mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 16:39 
Cytuj  
Warto, czy ktoś się doczytało jakichś dodatkowych kosztach? Ja mogę się zapisać ale nie chcę tam sam zawędrować.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 17:48 
Cytuj  
heh jak Cie stac placic zamiast $10 $36 to warto... tyle powiem , jak dla mnie to troche duzo...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 18:06 
Cytuj  
No właśnie zamiast 40 baksów na pół roku to 40 na mieiąc, khemm dla mnie nie do przełknięcia, pozatym szkoda by było zostawiać Kordzika tak się dobrze zapowiada :grin: :grin: :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 21:46 
Cytuj  
postacie przenosza za darmo razem ze sprzetem...

ale kurcze to jest sporo pieniedzy, co jak co ale to tylka gra...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-02-05 21:46 ]</font>

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 01:36 
Cytuj  
ok, po prostu nie mogłem się doszukac informacji o cenach ale 40$ :sad: to na 1000000% za duż za granie w grę komputerową. Ale cwaniaki z tych kolesi z sony.

Wracając do naszej zwykłej :grin: :grin: :grin: gry, to jakieś małe spotkanko sie szykuje na North desert of Ro? Jak mnie nikt nie przniesie to będę dmuchał tam na piechotę. A z Queynos to chyba daleko. Ale ja załatwie sobie mapy zonów i tam dojdę. Ostatnio jak mnie jakiś bandit zatłukł to dmuchałem dwie zony żeby swój hardware zabrać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 01:45 
Cytuj  
Tylko tak z ciekawosci.. co oferuja za te 36-40$ ?


_________________
I wish to place a trash barrel~

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 07:24 
Cytuj  
Heh Wiecie mowmy zlotowkami... 160zl na miesieac ? heh cyfra+ sie chowa... no bez przesady... :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 08:14 
Cytuj  
za tą "umiarkowaną" cenę 160 PLN miesięcznie firma sony oferuje dostęp do super nowoczesnego, turbo szybkiego, servera o ograniczonej pojemności graczy. :smile: mogli by wreszcie poprawić Buga z iluzjami a nie się bawią w jakieś Legends :wink: musze w końcu odwiedzić tych sławetnych Brownees a bez iluzji to nie przeżyje na tyle długo żeby jedno zdanie do nich wydukac :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 09:42 
Cytuj  
Juz ci Fergi mowie, to taka proba zrobienia legedy z graczy heh... kazdy ma wlasny site prowadzony przez verant z opisanymi itemami questami i osiagnieciami ktorych dokonal... pierwszy znalazca przedmiotu zostaje uwieczniony poprzez to ze kazda kopia tego przedmiotu bedzie miala jego imie (1st found by tuxedox albo np.Tuxedox's Staff of the Four) gildiowe site'y itd itd w sumie pomysl dosc ciekawy... ale banke szescset za miesiac to imho jest ZBOCZENIE ! (wielkimi literami). Za tyle to mozna miec litr oryginalnej dobrej whiskey... *g*


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 10:44 
Cytuj  
Mam kumpla stewarda, mogw tą whishei załatwić taniej, i możemy w końcu się spotkać w naszym gronei everquestowym i pogadać i piwa się na pić. ehhhhh

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 02:49 
Cytuj  
hehe

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 20:31 
Cytuj  
To piwa czy whiskey ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 08:02 
Cytuj  
Prawda o legends... :razz:

Obrazek


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 10:17 
Cytuj  
Lol!!!

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 10:45 
Cytuj  
Gdzie sto już na necie widizałem, taka stayra na chciwe firmy które mają coraz to nowe pomysły żeby ściągnąć od nas kaskę. Za tyle co my im płacimy to legends powinno stać dla wszystkich i powinny byś już pierwsze darmowe serwy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 13:55 
Cytuj  
nie nie zgadzam sie...

1.Zapominacie ze w koncu nad serwerami ciagle czuwa sztab ludzi (pomijam fakt ich dbalosci o nie...)
Im trzeba placic, serwery sprzet itd. itd.

$10 uwazam ze jest sluszna cena, ale 40 to juz lekka przesada, z tym ze mnie na to nie stac i zgrzewa mnie to...

Co do tego z juz powinnismy to miec...
Nie mamy bo nikt na tym swiecie nic za darmo nie daje.
Do oblsugi takiej ilosci kont www , i nadzorowania tych nowych usulg potrzeba kolejnego sztabu ludzi i sprzetu ktorym trzeba zaplacic...
Stad rozumiem ze chca taka cene, nie rozumiem natomiast czemu ludzie sie burza, nikt was do kupna kotna legends nie zmusza serwery live sa tak jak byly i nie znikna.Skoro was nie stac to trudno, nie widze sensu roztrzasnia tego tematu.

A darmowe serwery to fatalny pomysl!!!
Widzialem juz screeny z emulatora EQ gdzie koles ma ARMIE petow!!!! na screenie sie nie miescily!

Niestety na tych ema beda sie cuda dzialy ludzie bede mieli spelle z 60 na 9 itp. idt.

Jak kogos to bawi...

Owszem wiem ze sa tez normalne darmowe serwery (UO jest przykladem) ale zobaczcie co sie stalo jak padlo im cos i ludzie potracili dorobek calego zycia...
Tu place i moge rzadc od nich zeby cos z tym zrobili (przyklad ostatnia padaczka GMowie musieli dawac rezzy...)

Tak jak jest , jest dobrze stopniowo i tak beda musieli wporwadzic nowosci do live bo inaczej ludziom sie gra znudzi (przynajmniej czesci) i wczesiej czy pozniej beda rozne fajne bajery.

Pewnie mnie terz zjecie no ale w koncu tu nie ma cenzury... :razz:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 16:14 
Cytuj  
Masz rację ale t epieniądze zbierają tez na trozwój a nie można nazwać rozwojem nowego trybu droższego 4 razy od normalnego. Taki Luci kosztuje 120$ a powinien moim zdamniem być nie droższy od miesięcznego abonamentu. To im powinno zależeć na przyciąganiu klientów, a nei klientom na wyszukiwaniu dodatków. Lucin wyszedłbo grafa w EQ wychodziła kiepsko w porównani z nowymi produkcjami Anarchy i Camelot itp. ciągle coś od nasz nigdy nic od nich.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 16:46 
Cytuj  
ILE?! rany boskie cos ty kupil jaks werjse na platynowym krazku?! ja za luclin zaplacilem $28!!!!

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 00:04 
Cytuj  
Hehehe pomyłka 120 PLN czyli 29$. Ahh te pieniądze. 120$ hehehehe. Dobre.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.