mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 11:35 
Cytuj  
Telu to idź z innymi gildiami się flagój :smile: przecierz nikt ci nie broni raidować z innymi :smile: i powodzenia w Elementalach później !! :smile: reszta dołączy do ciebie za 5 lat :smile:

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 11:45 
Cytuj  
Ja osobiscie wolalbym zeby BL samo zabilo moba X. Jezeli nie jestesmy w stanie zabic RD czy RZ samemu to nie mamy czego szukac w EP...

Co do drugiej kwestji to sie z Telem zgodze. Perfekcyjny przyklad mielismy wczoraj. UP byli Grummus i Stomach mob. Flage od Grummusa potrzebowal Lal, Groob i Ill... Kto pierwszy zaczal krzyczec zebysmy sprzatneli Grubego? Oczywiscie Ill... Dzieki Bogu padlo na Stomach na ktorym Ill oczywiscie sie nie pojawil. Brakowalo nam klerykow to Darg stwierdzil ze on idzie sobie grac altami... Moge sie zalozyc ze jak zabijemy Saryn to odrazu beda jeczec o flage =/

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 11:53 
Cytuj  
i znowu nikt mi nie dał znać że jest jakiś raid :/


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 12:09 
Cytuj  
Kord stomach event to zaden wielki rajd :smile: Jedynie czego mozesz zalowac to tego, ze to jeden z najfajniejszych eventow :smile:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 12:24 
Cytuj  
taa fek it dziś przychodzi moja nowa płytka i procek może uda mi się odalić nowy komp wieczorem :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 13:09 
Cytuj  
Jezeli nie jestesmy w stanie zabic RD czy RZ samemu to nie mamy czego szukac w EP...
Ty naprawde myslisz ze jak sami zabijemy RD i RZ to bedziemy mieli czego szukac w EP?

Dla BL EP to jest top of the tops.Chyba ze wyjdzie nowy exp i bedzie ze 100 lvli.

Ale w EP sa inne gildie mozna sobie expowac, sporo ludzi expuje w PoE,PoF...

Jest pelno questow ktore chcilabym zrobic a wymagaj EP flag czy dropow z EP.

Moge solowac sobie w PoF.

Co zle ze mam jakies tam ambicje? Ja nie nalezy do grupy sobotnich graczy.

Moze ja jak Craic juz nie pasuje do BL...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 13:18 
Cytuj  
Telu ---> no to idź się flaguj z innymi gildiami :smile: przecierz nikt nie ma nic przeciwko :smile: a jeszcze jak przyniesiesz nam gotowe taktyki na duże moby to będą wszyscy szczęśliwi :smile:


Posty: 19
Dołączył(a): 29.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 14:06 
Cytuj  
Cytuj:
2003-11-17 10:52, Zematis napisał:
BL to zbieranina zadufanych w sobie ksenofobow.


Hmm sorry ale musze sie przyznac ze nie wiem co to ksenofoby sa dlatego lepiej zostawie to be komentarza. :razz:

Cytuj:
Nic tylko dodac "Honor i Ojczyzna!" nie mozemy wspoldzialac z innymi gildiami.
I ch wie czemu bo zaden z nich z Tarrakiem na czele nie jest w stanie przedstawic sensownego argumentu czemu "nie".


Nie moge mowic za innych ale ja nie chce robic pop progression w kooperacji z innymi gildami bo wedlug mnie to, tak jak Nukh juz napisal, jesli nie mozemy ubic po drodze do EPs jakis mobow to co mamy szukac w EP? Mamy tam zawsze robic joint raids?

Cytuj:
Co, bo sami zrobimy? Kiedy? jak wyjdzie nastepny dodatek?


