mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 11:14 
Cytuj  
Tak właściwie co to jest EQ może byście jakieś screeny pokazali?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 14:10 
Cytuj  
Co to EQ ? PHI obrazam sie :razz:

No mmorpg oparte na wybalansowanym i zmienionym AD&D a przynajmniej jego zasadach... z baaardzo bogatą mitologią... itd heh jakbym mial opisac EQ... to pewnie z 5 stron A4 by mi wyszlo wiec nie ma to sensu... niech ktos inny to zrobi :smile:

No oki gdzies mialem fajne screeny ale ze nie ma strony... (Za malo sie Kordzik starasz... :razz: ) dam ci jakies linki z bestiariusza moze...

WOW ! zupelnie niechcacy podczas szukania ci ladnych obrazkow przypomnialo mi sie ze kiedys jednak zrobilem strone :smile: ma pare screenshotow... no coprawda newbie w eq bylem jak to robilem wiec... hehe )

Ta strona:
http://www.polbox.com/t/tuxedo

Taki sobie niby Spectre :smile: :
Obrazek

Will'O'(the)Wisp:
Obrazek

Nazwany sniezny "wyvern":
Obrazek

Moj ostatnio ulubieniec, pan jednego lochu:
Obrazek

No i na koniec smoczus... oczywiscie :smile: ten akurat jest specjalny... to jest wladca swiatyni krolowej smokow... duzy i zly :smile:
Obrazek

_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer (59lvl)
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED,
Geting seduced by Enrapture (literaly)
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-02-03 14:17 ]</font>

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 14:45 
Cytuj  
Heh ladne screeny :smile:
Co do stronki Tux to mam zamiar napisac jakis poradnik (moze to za duze slowo hehe) z tego jak rogue gralem, jakie itemy sie przydaja dla niego i z jakich questow je zdobyc. - przewalkuje alhazaam w poszukiwaniach. Jesli 'wywazam otwarte drzwi' to mi powiedzcie :smile: ale cos tam skrobne i tak dla naszej Polskiej Strony o EQ (w przyszlosci)

Szanowni koledzy moze tak sie wezmy razem za robienie tej strony - Tuxowi bedzie latwiej :grin: ) - kazdy cos napisze od siebie - jakies konretne rzeczy oczywiscie - Tux to zbierze do kupy i oceni. Moze cos z tego wyjdzie.

_________________
Zuluseek
Rogue 10lvl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zulus dnia 2002-02-03 14:47 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 14:51 
Cytuj  
Szczerze ? Ja moglbym ksiazke napisac... najbardziej nie lubie samego robienia strony jak mysle ze lezy niedokonczona odlogiem i mam sie wziac za to to mnie az odrzuca... jak w poltergeiscie... :razz:

A pisac to kocham :smile: jak zreszta widac :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 18:50 
Cytuj  
Hmm ladne te skriny, Tuxedo - duzo osob gra w EQ ?

Grasz na jakims oficjalnym serwie ? Jak to jest ? Jesli tak to ile za to placisz ?
Jaki masz komp , i jak ci na nim Eq dziala ... ?

ot, kilka pytan

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 19:51 
Cytuj  
nie jestem Tuxedo :wink: ale mysle ze moge odpowiedziec na Twoje pytania...

Poki co sa tylko oficjalne serwery hostowane przez Verant, aczkolwiek widzialem screeny z emulatora nad ktorym pracuje grupka zapalencow... (przyjemnosc z gry na takim serwie jest raczej watpliwa...)

Placisz $9,85 (o ile dobrze pamietam)

Podstawowe EQ i dwa pierwsze dodatki nie maja jakis strasznych wymagan (P200,64MB)
Jesli chodzi o najnowszy dodatek Shadows Of Luclin to juz niestety ma wieksze wymagania 512MB zeby nacieszysc sie nowymi modelami no i szybki procek (900Mhz>)

Ja mam Athlonka 1,2 z 512MB i GeForcem-256 DDR na pokladzie i EQ z SoL smiga mi az milo (1024*768@32 ze wszystkimi detalami)

Tux mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze odpowiedzialem za Ciebie :wink:

_________________
Obrazek
Telumeh lvl 10 Wood Elf Druid

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-02-04 10:56 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 20:06 
Cytuj  
skleroza nie boli heh :wink:
oto kilka moich screenow:

Stary Tel (Podstawowe EQ)

Nowy Tel (SoL)

Lysy Tel

Tel i Zulu poluja w NRO

Tel & Zulu NRO pic#2


_________________
Obrazek
Telumeh lvl 10 Wood Elf Druid


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-02-03 20:11 ]</font>

*

Posty: 103
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 22:24 
Cytuj  
^^^^^^^
Dzieki. Znajac Tuxedo , pewnie i tak doda cos od siebie :wink:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 10:49 
Cytuj  
Jasne ze sie nie obraze... :smile: z tym ze... do nowych textur starczy 256... z tym ze wielu sie ich wtedy nie zaladuje... ja dzialam na 384 :smile: a procesor mam 500... znaczy najwazniejsza zmiana jaka wprowadzilem byl grforce2... on naprawde duzo zmienil :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.