ciebie jak chcesz grac ktora rasa i wiara... no i z jakiej perspektywy chcesz ogladac swiat hihi ) Mabi jak nas z Ojem zobaczyl to byl tak wielkim barbarianem ze powiedzial cytuje: "Jeden do jednej kieszeni drugi do drugiej" hehe chociarz jestem ciekaw jakby smok wygladal z tej perspektywy :grin:

Abstrachujac od rozmow o perspektywie poprostu ktora rasa sie czujesz... ja np. zawsze high elf ) dumny wizio :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 10:20 
Cytuj  
jest też sporo Krasnludków CLR :smile:

ja tam zmieniam perspektywy często i zdecydowanie podoba mi się High Elfów :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.