Tak, ja mysle ze sami to mozemy zrobic. I to nie jak wyjdzie nastepny dodatek ktory umozliwi level 75 tylko juz za niedlugo. Jeszcze 3 miesiace temu jak by ktos powiedzial ze bedziemy teraz tam gdzie jesetesmy to by go wszyscy wysmiali. Patience young padawan. :smile:

Cytuj:
W BL jest moze 10 osob w tej chwili ktore staraja sie pchnac nas do przodu.Reszta to sie pojawia jak mozna dostac flage.

Najlepszy przyklad saryn key, wczesniej byl ten sam walek z AD key.


Tutaj masz czesciowo racje ale twoja liczba jest bardzo zanizona. Duzo wiecej ludzi pracuje nad tym zeby gilde do przodu ruszyc. Ale wedlug mnie do tega nie nalezy tylko darcie sie ze nowy mob XYZ jest up i *musimy* go ubic. Do tego nalezy duzo wiecej.

Cytuj:
Zamiast robic nowy content to robimy ni z gruszki ni z pietruszki backflag dal 4 mainow i armii altow.


Czasami to tez trzeba robic. Moze nie dla botow, tam ja tez jestem przeciwko, ale dla tych mainow. Ok 4 moze jest troche malo ale jak ma sie kolo 10 to sie oplaca. Tym bardziej ze wiekszasc mobow w pop dropuje top equipment to znaczy dostanie sie tez troche lootu.

Cytuj:
BL to social gildia jak masz grupe, bo wtedy masz w dupie gildie ale nagle sie robi raid gildia jak mozna flage i aa dostac.

Zobaczycie, teraz bedzie gorzej bo sie AA flagi skonczyly...


Mamy paru ludzi ktorzy sa tak nastawieni, masz racje. Ale to tylko mala czesc. Ty po prostu patrzysz sie jakos ostatnio na wszytko przez czarne okulary. A to jest moje zadanie! Nir zabieraj mojej pracy! :razz:

Cytuj:
btw nienawidze poniedzialkow


A kto je lubi?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tarrak dnia 2003-11-17 14:10 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 14:29 
Cytuj  
1. Telu zawsze patrzył przez czarne okulary :razz:

2. ja tez nie wiem co to jest ksenofob :razz:

3. Zgadzam się z tym że powinniśmy iść swoim rytmem. nie raidujemy codziennie i dlatego trwa to dłużej niż u innych gildii. Prawda jest taka że jak nie będziemy mieli sflagowanych 90 postaci na RZ to go w życiu nie położymy bo nigdy sie nie zdaża żeby 100% sflagowanych ludzi się pojawiło na raidzie. Dlatego musimy backflagowac ludzi czy nam się to podoba czy nie.

Ja na przykład nie mam nic przeciwko temu że są backflagi bo sam mam ich znacznie za mało ... BO MOI KOLEDZY NIE DAJĄ ŻANDEGO ZNAKU ŻE SIE ZACZOŁ FLAG EVENT !! :razz:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 18:21 
Cytuj  
Primo, ksenofobia to lek przed obcym, innymi slowy kisimy sie we wlasnym sosie ktory znamy obcy sa BE!

Secundo, naprawde Panowie fakt ze darmy rade sami wejsc do EP ma sie ni jak do tego co w bedziemy robic.
BL moze zrobi jakies minisy w EP, ale bogow nie ruszymy!

Kordi bardzo Cie prosze skoncz z tym textem, Tobie sie wydaje ze to jest takie proste "wezta lopate i idzta kopac dola za chata".
Zadna gildia z dobrego serca nie pozwoli mi chodzic na raidy z nimi bo na jakiej podstawie.
Odejsc do innej? Gdzie do US gildii? owszem moge isc do Omenu tam mnie na 100% przyjma bo mam tam znajomych.
Ale nie mam czasu ggrac do 5am w ciagu tygodnia.

Zostje SoTN.No comment.

Moge isc na morell, ale teraz jest juz po ptokach oni robili backflag dla slackerow i appsow w tej chwili sa juz ponad to co ja mam.
OWszem moglbym dalej chodzic z nimi na raidy ale nie mialbym flag...

Sytuacja jest patowa.Jestem w pewien sposob skazany na BL.

Ja lubie BL, widze ze BL moze zrobic ZNACZNIE wiecej niz robi obecnie.

To co mamy obecnie to wynik tego rushu jaki powstal wokol Emperora wtedy ludzie raidowali dzien w dzien, i co mozna bylo? Mozna.
I to tak szlo az do AD i nagle znowu do BL wkorczyl ten angielski flegmatyzm i ospalosc.

Checmy wiemy ze mozemy ale nam sie nie spieszy...

Z jednej strony mowi sie ach nie mozemy empa zdobyc boo hoo.
Gdyby sie wzieli w garsc to teraz jest doskonaly moment zeby to zrobic!

BC jest w amoku zabijania RZ i jak wejda do EP to przez jakis czas nie beda zwarac uwagi na empa.
Ale jak tylko sie oswoja z EP to wroca do farmowania.

Jestem swiecie przekonany ze SoTN to wykorzysta.

A my sie obudzimy z palcem w nocniku.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 18:50 
Cytuj  
Jak juz napisalem jezeli nie zabijemy RD lub RZ to nie mamy czego szukac w EP i chodzi mi nie o Bogow tylko wlasnie o minisy. O Bogach wogule nie mysle.

Exp w PoF? Coz, byloby fajnie ale kto by tam mogl expowac?

-- soler
-- kiting group( niespotykane w BL)
-- normalna grupa z Banzem, Silkiem, Bemmersem, Worgusem ew. Shora lub Wizlorem jako tankiem. Wszyscy inni odpadaja bo nie beda w stanie tankowac tych mobow.

Jezeli doscie do EP oznacza tylko otwiarcie nowej zony dla garstki wybranych( z ktorych wiekszosc leje juz na expa bo ma wystarczajaco AA) to ja nie chce sie tam pchac za wszelka cene.

I nie chcialbym byc w gildii ktora ludzie beda wytykac palcami i mowic "Hej, to Ci co sami nie moga zabic RZ i musieli robic to razem z Omen. Lamusy jedne!"


Posty: 10
Dołączył(a): 10.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 22:47 
Cytuj  
Czesc :smile:

Przepraszam ze sie wtrace ale musze cos dodac z mojego doswiadczenia z Morell

My jestesmy w guildi podobnej do waszej z tego co slysze ale u nas jest troche inaczej:

1. Rajdy sa codziennie (z wyjatkami oczywisci) i to na wszystko co sie da Emp Bert AGnar Grumm itp jak tylko cos jest up.
2. Jesli ktos ma braki przewaznie idzie z inna guildia na rajd zeby nadrobic (ja na przykald teraz robilem z jedna uber guildia z US pos trial bo nie mialem)
3. Jesli robimy RZ, TZ lub innego bossa na ktorego potrzebna jest wiekrza liczba ludzi a online jest za malo zaprasza sie ludzi z innych guildi (wieszcze mi zawsze znajda sie ludzie ktorzy musza cos nadrobic (szczegolnie jak sie ma jakies zaprzyjaznione giuldie o co warto sie postarac, wtedy sie wie czego mozna sie po tych ludziach spodziewac) to u nas nie jest zaden wstyd laczena sie na rajdach - choc przyznam za nie jest to nigdy wiecej niz 15% (choc ostatni na RZ bylo chyba pare guildi)

Dzieki temu chyba tak szybko idziemy do przodu i choc jestesmy raczej sredniakami (guildia) z nadzieja idziemy do przodu hehe na EP i bogow :razz:

P.S Wlasciwie to bez sensu czekac az laskawie inni sie zdecyduja pojsc krok dalej, hmm ja bym chyba nie czekal - oczywicie mowie to z perspektywy mojego serwera, nie wiem jak jest u was. Powiem jeszcze tylko ze bylem juz w paru guildiach (chyba trzech) i jak cos bylo nie tak (za malo ludzi ciagle, olewanie, opieszalasc) poprostu szukalem nowej, teraz jestem w LoV od pol roku i juz tu zostane, warto znalesc dobra guildie i nie czekac bo i na co ???? (wyjatkiem jest brak takowej wtedy to przyroda, jedyna rada rajdy z innymi) takie jest moje skromne zdanie.

aha Milo was goscic na naszym kanale, przepraszam ze my do was nie zagladamy ale mamy juz takie przeciazenie kanalami ze trudno zerakc na jeszcze jeden - wiec zapraszam na nasz :razz:
Powodzenia


_______________
65 Shm Komburn <Legions of Valhalla>







<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Komburn dnia 2003-11-21 00:16 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 08:57 
Cytuj  
U nas to są raidy głównie we wtorki, czwartki i niedzielę. w pozostałe dni tygodnia z regóły było za mało ludzi żeby raidować, teraz to się powoli zmienia bo nam gildia w zastraszającym tempie rośnie :razz:

Problem z innymi gildiami polega na tym że nasz server jest ciągle szarpany jakimiś akcjami dziwnymi między gidiami :smile: nie wspominam juz o zwykłym KSowaniu bosów :smile:
Puźniej ludziom ciężko się przekonać do grania z obcymi :smile:

Gildii raczej nie zmienię bo mi naprzykład pasuje w niej dużo więcej żeczy niżprzeszkadza :smile: a jednym z podstawowych czynników jest też to że jest to jedna z dwu Euro gildii na naszym serwie a ta druga to niezłe ch..e :razz:

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 10:54 
Cytuj  
Widzisz Komburn, na waszym serwerze wszystko jest troche bardziej "fair"... Nie slyszalem zeby gildie sie nawzajem blokowaly przed wejscie do konkretnej zony, robily KS etc. Wyglada na to ze u was wszystko jest na odwrot( i chwala Bogu :smile:)


Z backflaggingiem jest jeden problem. To dziala tylko w jedna strone. Czasami flagujemy jakis kolesi z USA ale nas na raidy nie zapraszaja bo... Europa spi jak USA raiduje. Czasami zdarzaja sie wyjatki ale bardzo rzadko.


Co do wyboru gildii to u nas NIE MA wyboru. BL to jedyna normalna europejska gildia na TM a raidowanie od 22:00 do 3:00 nie wchodzi w rachube. BL nie jest raid gildia tak jak twoja gildia. Nikt nie musi na raidy przychodzic, wybor nalezy do niego. Poprostu jak nie bedzie przychodzil to nie bedzie brany pod uwage przy rodzieleniu lootu( chociarz tutaj tez sa wyjatki :sad: )

_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Carnal dnia 2003-11-21 10:56 ]</font>

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 13:30 
Cytuj  
Taa u nas kazdy dla kazdego jest wilkiem... prawdziwy survival :evil:


Posty: 10
Dołączył(a): 10.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 15:30 
Cytuj  
[quote]
2003-11-21 10:54, Carnal napisał:
BL nie jest raid gildia tak jak twoja gildia. Nikt nie musi na raidy przychodzic, wybor nalezy do niego. Poprostu jak nie bedzie przychodzil to nie bedzie brany pod uwage przy rodzieleniu lootu( chociarz tutaj tez sa wyjatki :sad: )


a jaki jest u was system rozdzieleania lootu ??
U nas jest to proste 1 punkt za godzine rajdu sie dostaje np: Bert - 2 godziny event 2pkt dla kazdego kto byl - a pozniej oczywiscie licytacja itemow - dzieki temu KAZDY chce byc na rajdach bo to sie poprostu oplaca :smile: i nie wazne czy to tylko rajd na BoT tower czy na RZ :smile: czy to flagi dla jednej czy 10 osob bo wtegy kazdy ma kozysc - ale nie wiem jak u was jest wiec to pomine.

A co do stosnkow miedzy gildiami faktyczne nie spotkalem sie zeby ktos sobie robil na zlasc - ale spiecia tez sa.
Tylko mozna wam wspolczuc bo przeciez tu chodzi o fajna zabawe a z chamstwem ciezko sie bawic :sad:


_________________
70 Shm Komburn <Legions of Valhalla>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 16:01 
Cytuj  
DKP motywuje tylko niektorych graczy...

Ja od zawsze bylem za DKP bo ja raiduje bardzo duzo i nie obwiam sie tego.
Ale jak ktos jest gosciem na raidach to juz mu sie taka wizja mniej podoba.

Do tego spora czesc BL to sa takie choragiweki jak im wiatr zawieje od strony raidu to sa za raidami a jak dmuchnie w druga strone - to ci powiedza ze w dupie maaj raid bo graja dla zabawy...

Nie wiem jak na morel ale na tarew jest okolo 7iu uber gildii z tego 1 zrobila quarma 1 jest sie do tego zbliza a reszta konczy EP.

Oprocz tego istnieje okolo 4 gildii ktore sa w stanie zrobic empa, i wiekszosc mobow do poziomu RZ.

To jest bardzo bardzo wiele chetnych na ten sam content.
Nie da sie w zaden sposob tego pogodzic, zadna rotacja nie pomoze bo odstepy czasowe bylby gugantyczne.

Stad moby sie zodbywa wszelkimi mozliwymi sposobami.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 16:12 
Cytuj  
Tak jak napisal Telu u nas loot rozdziela humor raid leadera... Tez jestem za DKP lub innym systemem punktowym z prostego powodu. DKP nagradza tych ktore poswiecaja swoj wlasny czas i pomagaja gildii. Takim osobom nalezy sie jakas nagroda i po to jest DKP. Jezeli ktos pojawia sie na co 10 czy co 20 raidzie to nie powinien liczyc ze zaraz dostanie jakis item. Taka osoba musi znac swoje miejsce w szeregu.


Niestey, w BL taki system lootu nie przejdzie bo przeciwko sa osoby ktore malo raiduja i jednoczesnie sa czlonkami takiej naszej "Rady Zarzadzajacej :smile:"


Tak btw Komburn to czy moglbys napisac dokladnie jak wyglada ten wasz "loot system". Jak wyglada ta licytacja?
_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nukh dnia 2003-11-21 16:15 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nukh dnia 2003-11-21 16:16 ]</font>


Posty: 10
Dołączył(a): 10.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 18:54 
Cytuj  
System jest bardzo prosty ale troche nie sprawiedliwy dlatego trwaja prace nad jego udoskonaleniem.

Za kazda godzine rajdu jest 1pkt.
Jak zabijemy nameda Raid leader daje linki wszyskich itemow. Po czym pojedynczo lisytuje sie itemy jawnie na kanale rajdu, mozna licytowac tylko piatkami czyli 5, 10, 15 20, 25 itd wyjatkiem jest jesli ktos ma koncowki czyli np 14 to moze bindowac do 14.
Najlepsze itemy chodza po 100pkt wiec widzicie ile u nas czasu ludzie spedzaja na rajdach :smile:
Teraz trwaja prace nad usprawnieniem systemu ma to polegac na tym ze kazdy item bedzie mial swoja "cene" bo czasem zdaza sie ze wypadna dwa takie same itemy i wygrywaja je dwie osoby ktore najwiecej daly punktow czyli jedna da 20 a druga 25 troche nie fear :sad: lub na jednym rajdzie item pojdzie za 50 a na drugim tylko za 10 zdazalo sie tak, ale puki co jest po staremu.


_________________
70 Shm Komburn <Legions of Valhalla>

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 19:34 
Cytuj  
1 punkt za pelna godzine czyli jak na raidzie bede 55 minut to juz tego punktu nie dostane, tak?

A co jezeli sa 2 osoby z taka sama iloscia punktow? Wygrywa ten kto pierwszy krzyknal?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.